Results 1 to 7 of 7
    Senior Member

Question Wing Of Hero Achive Dışında Nasıl Elde Edilir 1 Aylık ?

50 Def % 3 Ap 500 Weight
    PUSta bulamadım 1 aylık felan temin edebileceğim bir yer olsa bu kanadın müptelası çok nedne pusta satılmıyor satılıyorsa da biri beni bilgilendirsin şu şekilde alınıyor diye

Ancient tex nası bir kanat veriyor ? ve süresi ne kadar 25 Np diye düşününce 1 Günlüktür Sanırım

Ancient Tex ile Elde edebilir miyim

Aslında bana Ap ve Weight verecek bir kanada ihtiyacım var yanına da pathos çekince şöle 1 ay kafam rahat olsun istiyorum

War Wingde hoşuma gidiyor ancak o sadece ap diye hatırlıyorum altın sarısı

Ancient tex ile alınabilirse günlük bile olsa razıyım Konuma dahil olan engin bilgisiini benimle paylaşan herkese teşekkürler

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Battle Hero kanatlarının 15 veya 30günlük elde etmek için pus üzerinde satılan Pandora Box, Dragon Box, Dragon Egg, Special Monster Staff gibi eşyaları alıp denediğinizde düşme ihtimali vardır. Yeni sunucularda oynuyorsanız bu eşyalar pus üzerinden satılmamaktadır.

Ancient Text için öncelikle war premium olması gerekiyor ve chaos haritasından kanat kazanmanız gerekiyor ancient text ile chaos kanadını aynı anda verdiğinizde size 6 saatlik %3 atak veren kanat vermektedir günde 1 defa alabilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Battle Hero kanatlarının 15 veya 30günlük elde etmek için pus üzerinde satılan Pandora Box, Dragon Box, Dragon Egg, Special Monster Staff gibi eşyaları alıp denediğinizde düşme ihtimali vardır. Yeni sunucularda oynuyorsanız bu eşyalar pus üzerinden satılmamaktadır.

Ancient Text için öncelikle war premium olması gerekiyor ve chaos haritasından kanat kazanmanız gerekiyor ancient text ile chaos kanadını aynı anda verdiğinizde size 6 saatlik %3 atak veren kanat vermektedir günde 1 defa alabilirsiniz.
    anladım hocam bize kanat manat yok pathosun yanında iyi giderdi ah ah

Pazardaki 7 günlüklerde değer mi acaba onu düşünüyorum çarkıfelekteki kanatlar bahsettiğim kanat dimi şimdi alırım boşa para da vermeyek başka bi kanat çıkarsa

Quote Originally Posted by karimli View Post
    anladım hocam bize kanat manat yok pathosun yanında iyi giderdi ah ah

Pazardaki 7 günlüklerde değer mi acaba onu düşünüyorum çarkıfelekteki kanatlar bahsettiğim kanat dimi şimdi alırım boşa para da vermeyek başka bi kanat çıkarsa
    Pazardaki Hell Fire Kanatları normal dragon wing ile birebir aynıdır görsel farklı sadece 50 def, 300hp ne istersen onu verir.

Senior Member
    Pazardaki Hell Fire Kanatları normal dragon wing ile birebir aynıdır görsel farklı sadece 50 def, 300hp ne istersen onu verir.
    Teşekkürler bilgiler için bir dahaki dc pre almadan önce achive den toplayayım bari çok da kolay değil ama

Bu kanat için etkinlikler gelmesi dileğiyle iyi oyunlar iyi günler

Quote Originally Posted by karimli View Post
    Teşekkürler bilgiler için bir dahaki dc pre almadan önce achive den toplayayım bari çok da kolay değil ama

Bu kanat için etkinlikler gelmesi dileğiyle iyi oyunlar iyi günler
    Eğer koredeki full moon eventi bizede gelirse genelde kasım gibi gelir 7 günlük bol bol hero kanat kazanabilirsiniz

Senior Member
    Eğer koredeki full moon eventi bizede gelirse genelde kasım gibi gelir 7 günlük bol bol hero kanat kazanabilirsiniz
    Rica Ediyorum gelecekse de edindiğimiz kanat kırılmış yani süresi işliyor şekilde gelmesin bide bankaya konulsun en azından

şuan 15 yıl amblemim yok bitti bankaya konulsa kullanabilecektim etkinliklerde rezalet festival görevinde solar light atmayan 1-2 geldiğinde yapmayaq üşendim öylece kaldı ve zaten solar light tanda pek düşmüyor 3 4 kere kırdım hep weapon enchant scroll

mgame bu şekilde sunuyor olsada pek oyuncuyu düşündüğü söylenemez emek olmadan her şey bizim olsun demiyorum emeğimizin karşılığı bu kadar saçma olmasın istiyorum