Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Maradon pazar item arama sc si dc sorunu

Bu itemi kullandığımda iteme bastığım gibi bazı anlarda direk dc ediyor bu sorunsal neden kaynaklanıyor , teknik olarak bir çözümü var mı ?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bu durumu ufak bir video ile bize iletebilir misiniz? Bizim yaptığımız kontrollerde herhangi bir problem yaşanmamaktadır.

Junior Member
    tekrar kontrol ediniz! bu sorun her kullanıcıda mevcuttur. para verip alıyoruz biz bu itemi ancak kullanamıyoruz sorunu çözemeyecekseniz de verdiğimiz npointsleri iade edin!

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Pazar scrollu çok yoğun olan sunucularda hata verebiliyor, bu problemi çoğunlukla Sirius'da oynayan oyuncular yaşıyor.

Bu konuda şu an yapabilecek bir şey ne yazık ki yok yapımcı firmanın bu durumu düzeltmesi gerekiyor.

Junior Member
    ilginiz için çok teşekkür ederim

ilk kullanımda folk geçin kullanın sonra normal olarak moradon da dc olmadan kullanabilirsiniz

allah aşkına sorun mu yok günde 1500 defa dc yiyoprum sirius 3 pazar sc direk dc edior. Cashla aldığımız şey ama tamamen rezillik
    Last edited by gau_x4FmgWvq; 10-09-2019 at 07:45 PM.

ya gerçekten düzeltmeyeceksiniz sanırım.

Junior Member
    Hocam yanlış anlamayında kalabalık serverlarda 10 yıllık laptop masaüstleri ile oynayıpta burada cırlıyorsunuz.benim pc ortalama 100 120 fps değer alıyor.maradonda 45 60 lara düşüyor.bilgisayar kasmayınca dc muhabbetide olmuyor.diceksin ki dc ile pc kasmanın oyundan kopmanın ne anlamı var.sc den item tıklayıp tp olurken aşırı bir yüklenme oluyor ve bilgisayarın buna tepki veremiyor anlık ve dc yiyorsun

Quote Originally Posted by bosa01 View Post
    Hocam yanlış anlamayında kalabalık serverlarda 10 yıllık laptop masaüstleri ile oynayıpta burada cırlıyorsunuz.benim pc ortalama 100 120 fps değer alıyor.maradonda 45 60 lara düşüyor.bilgisayar kasmayınca dc muhabbetide olmuyor.diceksin ki dc ile pc kasmanın oyundan kopmanın ne anlamı var.sc den item tıklayıp tp olurken aşırı bir yüklenme oluyor ve bilgisayarın buna tepki veremiyor anlık ve dc yiyorsun
    k.bakma ama benim masaüstü pc şuan 15bin lira civarında öle ezbere konuşmayın. PC ile ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Net olabilir. Bulunduğüum yerde net biraz sıkıntı ama oyunda gram lag kasma yok pazarda kasma yok. Ancak pazar sc tıkla direk dc.