View Poll Results: Oyun Yönetiminden Memnunmusunuz?

Voters
189. You may not vote on this poll
  • Memnunuz

75 39.68%
  • Memnun değiliz

114 60.32%
Page 6 of 13 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 121
    Takdir edilecek yönleri de var, yerden yere vurup bilmiyorsanız bu işi yapmayın denilebilecek yönleri de var... İllegal ile yaptıkları mücadele takdire değer ancak oyun içi sorunlarda hiç başarılı değiller... Bir kaç örnek vermek gerekirse ... yıllar önce Letter den arkadaşlarımıza item ,para veya cz de yada savaşta potsuz kaldığında pot gönderebiliyorduk ama burada ki bir açıktan dolayı kötü kullanıldı ve Letter iptal oldu.. Böyle çözüm olmaz... Son zamanlarda yapılan magelerin lure olayını kısıtlamaları, mobların hemen respawn olması, farm slotlarının iptal edilmesi gibi .... bu tür kökünden kaldırmak, iptal etmek gibi şeyler aslında yetersiz olduklarını göstermektedir... Oyuncular gün geçtikçe oyundan soğumaktadır... Çözüm üretmek böyle olmaz .... Yıllar sonra oyuna geri dönmek istedim, bir süre premium almadan oynadım, iyi de yapmışım... Türkiye şartları için oyun gerçekten çok pahallı, her şey para ile çözülür olmuş ve eskisi kadar zevki kalmamış...

Kolunuzu bir yere çarpıyorsunuz ve ağrı yaptığı için doktora gidiyorsunuz..
    Doktora derdinizi anlatıyorsunuz, Siz muayene yapmasını en azından bir rontgen istemesini bekliyorsunuz ama doktorun önerdiği çözüm ise kolunuzu kesmek
    Last edited by Jeany; 09-19-2019 at 02:47 PM.

Senior Member WoLFapaK's Avatar
    İllegalle mücadelede haklısın. Şöyle bi mantık kesinlikle olmamalı. Gm'ler bu oyunu belki bazı oyunculardan daha uzun süre iş olarak oynamış olabilirler ancak tam zamanlı olarak bir oyuncunun düşündüğünü düşünemezler. Netice itibariyle bu oyun bizim zevkimiz, onlarınsa işi. Tabiki işinizi zevkle yapabilirsiniz ama oyuncu gözünden bakmak çok farklı.

Bu yönetim, oyuncuyla iletişim olarak geçmişe nazaran daha fazla imkan sunuyor lakin halen bi ulaşılamama ve tek muhatap müşteri hizmetleri modunda takılabilme skilleri açık gibi duruyor.

Junior Member
    Nttgame keşke 10 yıl önce gelseydi k2network görmemiş çoğu kişi burda edit itemler +10 item200 TL felan satılıyordu her şeyi geçtim koxpsuz olmayani pt almiyolardi shouttan oto heal arayan ptler vardı ya:d ama nttgame hatası var 4-5 yıl önceydi koxp gene böle popüler di gene aynı kasmak icin mecbur pt giriyodu çoğu kişi Ban yedi çoğu oyunu bıraktı bu yüzden user kaybetti bı kaç Multi trenci çete yüzünden.

Senior Member
    Pire için yorgan yakılmasını saymazsak memnunum.

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    ya iyi hatırlattınız und saçmalığının kalkması ve skil açma itemlerinin değişmesi gerçekten çok önemli ve güzel yenilikler. Ama benim takıdlığım ve üzüldüğüm şey bu oyun czde pk üzerinden dönmüyor. Ne kadar kabul etmesenizde bu oyunu oynayan herkesin amacı czde pk atmak dğeildir illa bi teamde bulunmak değildir. İnsanların bu oyunu hala daha oynamasının ve o eski zevki almak istemelerinin sebebi çok basit aslında. Tek başına bir şeyler yapabilmek. Eskiden bu gayet mümkündü gerek yaratıklardan düşen güzel droplar olsun gerek premiumsuz bile muazzam kasılan paralar olsun gerekse madenden kasılan gbler olsun hem ardream doludyu hem base. Siz çok güzel bir şey yaptınız kozpuna hilesine hurdasına dur demeyi başardınız artık macrolar bile hapise atılıyor harika şeyler bunlar. Ama gel gelelim solo farm bitti oyunda... oyunun amacı bitti artık kimse o çocukluğunda videolarını izlediği Dominic (bp) olamayacak artık kimse o efsane isimler yapmış insanların hayallerini kurarak bu oyuna giremeyecekler çünkü solo farm denen oyunda şart olan şeyi bitirdiler. İllegal olan bi oyun değil ki bu bitiresiniz abi kozp yok oyunda ellerinize sağlık hile hurda bırakmadınız ama gir bakayım premiumsuz bi spotta kas eline ne geçiyor saatlerce kas. Ama czye çıkmayacaksın ben orda 50.000 tllik adamın oyuncağı olacağım diye girmiyorum oyuna birşeyler elde edip zamanla mutlu olmak için griiyorum. Gir oyuna abicim troll farmla chitin falan düşür mesela. Hiçbirşey düşmez. Çünkü knightın knight olma amacı saptırıldı.

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Günaydın
    Arkadaşlar,

Konuyu güncel tutuyorum anketin bitmesine 3 hafta var lütfen oy kullanalım. Görüşü olanlar saygı çerçevesinde fikirlerini belirtebilir.
    Teşekkürler.
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Senior Member
    Race
    El-Morad
    Memnun olanlar: Warrior - Rogue
    Memnun olmayanlar: Mage - Kurian
    Not: Warriorlardan nankör olanları da memnun olmayanlar arasındadır.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MagicStorm View Post
    Memnun olanlar: Warrior - Rogue
    Memnun olmayanlar: Mage - Kurian
    Not: Warriorlardan nankör olanları da memnun olmayanlar arasındadır.
    Memnun olanlar: Warrior - Rogue - Mage - Kurian - Priest
    Memnun olmayanlar: Hileden banlananlar

Bu da benden olsun.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Memnun olanlar: Warrior - Rogue - Mage - Kurian - Priest
    Memnun olmayanlar: Hileden banlananlar

Bu da benden olsun.
    Lightning Mageler olarak çok dertliyiz. Bir dokunursan bin ah işitirsin hocam.

s.a koxp ve macro da guzel bi calısma var bence nttgame olarak guzel eskiden dedigimiz gibi koxp olmayını party almıyolardı sadece kendi dusuncem herkezin dusuncesi farklıdır saygılar iyi gunler iyi aksamlar