Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 28 of 28
    Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Anlamadığınız şu: 3 server açan NTTGame değil. Kararları verenler de GM'ler değil. Oyun MGame'e ait arkadaşlar. Adamlar ne derse o oluyor, ne zaman derse o zaman oluyor. GM gelip burada linç olsa ne olacak, olmasa ne olacak. Düzeltecek biri varsa o da yapımcı. Buradan yapımcıya "server birleştirilsin oyuncu öyle istiyor" gibi bir istekle gidilebileceğini de sanmıyorum açıkçası. Tamamen keyfine kalmış bir durum, canı ne zaman isterse yani.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Anlamadığınız şu: 3 server açan NTTGame değil. Kararları verenler de GM'ler değil. Oyun MGame'e ait arkadaşlar. Adamlar ne derse o oluyor, ne zaman derse o zaman oluyor. GM gelip burada linç olsa ne olacak, olmasa ne olacak. Düzeltecek biri varsa o da yapımcı. Buradan yapımcıya "server birleştirilsin oyuncu öyle istiyor" gibi bir istekle gidilebileceğini de sanmıyorum açıkçası. Tamamen keyfine kalmış bir durum, canı ne zaman isterse yani.
    Tamam oyuncuları mutsuz densin Mgame ne diyecek banane mi diyecek.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TheRagon45 View Post
    Tamam oyuncuları mutsuz densin Mgame ne diyecek banane mi diyecek.
    Oyuncunun psikolojik durumunu düşünmez koca şirket. Kazandığına bakar. Halinden memnun herhalde ki, pek bir şey yapma taraftarı değil. Benim anladığım bu. Oyunu severek oynayan bir kitle var burası gerçek, çok daha güzel hale gelmesi için çabalıyoruz ve isteklerde bulunuyoruz, haklıyız da çoğu konuda. Ama en büyük gerçek şu: Oyunu illegal olarak suistimal edenler de biziz, oyun içi dolandırıcılık yapan da, ekmek kapısı haline getiren de. Tek tek ayırmayacaklardır herhalde. Yapımcının bizim kitleyi pek sevdiğini sanmıyorum bu yüzden
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    AAAAAAAAAAAAAAAA kikikikikki aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Senior Member
    Bugün vega 1-2 vega jr girenlerin toplamı 900 kişi etmedi sadece altar1 de 1200 kişi giriyor, siriusla karşılaştırmıyorum bile.

kardeşim bizde yeni serverlara başlarken kafamızdaki düşünce elbets erverlardan biri öne cıkacaktı dierleri düşüşe gececekti ancak zaman ilerlidikçe sabit kitleyi bir araya toplamalarını bekliyorduk ancak nasıl bir yönetime sahip ise bu oyun beklediğimizi bulamadık vegada bir avuç adam var hepside biz gibi birleşimi bekliyor anak serverlar 9. ayına girdi ve bir gelişme yok her ay bomboş maplerde gezmekden ayda 500 tl pus parası vermekden sıkıldık ve ekipçe bırakma kararı aldık bence sende aynısını yapmalısın itemini bozma ama pusda çekme knightta tekrar ara vermenin zamanı geldi

Senior Member
    Quote Originally Posted by ice_bJ8eK7W9 View Post
    kardeşim bizde yeni serverlara başlarken kafamızdaki düşünce elbets erverlardan biri öne cıkacaktı dierleri düşüşe gececekti ancak zaman ilerlidikçe sabit kitleyi bir araya toplamalarını bekliyorduk ancak nasıl bir yönetime sahip ise bu oyun beklediğimizi bulamadık vegada bir avuç adam var hepside biz gibi birleşimi bekliyor anak serverlar 9. ayına girdi ve bir gelişme yok her ay bomboş maplerde gezmekden ayda 500 tl pus parası vermekden sıkıldık ve ekipçe bırakma kararı aldık bence sende aynısını yapmalısın itemini bozma ama pusda çekme knightta tekrar ara vermenin zamanı geldi
    İyi yapmışsınız, boş serverda pus itemi almanın bir mantığı yok. NTT zaten meseleyi görmezden geliyor, tabi siriusdan yeterli para yatıyordur, vegada ki oyunculara ne olmuş umurlarında değil.

Senior Member
    Felonun gelmesiyle sunucu dahada kötü oldu, oyunun temeli karus vs. human savaşına dayanırken ittifak nedeniyle birbirine bile vurmuyorlar.