Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

discorddan banlanma hk 2 .

Selam,

Özelden sebepsizce insanların ailevi değerlerine küfür/hakaret etmeniz sizin o sunucuda ceza almayacağınız anlamına gelmemektedir. Bu gibi durumlarda çözüm yolu olarak küfürü seçmekten ziyade bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ek olarak bahsetmiş olduğunuz telekomünikasyon (mobil & internet araması) durumlarına müdahale edememekteyiz.

Yeni bir hesap ile tekrardan aramıza katılabilirsiniz.

İyi forumlar.

Sen nereden biliyon ki benim ona durdk yere hakaret edip etmedigimi hani bu discordda 2 dk da anlayablegn birley mi , o zaman ben gelym discorda önüme geleni tahrik ediyiyim hatta köpek havla muhabbeti yapym ondan sonra bana küfür ettklerinde bende sizinle iletişime gecip onları banlatym böylesi makulse hemen baslcam cünkü

YENİ BİR HESAP ACMAK İSTEMİYORUM BANLADIGIN HESABIMI ACMAK ZORUNDASIN CÜNKÜ HAKSIZ BAN TAMAMEN
    Last edited by eRGTEQQ; 09-13-2019 at 08:09 PM.

Junior Member
    +++++++++++++

Moderator AlonsoPedroLopez's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Her ne sebeple olursa olsun sizin bir insanın ailevi değerlerine küfür etmeniz sizi hiç bir koşulda haklı çıkarmaz kaldı ki konuşmaları tekrar kontrol ettiğimde herhangi bir aksi yazışma ile de karşılaşmadım.
    Ek olarak, Spam konuları açmaya devam etmeniz halinde forum desteğinizde sonlandırılacaktır, bilginize.

İyi forumlar.