Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 31
    Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by cagriscn View Post
    konu eslant aoca gelince yüzlerce oyrum yüzlerce görüntülenme gm dahi gelip cevap veriyor.
    delostaki afg adamlara gelince konu kitleniyor bir şeylerin mi üstünü örtmeye çalışıyorsunuz bu kadar basit olmamalı.

crye konu göndereli 6 gün oldu adam 7/24 orada farmlıyor. üstüne pm atıp forumdaki konuların kaldırıyor aptalsın diye haakret ediyor ama modlar crtl v cevaplar ile takılıyor anca.
    Hemen hemen her konuya cevap vermeye çalışıyor ve dahil olmamız gereken durumlarda dahil oluyoruz. " Birşeylerin üstünü mü örtmeye çalışıyorsunuz" gibi bir yorumu kanıtsız bir şekilde burada paylaşamazsınız.

Eğer bir suçlamanız var ise kanıtlarınızı sunarak paylaşın. Eğer yok ise başka platformlarda istediğiniz şekilde insanları suçlayabilir özgürce ifadelerinizi dile getirebilir ve masum insanları suçlayabilirsiniz.

Bilginize,

Gm arkadaşlar görevlerini yapıyorlar onları takdir ediyoruz, sizden naçizane ricamız Eslant AOC slotundan bu kadar şikayet gelmesine karşın lütfen yapımcı firmadan istek de bulunun şu slotun ya bus drobu kaldırılsın ya da düşürülsün lütfen.

Bakın premium cash alıp memlun olarak işten güçden gelip oyun oynuyoruz mutluyuz, ancak bazı şahsiyetlerin oyunu paraya dönüştürmesi ve eslant aoc slotundan haksız gelir elde etmesi ve bütün platformlarda dönen size de yansıyan dedikodular gerçekten çok rahatsız edici.

Mevcut legal oyuncuları oyundan soğutmakta. Ben oyunu oyun olarak görüp oynuyorken başkasının gerek illagel gerek legal yolla rekabet olmayan cz de olmayan bir slottan 3 bilgisayarla afk kalarak ayda milyarlar kazanması malesef bana koyuyor, bilmiyorum benim gibi düşünen başkası var mı ...
    (genie altına 3. part yazılım açtıkları, magic hammer ve transformation scroluda macroyla bastıkları ve ıspatlanamamsı)

İlginiz alakanız için teşekkürler, lütfen bu konuda düşünün ve eslant aoc konusunda yapımcı firmaya düzenleme için ilerişime geçin, saygılar..
    Last edited by Ber_a1HxlErq; 09-16-2019 at 08:12 AM.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Konuyu her ne kadar desteklesem de, seviyeniz yerlerde. Bir şeyi savunacaksanız üsluplu savunun arkadaşlar. Okurken ben rahatsız oldum. Karşı çıkan herkese ya da konuyu açana hakaret etmenizi gerektirecek bir durum yok. Gerekli işlemler yapıldı yapılacaktır, takip ediyoruz vs. denmiş zaten yeterli değil mi?
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Konuyu her ne kadar desteklesem de, seviyeniz yerlerde. Bir şeyi savunacaksanız üsluplu savunun arkadaşlar. Okurken ben rahatsız oldum. Karşı çıkan herkese ya da konuyu açana hakaret etmenizi gerektirecek bir durum yok. Gerekli işlemler yapıldı yapılacaktır, takip ediyoruz vs. denmiş zaten yeterli değil mi?
    Aynen katılıyorum saygı çerçevesi içinde devam edilmeli forumda, bakınız gm ler ilgilenmekte usturuplu konu açılınca elbette cevap vermektedirler, ulaşılmaz değiller, işlerini yapıyorlar.

