Results 1 to 6 of 6

Yeni kayıt açtım ve yeni serverlerin üçüne de giremiyorum.

Başlıkta belirtildiği üzere yeni kayıt açtım ve yeni serverlerin herhangi birisine giriş yapamıyorum.

"access to this server is currently unavailable for your account" şeklinde bir hata çıkıyor. Ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Nttnow indirip hesabını bağlaman gerekiyor dostum.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

İndirdim fakat yeni server açılmadan önce aynı numarayla önceki karakterimin hesabını bağlamıştım. Fakat o karakterimin hiçbir bilgisini hatırlamıyorum. NTT Now indirip numarayı girdiğimde yine hata veriyor

Bu soruna bir çözüm yok mu arkadaşlar numarayı daha önceki hesap üzerinde kullanmış olmam demek bir daha kullanamyacağım anlamına mı geliyor

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by son_pweJKxQA View Post
    Bu soruna bir çözüm yok mu arkadaşlar numarayı daha önceki hesap üzerinde kullanmış olmam demek bir daha kullanamyacağım anlamına mı geliyor
    Sirius, Altar ve Vega için evet. Bu 3 serverde tek cihazdan, tek telefon numarası ile girebiliyorsun. Daha önce kayıt ettiğinde numara ve daha önce nttnow indirdiğin telefondan farklı bi hesapla üye olamıyorsun. Altar-Sirius-Vegada oynamak istiyorsan yeni numara ve yeni cihaz lazım.

Çok saçma değil mi şimdi siriusta oynamak için yeni hat mı almak lazım. Sanırım oyuna dönmemek için iyi bir sebep oldu.