Results 1 to 7 of 7
    Member IwillNeverDie's Avatar
    Nickname
    IwillNeverDie
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HumanHunters
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus

Angry Cheats Report'a attığım şikayet konusunun cevabını göremeden silinmesi.

Cheats report'a bir hile vs bildirimi yapıyorum. Hemen dönüş yapmadıkları için 1 1.5 gün sonra kontrol amaçlı girdiğimde bildirimim hiç bir cevap vs göremeden siliniyor. Ne oldu ne bitti. Birşey yapılacakmı ? Bildirimde birşeyler eksik mi ? Hiçbirşey bilmiyorum şuan. Bu en az 4 5 defa başıma geldi. Sonunda konu açayım da bilgi sahibi olan biri bir cevap verme zahmetinde bulunur belki dedim.

Junior Member
    Onun Sebebini Temel Sorun Kaynagını Ben Şey Olarak Görüyorum Ya Arşive Hangi Gm Arkadaş Alıyorsa Konuları Şey Yapıyor.

Mesela konuya Atıyorum Server . Sirius xxxxx macro incelenecek diye cevap geliyor.

Sonra Gm Ler Tarafından Kontrol Edilip İşlem tamam Yada Herhangi Bir Şey Yapılmadan Gecelegin Arşive Alınma Saatinde Direk Arşive alınıyor Konular Muhtemelen Cevaplanan Konuları Arşive Taşı Gibi Bir Seçenek Var Gm Lerde O Şekilde Alıyorlar Arşive Buda Atlama Olmasına Sebep Oluyor BAzen Aynı Videoyla 3-4 Kere Reportladıgım Dahi Oldu En Sonuncusunda İşlem Yapıldı. Digerlerinde İncelenecekten Sonra Arşive Alındı. Temel Sorun Kaynagı Bu Bence. Buna Dikkat Edilmeli

aynen i.b.b iyi çalışmıyor bu ara

Senior Member FFferik16's Avatar
    Silinmiyor da arşive alınıyor. Eğer konunuz net sonuçlanmışsa en azından birkaç saat görmek için vaktiniz oluyor, he ama "incelenecektir" yanıtı geldiyse o rapor arşivdeyken işlem sırası bekliyor ve sonucundan haberdar olamıyorsunuz maalesef.

CR sonuçları için bildirim göndermek veya en azından net sonuçtan sonra 1-2 gün daha rapor sonucunun görülebilir olması için burada daha kaç konu açılması gerek acaba?

Member IwillNeverDie's Avatar
    Nickname
    IwillNeverDie
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HumanHunters
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Silinmiyor da arşive alınıyor. Eğer konunuz net sonuçlanmışsa en azından birkaç saat görmek için vaktiniz oluyor, he ama "incelenecektir" yanıtı geldiyse o rapor arşivdeyken işlem sırası bekliyor ve sonucundan haberdar olamıyorsunuz maalesef.

CR sonuçları için bildirim göndermek veya en azından net sonuçtan sonra 1-2 gün daha rapor sonucunun görülebilir olması için burada daha kaç konu açılması gerek acaba?
    Bir bildirim veya özel mesaj gelse konunuz incelenecektir , Arşive alınmıştır vs diye. Yeterli olucakta.

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IwillNeverDie View Post
    Bir bildirim veya özel mesaj gelse konunuz incelenecektir , Arşive alınmıştır vs diye. Yeterli olucakta.
    Aynen öyle jrdeki afkleri atıyorum. 23.50de olan konu cevapsız 20dk sonra kontrol ettiğimde kalkmış oluyor.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Cr'de hiçbir konu silinmez ya da sonuçlandırılmadan arşive taşınmaz. Bu zaten teknik olarak mümkün değildir. Sonucunu öğrenmek istediğiniz raporu mutlaka arşive taşınmadan önce kontrol ediniz. Arşive taşınan raporlar için sonradan bilgi verilmez. Raporlar her gün 23 ila 00 saatleri arasında arşive taşınır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.