Results 1 to 7 of 7
    Senior Member

Magic Hammer Bug ı Ne Zaman Düzelecek

Tamam çok para etmese de insanın sinirini bozan birşey

günlük 5-6 tane de olsa ne bileyim parasında değilim ama basıyorsun ve sadece sayısı azalıyor gıcık bir durum

belki ben fazla abartıyorumdur duygularımı psikolojik sanırım

skillerin sekmesine de aynı tepkiyi veriyorum

Okçu charım uruk bladeye arch shoutla 1300 2800 arası damage çıkartıyor neden daha stabil damageler çıkartamıyoruz 70 90 arası damage skill

sekmesi o ayrı

yani %250 yazan skilin Max %250 Min %200 arası kesin damage atması şeklinde düzenleme getirilmesi gerekir

Warior Priest Mage daha stabil damage atıyorlar en yakın damage aralıkları magede Okçu neden üvey evlat

düzgün çalışan tek skili 3 5 kombosu ancak bir sıkıntıda şu ki 2 haftada 1 atılan res yüzünden komboda kayıplar yaşanıyor diğer joblardada var sanırım skillerin sekmesi artıyor res zamanı uzadıkça

bişeyler kaybedip karşılığını alamadığımız bir çok konu için düzenleme gelmeli
    Last edited by karimli; 09-17-2019 at 09:32 AM.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    Warior Priest Mage daha stabil damage atıyorlar en yakın damage aralıkları magede Okçu neden üvey evlat
    priestta jugdment ve helis skilli hariç bütün skilleri 5/2 oranında seker, hatta priestta seri vurursanız 2 3 kere peşpeşe mana gittiğini ama damage çıkatmadığını görürsünüz. en yakın damage aralığı warriordadır magede değil. mage ile nova vb. skiller moblarda 600-700 fark atar ve aşırı eli düşer. kıyaslama sadece warriorla olsa daha mantıklı olur bence stabillik açısından.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    priestta jugdment ve helis skilli hariç bütün skilleri 5/2 oranında seker, hatta priestta seri vurursanız 2 3 kere peşpeşe mana gittiğini ama damage çıkatmadığını görürsünüz. en yakın damage aralığı warriordadır magede değil. mage ile nova vb. skiller moblarda 600-700 fark atar ve aşırı eli düşer. kıyaslama sadece warriorla olsa daha mantıklı olur bence stabillik açısından.
    haklısın biraz düşünce magenin de 600 700 fark oluğunu hatırladım

priest konusunda emin değilim kişinin aldığı fps ve ilettiği paket veri ile alakalı olaiblir mana gidip damage atmaması

bu olay res süresinin 2 haftada 1 olmasıyla dahada arttı kanısındayım mage staff skilleri warior asas pri skilleri bu yaşanıyor

2 3 kere peş peşe yaşamak ultra bi durum başka bir sebebi olabilir

Senior Member
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    Tamam çok para etmese de insanın sinirini bozan birşey

günlük 5-6 tane de olsa ne bileyim parasında değilim ama basıyorsun ve sadece sayısı azalıyor gıcık bir durum

belki ben fazla abartıyorumdur duygularımı psikolojik sanırım

skillerin sekmesine de aynı tepkiyi veriyorum

Okçu charım uruk bladeye arch shoutla 1300 2800 arası damage çıkartıyor neden daha stabil damageler çıkartamıyoruz 70 90 arası damage skill

sekmesi o ayrı

yani %250 yazan skilin Max %250 Min %200 arası kesin damage atması şeklinde düzenleme getirilmesi gerekir

düzgün çalışan tek skili 3 5 kombosu ancak bir sıkıntıda şu ki 2 haftada 1 atılan res yüzünden komboda kayıplar yaşanıyor diğer joblardada var sanırım skillerin sekmesi artıyor res zamanı uzadıkça

bişeyler kaybedip karşılığını alamadığımız bir çok konu için düzenleme gelmeli
    Dostum bana daha çok psikolojik destek alman gerekiyor gibi gözüktü demişsin ki "belki ben fazla abartıyorumdur duygularımı psikolojik sanırım"

Dostum en son ne zaman duş aldın, dışarıya çıktın? discord dışında bir platformdan insanlarla iletişime geçtin mi? Gerçekten pskiolojik olarak sorunlarının olduğunu düşünüyorum. Dediklerimi okuyunca hiddetleniyor ve karşı çıkıyorsan hastalığını kabul etmemenden oluyor.Örneğin paranoid şizofren birisi dışarıdan gayet sağlıklı gözükse de kendisini peygamber vs sanmasından dolayı ele verir. Bunu ona söyleyince de şiddetle karşı çıkar. Lütfen karşı çıkmadan önce araştır biraz.

Magic hammer günde 2-3tane ziyan oluyor diye duyguların abartılıyor psikolojik falan diyorsun gerçekten inanılmaz şok içindeyim.

