Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Nttnow telefon numarasinin farkli hesapta kullanilmasi

Gün içinde (x) hesab premium yüklemesi yaptım, ardından otp ayarları etkinleştirdim.Yeni sw için yeni bir hesap aktivasyonu gerçekleştirmek üzere siteye girdiğimde hesabım için aktivasyon yapılamadığını ve telefon numaramın daha önce farklı bir hesap için aktivasyonda kullanıldığını gördüm, yaklaşık 10 yılı aşkın bir hesaba sahibim ve telefon numaram sistemde mecvut olmasına rağmen yeni server için hesap aktivasyonunda bulunamıyorum.... kendi hesabım dışında bulunan telefon numarasanın diğer hesaptan silinmesini ve bu mağduriyetin biran önce tarafıma bildirilip düzeltilmesini istiyorum. Aksi takdirde CK md.136’da yer alan kişisel verilerin hukuka aykırı bir şekilde tarafımca izinsir bir şekilde farklı hesaplarda kullanılması hakkında mahkemeye başvuracağım.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Selamlar, anladığım kadarıyla bu konuyu açtığınız hesabın sms onayında kullanılmış olan telefon numarasını siz yeni sunucu kaydı yapmamış olmamanıza rağmen kullanamıyorsunuz doğru mudur?

Junior Member
    evet doğrudur, gün içinde premium ve cash satın alımı yaptım ardından şu anki aktif olan hesabımdan yeni sw için aktivasyon gerçekleştiremedim

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by wicmaps View Post
    evet doğrudur, gün içinde premium ve cash satın alımı yaptım ardından şu anki aktif olan hesabımdan yeni sw için aktivasyon gerçekleştiremedim
    Telefon numaranız ile bugün giriş yaptığınız bir başka hesabınıza yeni sunucu için kayıt gerçekleştirmiş gözüküyorsunuz, bu yüzden aynı numara ile tekrar kayıt olmanız maalesef mümkün değil.

Junior Member
    şuan ki hesabıma premium ve cash yüklemesi yapıldı yeni bir sw aktivasyonu yapamadığımdan dolayı şuan mağdur durumdayım, diğer hesap ile ilgili her hangi bir hak talebim yok ve numaramın benden habersiz bir şekilde aktivasyon yapıldığını öğrendim,gerekirse şuan hesabımda bulunan cash ve premiumun diğer hesaba aktarılmasını arz ederim. gerektiği taktirdede silinmesini arz ederim

Junior Member
    Tsk da görevleri askeri personelim,sadece sizden bu konu hakkında bana yardım etmenizi istiyorum gün içinde oynayabileceğim kısıtlı bir zamanım var ve ben daha oyuna başlamadan bu tür sorunlarla karşı karşıyayım sizden ricam bu sorun hakkında bana bir çıkar yolun gösterilmesini ve yardımınızı rica ediyorum.

Junior Member
    . bu tür forum tarzı şeylerden pek anlamam. sadece sizden istediğim bana bu konu hakkında yardımcı olmanız şuanki hesabımdaki premium aktarımının diğer hesaba geçmesi konusunda yardımcı olurmusunuz, yada diğer türlü bu hesabımdaki mevcut telefonla ve mevcut hatla tekrardan yeni bir hesap açma işleminde yardım edebilirmisiniz buna ihtiyacım var uzun süre sonra batıya atamam oldu ve oyuna tekrar uzun bi süre sonra bugün girdim herşey tamam ama yalnız yeni serverde üyelik aktif etmek istediğimde telefon numarası engeliyle baş başa kaldım lütfen yardımcı olun

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Premium veya NPoint aktarımı gibi bir hizmetimiz yok bilginiz dışında kayıt yapıldığını söylediğiniz hesaba bugün dahi girişinizi görüyorum bu yüzden bilginiz dahilinde yapılmış bir şey gibi durmuyor.

Dilerseniz destek bölümüne bilet gönderip yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz ancak istediğiniz şekilde bir yardım alabileceğinizi sanmıyorum.
    Last edited by Patheoz; 09-13-2019 at 03:40 PM.

Junior Member
    Bak güzel kardeşim, küçük kardeşim için açılmış olan hesaba kontrol amaçlı girdim ve numaramın o aktivasyonda geçerli olup olmadığı hakkında orada herhangi bir bilgi gözükmüyor. bilgim dahilinde yapılan bir işlem söz konusu sana bunu anlatabildimmi bilmiyorum ? benim gerçek anlamda kullandığım tek hesabım şu an ki hesabım farklı herhangi bir nttgame kullanıcılarınız arasında telefon numaramın kullanılmasını istemiyorum bunu anlamak çok mu zor ? kardeşim için açılmış hesaptan numaramın silinmesini istiyorum aksi takdirde numaram silinmediği için mahkeme başvurusunda bulunacağım. 2 hesabımıda gerekirse kapatın ama şu numaramı diğer hesaptan kaldırın anlamıyormusunuz ???????

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by wicmaps View Post
    Bak güzel kardeşim, küçük kardeşim için açılmış olan hesaba kontrol amaçlı girdim ve numaramın o aktivasyonda geçerli olup olmadığı hakkında orada herhangi bir bilgi gözükmüyor. bilgim dahilinde yapılan bir işlem söz konusu sana bunu anlatabildimmi bilmiyorum ? benim gerçek anlamda kullandığım tek hesabım şu an ki hesabım farklı herhangi bir nttgame kullanıcılarınız arasında telefon numaramın kullanılmasını istemiyorum bunu anlamak çok mu zor ? kardeşim için açılmış hesaptan numaramın silinmesini istiyorum aksi takdirde numaram silinmediği için mahkeme başvurusunda bulunacağım. 2 hesabımıda gerekirse kapatın ama şu numaramı diğer hesaptan kaldırın anlamıyormusunuz ???????
    Bir önceki yorumumda da belirttiğim gibi aşağıdaki bağlantı üzerinden bilet göndererek destek talebinde bulunabilirsiniz.

Bilet Gönder