Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Senior Member FFferik16's Avatar
    Katılıyorum bence de ufak bir ödül yerine aksine bedel alınıyor. He NP alınabilir ancak para alması bence de gereksiz.

Yine tek yönlü ve kişisel bakış açılı yorumlar gelmiş. Şahsen burada tartışıldığı gibi genieli, partili exp kasmıyorum. Etkinliklere giriyorum, görev yapıyorum ve öyle reb kasıyorum. Ben buradan gelen azıcık parayı karakterimi güçlendirmek için item almak yerine 2 stat pointe harcıyorum, bu kadarını hak etmiyor bence.

He reb basmaya mecbur muyum? Bu sorunun yanıtı tıpkı "Sirius'ta oynamak için premium almak zorunda değilsin" gibi bir şey, yani teoride mümkün ancak mantıklı değil.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Reb kasan arkadaşlar oyunamı kasiyorsunuzki ödül bekliyorsunuz kendinize kasiyorsunuz extra atak hp felan filan gelsin diye ben mageyim reb5 yeterli benim için biraz saçma bir konu olmuş.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by cagriscn View Post
    öncelikle warrioru nerede kastığınıza göre değişir bu durum ne itemle kastığınıza ne skill vurduğuna bağlı şekilde. titanda bi warrior 83 vurmadan kasamaz 20 satten hesaplayalım 20 saatte 5000li mana bitiyor o da en aşşa ekstradan ortalama 30-40 bin arası taş gidiyor üstüne 30lu genie hammer almak gerekiyor bunun da min. 20 tanesi bitiyor ( kullanılan iteme göre değişir saygı duyarım. ) destan gibi bi swde 5000 mp pot 45m. genie 38m genie hammer 25m kesinlike bi warrior reb basarken para kasamaz slottan vip key var üzerimde +30 k seçip fullediğim halde günde max. kaldırdıgım 20-25m oluyor nerdeyse sürekli pcde olduğum halde yani oyunda günde 1 gb gideri olan bi karakter kesinlikle reb basarken para biriktirmiş olamaz imkanı -lerde ( titan ve dark stone slotlarına göre yorumladım diğer slotlara bir şey diyemem bilmiorum kasmadığımdan )
    Benim dediğimle aynı hesap çıkıyor, eğer sürekli satarsanız 3 aşağı 5 yukarı günlük o kadar para çıkıyor. Biz de ağırlıklı olarak Titan spotunda kastık, yer bulamadığımızda ds en kötü ihtimal booro spotlarında kastık. Hangi skille vurulur, hangisi daha karlı, hangi yöntemle daha az mana gider hepsini warrior arkadaşlarımdan dinlemiştim. Ama sizin hesabınızla onların hesabında bir farklılık var. Ben hiç partinin ortasında Moradon'a gidip Genie, Genie Hammer, 5000'lik pot alan warrior görmedim, arkadaşlarımın hepsi PUS kullanıyordu. Aynı şekilde ben de bunların hiçbirini pazardan almadım. Ben dahil partideki arkadaşlarımın sürekli söylediği şey reb parasının çok kolay çıktığı idi ve benim karakterim fazla mana harcamadığı için ben daha karlı bir şekilde reb işini bitirdim.

Bana göre reb10 kasıyorsanız pazardan alacağınız tek şey %100 recovery scroll olmalıdır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Yanlış hatırlamıyorsan bütün chat görevlerini yaparsan 5 k np veriyor. Yani 10 k np alması normal. Skill açtırmak için isteyenen eşyalar değişmeseydi 1 skill açmak için 1 gb'den fazla para harcıyordun zaten. Yeni serverlerde 5-10 gb harcıyorlardı mesela. O değişti şimdi max 25-30 m ile açabiliyorsun 1 skill'i. O yüzden reb için istenen 1 gb de yarıya düşürülmesi gayet yerinde istek olur.

