Results 1 to 8 of 8

Exclamation Hesap Çalınması

Bugün 18.09.2019 Saat 15:00 suları hesabımın şifre ve mail adresi değiştirildi . Gerekli ticked ı ayrıntılı bi şekilde support kısmınıza ilettim . Eğer Online GM varsa sizden ricam Destan Sunucusunda JRGİOTİN nickli çarın bulundu hesabı askıya alır mısınız . Benimle iletişime geçmeniz durumunda size hertürlü bilgiyi temin edebilirim .
    Last edited by mer_1PWZ3yr7; 09-18-2019 at 05:43 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Hesabın kapatılması için gerekli bilgi verilmiştir.

nasıl yani . her ne isterseniz verebilirim

Hesabım çalındı şifre ve mail değiştirildi bununa ilgili ticked attım . Gerekli bilgiler ticked da mevcut .

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Hocam hesap erişime kapatıldı diyor, önlem amaçlı yani. Sen bundan sonra destek ekibiyle iletişim kurarak senden istenen bilgileri verip, hesabını alacaksın.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Anladım alakanız ve bilgilendirmeniz için teşekkür ederim . Gerekli kişilerle görüştüm yarın savcılıkta olacağım .

Junior Member
    geçmiş olsun

Senior Member
    Quote Originally Posted by mer_1PWZ3yr7 View Post
    Anladım alakanız ve bilgilendirmeniz için teşekkür ederim . Gerekli kişilerle görüştüm yarın savcılıkta olacağım .
    otp yoksa otp kur