Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Post Aoc Slotu hakkında acil yardım

Beyler merhaba bariz bilindiği gibi aoc slotlarında makrocu arkadaşlar yüzünden ne görev yapabilmekteyiz ne farm atabilmekteyiz. Maşallah öyle bir ayar yapıyorlarki koxpp gibi seri z ve atak yapıyorlar ve bizleri mağdur ediyorlar 3 gün hususi aoc slotunda adamla ks leştim ve bu 3 gün boyunca adamı z makrodan report ettim ve gündüzleri sürekli pc basında bakarak oldumki z makroyu kapatmadıkları halde 3 gün dür attığım reportlar sabah moderatör arkadaşlar tarafından oyun içi kontrol edilicek denildi ve gece 00,00 ve 02,00 da attığım konular hep kapatıldı işlem yapılmadan. Nedenini bilmediğim halde adam z makrosu 24 saat acık bariz belli oldugu halde basında durup bekledıgım halde gm arkadaşlar gelip kontrol dahi etmediler adam 3 gün 24 saat boyunca z makrolarıyla sağa sola ileri dönerek sürekli seri z atak yaptılar. GM arkadaşlar lütfen sizden rica ediyorum şu slota artık bir çözüm bulun. Report edin diyorsunuz ediyoruz ama kontrol edilmiyorlar adam 24 saat makrosunu kapatmıyo o kadar rahatki ve bu adamların bu kadar rahat makro açık bırakıp umursamamaları benim zoruma gidiyor. Lütfen şu slota bir çözüm bulun Rica ediyorum Patheoz Bey sesimizi duyun artık. Lütfen sessiz kalmayın bu duruma , bizleri oyundan soğuttular. Saygılar.

Arkadaşlar adam doğru söylüyor report ediyosun adam diyor makromu bulamazlar cr ye atsanda at istersen diyor atıyorsun gelip bakmıyolar slota veya bir yere çekip kontrol etmiyorlar. Kesinlikle katılıyorum.

Bu aoc slotuna bi çözüm bulmaları lazım artık böyle nereye kadar ne görev yapabiliyoruz ne farm atalım diyoruz 8 kişilik partiye makro ile kutu vermiyorlar bu nasıl iş anlamadım mafya gibi olmuşlar. Lüfen şu slota bi çözüm bulun yada drobunu çok düşürün.

Kardeşim moderatör arkadaşlara söyledim tekrar incelenmesi için yardımcı oldular. Sana tavsiyem herşeye ön yargılı davranmaktan çok yardımsever bir birey olmandır. İyi günler dilerim

Bende report ettim sürekli konu süreklı incelencek denilip kapatıldı. İnsanları yargılamadan önce problemlerin çözümlenmesi için çaba göstersen keşke .
    Last edited by erk_5TKwvBS4; 09-14-2019 at 12:54 PM. Reason: aa

Anlamadıgım nokta CZDE Bile saatte ortalama saatte 10 m kasılıyorken ESLANT gibi AFK farm ile 4 kişinin günde 3 gb 4 gb kasması SAÇMALIK değil de ne ?
    Ne zaman bu droplar düşürelecek acaba merak ediyorum

Senior Member
    Ben artık cidden şüphelenmeye başladım hocam.Diğer konuya bir tane mod gelipte cevap vermedi.
    E insanoğluyuz şüphelenmeyelim ne yapalım değil mi ? Bu modlar buranın ekmeğini mi yiyor da sessiz merak konusu.
    Last edited by ScORp_LiON; 09-15-2019 at 09:00 AM.

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by abdullah seker View Post
    Ben artık cidden şüphelenmeye başladım hocam.Diğer konuya bir tane mod gelipte cevap vermedi.
    E insanoğluyuz şüphelenmeyelim ne yapalım değil mi ? Bu modlar buranın ekmeğini mi yiyor da sessiz merak konusu.
    aynen siriusta gb ** lirayı görmüşken bu slotun ballı parasını birileri yiyor ve bir şey yapılmıyorsa şüphelenmekte haklısın. Bu kadar kanıta rağmen hiç bir gm mod yorum atmadı görüş bildirmedi ölü taklidi yapıyorlar.
    Last edited by ScORp_LiON; 09-15-2019 at 09:14 AM.

Banned
    arkadaşlar yine şükür edelim genie altı macro yapıyorlar delos slotlarına gidin genie dahi kullanmadan 24 saat evet şaka değil 24 saat çıkmadan genie olmadan oynuyor yani macro kullanılıyor ama gözardı ediliyor

bu adamların aylık aldığı 3-5 premium ,3-5 peri vs. aldığı için onları getiri olarak görünüp çıkan gbleri umursanmıyorlar galiba
    acaba gmler cıkan gbyi tlyi değil de kendilerinin kazandığı parayı göz önüne alıp bu adamlar sirkülasyon sağladığı için mi görmezden geliyor dedirtiyor
    evet bu yazdığım kötü bir itham gibi gelebilir ama ben sadece kendi düşündüğümü bu tartışma bölümünde paylaşmak istedim.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by abdullah seker View Post
    Oyunu nasıl bir hal ve duyguyla oynuyorsunuz bilmiyorum ama modların hesapları benim ve yönetim tarafından bilinmektedir. Aramızda oyunu oyun olarak değil de kendine ekmek kapısına çevirmiş birisinin olması zaten mümkün değildir. Ayrıca moderatörlerin oyun içinde sizlerden farkı yoktur ve farklı bir muamele görmeleri de söz konusu değildir. Forum kurallarını çiğnediğiniz için normalde hesabınızın süresiz olarak kapatılması gerekiyordu ancak yine de 6 ay gibi bir sürede yazdığınızın farkına varırsınız diye tahmin ediyorum.

Quote Originally Posted by HardcoreMidgard View Post
    aynen siriusta gb**lirayı görmüşken bu slotun ballı parasını birileri yiyor ve bir şey yapılmıyorsa şüphelenmekte haklısın. Bu kadar kanıta rağmen hiç bir gm mod yorum atmadı görüş bildirmedi ölü taklidi yapıyorlar.
    CR haricinde forumun hiçbir bölümünde bu konuları değerlendiremeyiz, kanıtların paylaşılması da yasaktır. Raporlarınız Cr personeli tarafından incelenir, Gm tarafından ceza verilir. Bunları bilecek tecrübede olmanız gerekiyor.
    Last edited by ScORp_LiON; 09-15-2019 at 09:13 AM.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.