Results 1 to 10 of 10
    Senior Member

120 fps de merdiven bugu

Merhaba dostlar fps yi 120 yapinca jr de merdivenden cikamiyorum cozumu nedir bilem varmi simdiden teşekkürler

Fps düşürünce çıkabilirsin

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ekran kartı bilgisi vermediğin için net bir şey diyemiyorum ancak görünen o ki 120fps için donanımın yetersiz gibi duruyor. Merdivenlerden sağlıklı çıkabildiğin kadar fps düşürürsen sorunun çözülür. Deneme yanılma yöntemi ile bunu maksimumda tut.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member IMcihanMI's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    120'ye boşa çıkarıyorsunuz boş alanda çıkıyor 120'ye zaten. 2 pt yan yana gelse 60'larda geziyor fps. 90 üstüne çıkarmanı önermem gereksiz zaten. Gtx 1060 var 90'da rahatlıkla çıkıyor merdivenlerden 120'ye aldığımda çıkmıyor bende de.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ekran kartı bilgisi vermediğin için net bir şey diyemiyorum ancak görünen o ki 120fps için donanımın yetersiz gibi duruyor. Merdivenlerden sağlıklı çıkabildiğin kadar fps düşürürsen sorunun çözülür. Deneme yanılma yöntemi ile bunu maksimumda tut.
    gtx 1070 ti var sistemle alakali degil sanirim simdi eskiden 90 ken 120 cektigim zaman gene merdivenden cikmiyordu ama oyundan cikip girince gene 90 a cekiyo ama bu yeni yamada 120 yapinca cikip girsende 120 oluyo bu safer elle 90 tekrar ceksemde merdivenden cikmiyor enteresan

Senior Member doltard1's Avatar
    Çözümü basit ama anlık yani seni merdivenden çıkartır. F10 tıkla > Graphic Option > Açılan ekranda use billur altındaki geri dönüşüm işaretine tikla o takildigin yerde .. bu işlemi merdivenden takildigin yerde yani hareket edemedigin noktada yaparsan karakteri şoklar seni yukarı çıkartır . Bunu her takıldığında yapman lazım bunun sebebi pclerin iyi olması FPS yüksek vermesi kötü pclerde bu sorun yaşanmıyor yeni nesil pclerde var . Tek çözümü nttgamede bitiyor czde bazı merdiven gibi buglu yerleri dümdüz yaptılar belki jryrde yaparlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by doltard1 View Post
    Çözümü basit ama anlık yani seni merdivenden çıkartır. F10 tıkla > Graphic Option > Açılan ekranda use billur altındaki geri dönüşüm işaretine tikla o takildigin yerde .. bu işlemi merdivenden takildigin yerde yani hareket edemedigin noktada yaparsan karakteri şoklar seni yukarı çıkartır . Bunu her takıldığında yapman lazım bunun sebebi pclerin iyi olması FPS yüksek vermesi kötü pclerde bu sorun yaşanmıyor yeni nesil pclerde var . Tek çözümü nttgamede bitiyor czde bazı merdiven gibi buglu yerleri dümdüz yaptılar belki jryrde yaparlar
    sorma hocam ya karusların arka kapıdan dış kroya girerken neler çektim. Humanlarınki gibi sağdan soldanda geçilmiyordu mecbur 1m ışınlanma parası vermiştim

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    12 milyarlık kasam var sadece ekran kartım 5 milyar bende merdiven çıkamıyom oyunda fps düşürmek zorunda kalıyoz zaten sınır 120 düzeltin şu bugu

Benim mesajlarımı silme işinden vazgeç artık küfür hakaret etmiyorum forum kurallarına uyuyorum keyfi mesaj siliyorsun ?

Senior Member
    9900K ve 2080 Ti'n bile olsa optionsdan oyunun FPS'sini 90 FPS altına çekmeden merdivenden çıkmanın bir çözümü YOK.

Bununda nedeni oyunun textureları tasarlanırken 90 FPS üst sınır olarak ayarlanmış +90 FPS'de texture bug oluyor.