10 k np normal, 1 gb biraz fazla.
    Kore sunucunda her rebirth için 3gb istemektedir. Usko için 1gb olarak gelmesi istenmiştir.
    Last edited by Death_Stroke; 09-15-2019 at 07:41 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Kore sunucunda her rebirth için 3gb istemektedir. Usko için 1gb olarak gelmesi istenmiştir.
    Korecimiz de geldi. Bizi aydınlattığın için teşekkürler

Bence çok şey değil istedikleri. Üstelik gb çıkış mekanizması olarak oyun piyasasına yararlı. 10k np kasmak için az bir şey pk atmaya zorlaması da olumlu bir şey.

Member LaineTh's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    XxSEExNOxEVILxX
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by nuttt View Post
    zorunda olmaya bilirim fakat bu kadar gb ve np istemesi de gereksiz. makul seviyelere çekilebilir.
    gb saıtşımı yapıyorsunuz ne bu kadar parlamanıza gerak yok. vergi si olmayan bir para dönüyor. isterseniz iki kere düşünün...
    Dostum 1gb çekmesi çok mantıklı (bence az bile). En basitinden bakarsan serverdan gb çıkışı oluyor. En basitinden reb10 basan biri 10gb para harcıyor. Serverda ki gb yığılması küçük bir oranla azalıyor diyebiliriz. Ayrıca herkes 2 stat pointten bahsediyor ama reb10 bastığınızda size 20 stat point veriyor. Bu azımsanacak birşey değil. Ayrıca çok samimi şekilde söylüyorum bugüne kadar bu oyundan 1tl'lik bile gb satışı yapmadım.

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Bence Gereksiz bir Konu acilmis..REB kasan adam KEYFI Kendi icin kasiyordur bunun icin Ödül beklemek nedir arkadas...,Kaldi ki REB kasmadan once giderlerinide biliyordur onu goze alarak reb kasar.
    15 sene onceki KO yu bekliyorsaniz Bosuna Beklemeyin...10 k Ulusal Puan istemesi normal,1 GB artik bu zamanda kazanilmayacak bir rakamda degil.REB icin 1 gb istemesini elestireceginize Skill/Statt 0 lamasi icin fiyati elestirmeniz daha dogru olur ^^
    IYI OYUNLAR
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Senior Member
    Scorp_lion, mod arkadaşımız cashleri dolar olarak aldıgı için bol keseden konuşuyor. Ne de olsa 5$

Senior Member ne_memuru_alkol_beyy's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Arkadaşlar, eğer pot ve rpr masrafınızı pustan karşılıyorsanız kastığınız exp slotundan günlük 25-30m arası para gelmektedir. Dark stone slotunda 1 günlük coins kazancımı şuraya bırakıyorum:

görüldüğü üzere 1 günde slottan kastığım para 22.5m para ve 659 adet 1920 mana. manaları 10k'dan satacak olursanız düz hesapla 6.5m eder. 22.5m+6.5m ise: 29m eder. bir de üzerime gelen ezik itemler var, onları sürekli sundirese satma fırsatı bulamıyorum onlar için 1m diyelim günlük kazanç toplam 30m eder (hepsini sundirese satabilsem rahat 5mden fazla para çıkar)

titan-dark stone slotlarından aylık 9gb kadar bir kazancınız oluyor. yani eğer slotta kasıyorsanız rebith için cebinizden ekstra para çıkmıyor. slottan kazanacağınız coins miktarıyla bunu karşılayabiliyorsunuz. hatta 1 ayda reb9 kasamayacağınıza göre fazla para bile kalıyor. tabii bunu istenen 1gb'yi desteklediğim anlamına gelmesin, bence de belli bi miktar düşürülmelidir

Senior Member Mayans_'s Avatar
    Nickname
    Mayans
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TemplarKn1ghts
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Np konusunda da dediğim gibi pk alanına çıkmayan, np'si olmayan oyuncu reb basmamalı.
    Ne alakası var np si olmayanın reb basmamalı? Ben yeni çar açtım ve kasmaya başladım? 83 %100 oldum üzerimde 100 np var. Günde PC başında en fazla 2 saat duruyorum. 2 günde anca kasacağım. 2 günde titanda kaybettiğim exp en az 4 milyar?