View Poll Results: Oyun Yönetiminden Memnunmusunuz?

Voters
189. You may not vote on this poll
  • Memnunuz

75 39.68%
  • Memnun değiliz

114 60.32%
Page 10 of 13 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 91 to 100 of 121
    Junior Member
    Konuya hangi açıdan baktığımızda önemli.2003 yılında yapılmış bir oyunda bu gün hataların olması bence yönetimin suçu değil. Yapımcı firmanın sağladığı imkanlar çerçevesinde nttgame elinden geldiğince oyuncularla iç içe bir yönetim sergiliyor. Bu da beni mutlu ediyor. GM arkadaşlara forum ve discord üzerinden her an ulaşabiliyoruz. Türkçe olarak diyalog kurabiliyoruz ki bu çok önemli piyasadaki Türkçe teknik destek sağlayan oyun sayısı bir elin parmaklarını geçmez.
    Oyun içi hile hiç olmadığı kadar az. Hiç mi eksi yönleri yok derseniz şahsım adına başarısız değil ama yarım kalmış nttnow programı vardı. İnsanlar bir kere kayıt olduktan sonra cep telefonu ve numaralarına bağımlı hale geldi.sms onayı ics' de planlanan başarıyı sağlayamadı. İşe yaramadı demiyorum ama sunucuları mezarlığa çeviren insanlara engel olamadılar. Bir şekilde hileciler nttnow üzerinden yeni sunuculara erişim sağladı ama inanıyorum ki zamanla bir çözüm bulabilecekler.

Quote Originally Posted by Errico View Post
    Bu 2 SEbepten baska birsey olamaz diyorsun yani ??!! SAYIN cok Zeki Arkadasim...
    Insanlarin birseyden memnun olmasi yada olmamasi legal veya illegal olmasindan degildir arkadasim,Konuyu Baska biryere tasimana gerek yok.
    Farzi Misal ornek..OTP kullaniyorsun,Sifreyi dogru girdigin halde surekli hata veriyor.siliyorsun tekrar yukluyorsun yine olmuyor,sonunda diyorsun ki otpyi kapatayim hop bir kapatiyorsun daha Format atilmis KO dan baska hicbirsey yuklenmemis hatta Hic Siteye bile girmemis laptopundan actigin karakterin soyuluyor...Sacma geliyor akla mantiga SIGMIYOR ama neyse ticket atiyorsun Fayda yok.surekli otomatik mesaj.Sonunda cevap geliyor kim trade atmis benim karakterime diyorsun nick almak istiyorsun nick vermiyorlar...E sen memnun kalirmisin kardesim??? memnun kalmamak icin illegal olmaya gerek yok..benim 35 bin TL lik PUS Cekmisligim var bu oyunda ama 1 kere yardim alamadim Yönetimden hatta TUM PUSLARIN ESNsini gonderdim ama tirt..Bos yaziyorsun...
    hesabını daha önceden ele geçirmişler zaten. Sen OTP kullandığın için sürekli yanlış şifre girerek bunu buglamışlar sende her girdiğin de
    yanlış yanlış olduğunu görüp OTP programının çalışmadığının kanısına vardın ve kaldırdın. Sonra işte bilirsin ne olduğuun )

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by est_1X9qFENs View Post
    hesabını daha önceden ele geçirmişler zaten. Sen OTP kullandığın için sürekli yanlış şifre girerek bunu buglamışlar sende her girdiğin de
    yanlış yanlış olduğunu görüp OTP programının çalışmadığının kanısına vardın ve kaldırdın. Sonra işte bilirsin ne olduğuun )
    Buradaki Konu Hesabimi ele gecirmeleri degil,Yonetimin Yardim etmeyi birak bu kisileri Aciga cikarmamasi.
    Hesabimin nasil ele gecirildigide ayri bir soru..soylenecek ilk sey hesabimini paylasmissin,33 yasinda olan kisiye yemiyor artik bu sacmaliklar.
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Senior Member Mufflers's Avatar
    Nickname
    JHeroBaRSBaR,IIIILUCOMONIIII
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (10)
    En ufak bir düşünce paylaşsam yasak veriyorlar ego larını biz oyunculardan çıkartıyorlar ama bu devran döner bunun farkında değiller
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri diye Deve Demiş Ki Nerem Doğru Ki