Profilini biraz incelediğimde full plate +8 botunun kaybolduğunu relog atmaya korktuğunu yazmışsın

https://forum.nttgame.com/forum/show...elog-Denemedim

burdan şunu çıkarıyorum bu slota öyle bir çökmüşsünki başından eğer bir saniye olsun ayrılırsan hem fiziki hem alt f4 anlamında slot elinden gidip hayatın mahvolacakmış gibi hissediyorsun. FP +8 itemin kaybolmuş ve muhtelen bu yuzden oyundan cıkamıyorsun bile. Gerçekten gerçeklik algını yitirmiş olabilirsin. cebinden 3-4tane magic hammer eksiliyor diye sinir krizi geçirdiğinde oldu mu? yardımcı olmaya çalışıyorum konuşmak istersen her türlü yardımcı olurum sana benden abi tavsiyesi 5 saatten uzun süre pc başında oturacaksan 30 dk kısa yürüyüşlere çık gerçeklik algısını yitirmemek adına. "Örneğin 1sn gelir misin konuşacağız sundries arkası" diyen bir çok insan var oyunda. NE yani pm den konuşmak için buluşmak mı gerekiyor insallah ilerlemez durumun bu seviyelere
    Last edited by sontaran; 09-17-2019 at 11:39 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by sontaran View Post
    Dostum bana daha çok psikolojik destek alman gerekiyor gibi gözüktü demişsin ki "belki ben fazla abartıyorumdur duygularımı psikolojik sanırım"

Dostum en son ne zaman duş aldın, dışarıya çıktın? discord dışında bir platformdan insanlarla iletişime geçtin mi? Gerçekten pskiolojik olarak sorunlarının olduğunu düşünüyorum. Dediklerimi okuyunca hiddetleniyor ve karşı çıkıyorsan hastalığını kabul etmemenden oluyor.Örneğin paranoid şizofren birisi dışarıdan gayet sağlıklı gözükse de kendisini peygamber vs sanmasından dolayı ele verir. Bunu ona söyleyince de şiddetle karşı çıkar. Lütfen karşı çıkmadan önce araştır biraz.

Magic hammer günde 2-3tane ziyan oluyor diye duyguların abartılıyor psikolojik falan diyorsun gerçekten inanılmaz şok içindeyim.

Profilini biraz incelediğimde full plate +8 botunun kaybolduğunu relog atmaya korktuğunu yazmışsın

https://forum.nttgame.com/forum/show...elog-Denemedim

burdan şunu çıkarıyorum bu slota öyle bir çökmüşsünki başından eğer bir saniye olsun ayrılırsan hem fiziki hem alt f4 anlamında slot elinden gidip hayatın mahvolacakmış gibi hissediyorsun. FP +8 itemin kaybolmuş ve muhtelen bu yuzden oyundan cıkamıyorsun bile. Gerçekten gerçeklik algını yitirmiş olabilirsin. cebinden 3-4tane magic hammer eksiliyor diye sinir krizi geçirdiğinde oldu mu? yardımcı olmaya çalışıyorum konuşmak istersen her türlü yardımcı olurum sana benden abi tavsiyesi 5 saatten uzun süre pc başında oturacaksan 30 dk kısa yürüyüşlere çık gerçeklik algısını yitirmemek adına. "Örneğin 1sn gelir misin konuşacağız sundries arkası" diyen bir çok insan var oyunda. NE yani pm den konuşmak için buluşmak mı gerekiyor insallah ilerlemez durumun bu seviyelere
    Ön yargılarına hayran kaldım düşündüğün seviyede pcde vakit geçirmiyorum sosyal yaşantım gayet yerinde fp konusu 2 kez başıma geldi ve hiç kaybolmadı

+ olarak def ve apde de değişiklik olmadığı için içim rahat farmıma devam ettim sadece merakımdan konu açtım relog atmaya korkmak değil atınca düzelir mi diye sordum tamamiyle kaybolması durumu oluşur mu diye

slotu kaptırma gibi bir korkum yok apm gayet iyi varsa kendine güvenen ks atsın tek atarım oda atar ama attığı ksye değecekse gelsin

şayet vegada oynuyorum ve yaptığım farmda slot her daim buluyorum bu zamana kadar kimseye ks atmadım gelenler oldu ve gitti

kişiyi yada kişileri değerlendirmeden önce önyargı içerip içermediğine de dikkat et

peygamber kral konusuna gelince kendimi hiç bir zaman diğer insanlardan farklı görmedim

eşer beşer elbet şaşar hepimiz etten ve kemikteniz benim sana yada başkasına ne üstünlüğüm olabilir ki

bunları beni düşünerek yazdığını düşünüyorum belki ciddi psikolojik sorunların olabilir tavsiye almalısın gibisinden yazdın ancak o kadar da değilim

hak adalet eşitlik kavramlarında biraz sinirleniyorum o kadar birşey harcıyorsun ve kayboluyor

3 ün 5 in lafını yapmak değil bu bir bug ve düzeltilmesi gerekir

Hiçbir zaman düzelmeyecek.

Hiçbir zaman düzelmeyecek.