Banned
    mademki afk farmı kaldırdınız genie farmını bitirdiniz eslant aocuda kaldıracaksın o zaman

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Ulan eslant aoc bitse başka slot ortaya cıkıcak bu seferde o yüzden mi aglıycaksınız

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    cz deki aoc moblarının resist defans ve hp değerleri eslant ile aynı olmalı. bus piyasası sadece czdekilerin elindeydi ama eslant farmı başlayınca pasta bölündü kazanamıyorlar. adam gelmiş cz de 2 atıyor aoc'a, ne pot basıyor ne genie masrafı var. eslantta 4-5 kişi genie açmış pot basıyor yani masrafları var. olacaksa iki yerdeki mob özellikleri ve dropları eşit olmalıdır. zaten gm'ler kontrol edip genie altı macro vb. olanlara cezalarını vermiş ve vermeye devam ediyor.
    bu arada dün görev için 80 aoc kestik eslantta 1 tane bus aldık, cz de o sürede en kötü 3-4 tane atıyor (mob sayısı değil kesilme süresinde çünkü daha seri kesiliyor).

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    cz deki aoc moblarının resist defans ve hp değerleri eslant ile aynı olmalı. bus piyasası sadece czdekilerin elindeydi ama eslant farmı başlayınca pasta bölündü kazanamıyorlar. adam gelmiş cz de 2 atıyor aoc'a, ne pot basıyor ne genie masrafı var. eslantta 4-5 kişi genie açmış pot basıyor yani masrafları var. olacaksa iki yerdeki mob özellikleri ve dropları eşit olmalıdır. zaten gm'ler kontrol edip genie altı macro vb. olanlara cezalarını vermiş ve vermeye devam ediyor.
    bu arada dün görev için 80 aoc kestik eslantta 1 tane bus aldık, cz de o sürede en kötü 3-4 tane atıyor (mob sayısı değil kesilme süresinde çünkü daha seri kesiliyor).
    Dostum denkleme katmadığın çok önemli bir şey var. Orası CZ. CZ aoc hiç bir zaman boş kalmaz orda debelenir durursun saatte kastığın 4-5 bus olur en ufak bir afk oluşunda tepene binerler. Rekabet var PK var. Eslant aoc öyle değil millet kafa rahat genie altına her türlü haltı açıp yiyorsun gün sonunda 100-150 busu coinsi high classı cuggalıyorsun sonrada forumda gelip eslant aocu savunuyorsun ohhh ne ala memleket valla en kısa sürede düzenleme gelir inşAllah.

Bıktık serveri sömüren eslant aoc timden.

Senior Member
    Para harcayan kullanıcı ?

Paraya insanlar ihtiyaçları doğrultusunda harcar yada harcadığı kadarın karşılığında daha fazla eğlenebileceğini umduğu için (Üstünlük Sağlamak Daha Fazla Verim

Pus Eşyası Yada İtem Dizimi ) İtem diziminiz mgame ve nttgame i ilgilendirmez çünkü oyun F2P dir Ancak Pus Harcaması Yapmanız Onların Kazancınadır

Ancak yukarıda saydığım sebeplerden pus eşyası alınır avantaj sağlamak için

Şunu demek istiyorum Çoğu kişi senin gibi bu harcamaları yapıyorlar ne amaçla bunu özellikle belirttin

kendi zevkin için yaptığın harcamalarda oyunda karşılığını bulamıyor olman yetkililerin suçu deil (Oyun hataları bugları vs hariç )

Oyun oynamanı engelleyen rahatsız edilesi durumlarda cr var at oraya varsa bi illegalite cezası gelir

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Konuda gerek videolarda bulunan gerekse birbirlerini şikayet eden fakat makro kullanmaktan geri kalmayan tüm partiler ceza almıştır. Açılan konular ise gerçekten komik.

Paylaştığınız forumda bulunan konuları ve konuyu açanları görmek yetiyor. Kanıtsız insanları suçlamak gerçekten kolay, o yüzden her canları yandığında istedikleri kadar bizlere saldırabilirler. Bundan zevk alıyor ve daha da iyi bir şekilde bu kişilerin cezalarını vermeye devam ediyoruz.

Özellikle Eslant - AOC konusunda son zamanlarda açılan konular sadece forum kirliliği yaratmaktadır. Bir önceki konuda söylediğim gibi bahsi geçen bölge takibimizde ve gerek duyulduğu takdirde drop oranı değişikliği için talepte bulunabiliriz.
    Merhaba drobların düşürülmesi yerinde bir karar olacaktır bahsi geçen slot makrocuların geçim kaynağı olamuş durumdadır.