Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
    Senior Member

King of knight diye bir site vardı

Bu siteden oyuncuların üzerindeki ve envanterindeki eşyaları görebiliyorduk yıllar yıllar geçti sizcede gerekli değilmi bu

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Gerekli değil ne yapacaksın milletin itemini gizli kalması daha iyi ayrıca db erişim olursa ilerde açıklara sebep olur falan gerek yok

Senior Member
    bu site yüzünden epey bir karakter hack yemişti diye biliyorum. JPko db sindeki itemler bile mevcuttu oyunculara ait. nasıl bir sisteme sahiptiler Allah bilir.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Eski yayıncı muhtemelen db'nin belirli bir kısmını bu site için paylaşıyordu. Şu an için böyle bir durumun olması söz konusu değildir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by amyloss View Post
    Gerekli değil ne yapacaksın milletin itemini gizli kalması daha iyi ayrıca db erişim olursa ilerde açıklara sebep olur falan gerek yok
    Eski karakterlerimi kontrol etmek içindi ve item niye gizlensinki

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by levent5455 View Post
    Eski karakterlerimi kontrol etmek içindi ve item niye gizlensinki
    Ben belki +9 set bastım ve gizlice kullanıyorum , sorana 8 set diyorum ? kime ne ?
    Diyeceksin notice geçiyor , ya satın aldım , ya yan çarla bastım.
    Belki realden arkadaşlarım o itemi görse dövüp çarımızı soyucak ? ( küçükken internet cafelerde çok başımıza geldi bu olay , +1 md için adam dövdüklerini bilirim )
    ki +9 krowaz set için insanlar cinayet işler.

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Yarası olan gocunur burada itemlerin gizli kalmasını isteyen zamanında iyi ekmek yemiş kişilerdir. O site çok iyidi o tarz bişeyin gelmesi şart.

Senior Member
    kim ister giydiği donun renginin bilinmesini, kirli mi ? temiz mi? olduğunun bilinmesini veya hiç don giymediğinin bilinmesini kim ster . ütopik örnekler vermemiz mi lazım şu gizliliği anlatabilmemiz için.

Gizlilik önemlidir online ortamda.

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by erkanxxxx View Post
    kim ister giydiği donun renginin bilinmesini, kirli mi ? temiz mi? olduğunun bilinmesini veya hiç don giymediğinin bilinmesini kim ster . ütopik örnekler vermemiz mi lazım şu gizliliği anlatabilmemiz için.

Gizlilik önemlidir online ortamda.
    illegal olmaması gereken online bi oyunda ''kirli don'' olayı saçmalık açıkçası
    Last edited by sui_N7tMPVcQ; 09-11-2019 at 02:53 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by levent5455 View Post
    Bu siteden oyuncuların üzerindeki ve envanterindeki eşyaları görebiliyorduk yıllar yıllar geçti sizcede gerekli değilmi bu
    o site k2network ün item satarken açtığı bir site idi , belki de reklam amaçlıydı.

geçti gitti o site ama o tarz bir site işimize yarardı çünkü orda drop oranları bile vardı ve gerçekten güzel bilgiler edinmiştim.