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Mufflers View Post
    En ufak bir düşünce paylaşsam yasak veriyorlar ego larını biz oyunculardan çıkartıyorlar ama bu devran döner bunun farkında değiller
    Lütfen multi hesap kullanmayalım. Bu konuyu açtığınız forum hesabınızdan devam edebilirsiniz.
    Ek olarak, bundan önceki almış olduğunuz forum cezasının nedeni sevgili Patheoz tarafından tarafınıza verilmiştir.

Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Geçmiş biletlerinizi kontrol ettiğimizde hesabınızın şimdiye kadar herhangi bir oyun erişim engeli almadığı ancak kapatılmış olan forum hesabınız için attığınız bilete yanlışlıkla erişim engeli almış bir oyuncuya gönderilen cevap verilmiş. Bu nedenle telafi yapılmasını gerektirecek bir durum hiç oluşmamış, burada kullanıcılarımızı yanlış yönlendirmiş olduğunuz için kısa bir süre için sizi forumdan uzaklaştırıyoruz.

Senior Member
    Memnun değiliz diyenlerin hepsi zamanında illagel işlere bulaşıp elinden ekmeği alınan kişilerdir.Siz eskiden gm leri ilah gibi görür ulaşılması imkansız zanneder ticket atma gibi bir hakkınızda yoktu( vardıda sizi kim takıyordu).Yönetimi beğenmeyenler lütfen youtubeden tren char yazıp maradon , cz , lüfersonu iyi izlesin.k2 zamanında sıralamada 3. olan okcu clandan clan istediğimde bana kosp kullanıyormusun diye sordu "hayır" cevabını verince oda"üzgünüm clana kospsuz adam almıyoruz " dedi. Görüp görebileceginiz kusursuza en yakın oyun oynatma olanağı sağlayan ekip yönetiyor.iyi forumlar.

Banned
    Usko tarihinin en iyi yönetimi şuan oyunun başındadır. Beğenmeyen tayfa'nın k2 döneminde illegal işlere bulaşıp alışkanlık edinmiş kitle olduğunu herkes biliyor...

Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Koxperlar ankete çökmüş
    The games we play are deadly, aren't they?

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Lütfen multi hesap kullanmayalım. Bu konuyu açtığınız forum hesabınızdan devam edebilirsiniz.
    Ek olarak, bundan önceki almış olduğunuz forum cezasının nedeni sevgili Patheoz tarafından tarafınıza verilmiştir.

Benim ana hesabımı sürekli yasaklıyorsunuz zaten 6 ay yasak mı olur ondan dolayı bu hesabımdan yazıyorum hem ayrıca sizlerin multi hesapları yokmu araştırılmasını talep ediyorum diğer oyuncular benden daha kötü yorumlarda bulunuyor.
    Bir kez daha oyun yönetimi işini yapmadığını görüyoruz.
    Bu durumlardan Sayın
    DeaconFrosT'un haberi varmı biz oyuncular artık sizlerin değişmesi gerektiğini düşünüyoruz kendileri ne düşünüyor
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Senior Member FFferik16's Avatar
    Bu konuda "haksız yere banlandım", "öyle böyle oldu banladılar", "1 kez kullandım şöyle oldu" vs. diye şikayetlerle mi dolu da memnun olmayanların hileci olduğu düşünülüyor? Herkes kaç tane bununla hiç ama hiç ilgisi olmayan sorun yazdı bunları kimse okumuyor mu? Veya onlara "hayır o durum öyle değil" yanıtı mı gelebildi?

Ayrıca anket süresi bitince GMler ankete katılanların kaç tanesinin hesaplarının daha önce ceza aldığını açıklarsa -hiç sanmıyorum ama- çok iyi olur, ankete katılan sayısı çok değil zaten. O zaman bakalım bu mantıksız çıkarımların sonuçlarına.