Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 44
    Senior Member

Moderatorler hk.

Öncelikle herkese merhaba. Benim karın ağrım forumun modları ile ilgili. Forumda çok post kasmasam bile genelde gün içinde mutlaka ziyaret eder yazılanları okurum. Herneyse Scorplion adli modun oyuncularla konuşma şekli, alay eder tavrı, sürekli her konuyu ülke ekonomisine bağlamasını görmekten artık midem bulandı. Halbuki Gamesdepot adli modun insanlara daha yararlı olduğunu düşünüyorum. Sizi tepeden mi indirdiler ne yaptılar bilmiyorum ama, insanlara bakış açınızı değiştirmeniz dileğiyle.

Bu arada bahsi geçen modla hiçbir diyaloğum bile olmadi. Sadece uzun zamandir kendisini takip ediyorum. Iyi oyunlar, iyi günler...

Senior Member
    Scorp_lion zengin mod. oyunda gb çekmez. pus itemi çekip satar ve charını öyle dizer. ucuz olursa herkes charını dizer. herkes charını dizerse o gözden düşer...

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by nitroserhat1997 View Post
    Öncelikle herkese merhaba. Benim karın ağrım forumun modları ile ilgili. Forumda çok post kasmasam bile genelde gün içinde mutlaka ziyaret eder yazılanları okurum. Herneyse Scorplion adli modun oyuncularla konuşma şekli, alay eder tavrı, sürekli her konuyu ülke ekonomisine bağlamasını görmekten artık midem bulandı. Halbuki Gamesdepot adli modun insanlara daha yararlı olduğunu düşünüyorum. Sizi tepeden mi indirdiler ne yaptılar bilmiyorum ama, insanlara bakış açınızı değiştirmeniz dileğiyle.

Bu arada bahsi geçen modla hiçbir diyaloğum bile olmadi. Sadece uzun zamandir kendisini takip ediyorum. Iyi oyunlar, iyi günler...
    bahsettiğin moderatör, moderatörlerin lideri ve oyun kurulduğundan beri ayrıca knight online nttgame tarafından yönetimine girdiği andan itibaren ilk başlarda görev aldı bırakta havasını atsın sence normal değilmi
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Sonuç ne olursa olsun forumda kimseye Polyannacılık oynayacak halim yok. Fiyatlar, N-point ve Pus konularına genelde ben yazarım ve açıkçası kimseyi kandırmaya hiç niyetim yok. Evet, bu durumun tek sorumlusu ülkedeki ekonominin batması, bitmesi. Forumda siyaset konuşmadığımız için sadece bu kadarını yazabiliyor ve söyleyebiliyoruz. Siz eğer bir siyasi partinin bir fanatiğiseniz ve ekonominin gerçek durumunu söylememden rahatsızsanız, kusura bakmayın ancak bu gerçeği her gün yazacağım.

Elbette oyuncular indirim talep edebilir. Dün bir konu vardı 2013 yılında açılmış, 3200 n-point 80 küsür lirayken bile indirim talep edilmiş. Bugün arada kocaman bir uçurum var ve bunun sorumlusu ne NTTGame ne de Mgame'dir. Durum böyleyken süslü cümleler kurup yapımcıya ilettik, sıcak baktı, evet indirim bugün yarın geliyormuş diye kimseyi kandıramam.

Örnek verdiğim konuyu okursan aslında benim ne kadar da az bile yazdığımı yazdığımı anlayabilirsin. Ekonomi nereden nereye gelmiş.

Ürünler çok pahalı İndirim İstiyoruz
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Sonuç ne olursa olsun forumda kimseye Polyannacılık oynayacak halim yok. Fiyatlar, N-point ve Pus konularına genelde ben yazarım ve açıkçası kimseyi kandırmaya hiç niyetim yok. Evet, bu durumun tek sorumlusu ülkedeki ekonominin batması, bitmesi. Forumda siyaset konuşmadığımız için sadece bu kadarını yazabiliyor ve söyleyebiliyoruz. Siz eğer bir siyasi partinin bir fanatiğiseniz ve ekonominin gerçek durumunu söylememden rahatsızsanız, kusura bakmayın ancak bu gerçeği her gün yazacağım.

Elbette oyuncular indirim talep edebilir. Dün bir konu vardı 2013 yılında açılmış, 3200 n-point 80 küsür lirayken bile indirim talep edilmiş. Bugün arada kocaman bir uçurum var ve bunun sorumlusu ne NTTGame ne de Mgame'dir. Durum böyleyken süslü cümleler kurup yapımcıya ilettik, sıcak baktı, evet indirim bugün yarın geliyormuş diye kimseyi kandıramam.

Örnek verdiğim konuyu okursan aslında benim ne kadar da az bile yazdığımı yazdığımı anlayabilirsin. Ekonomi nereden nereye gelmiş.

Ürünler çok pahalı İndirim İstiyoruz
    ben senin bi postunu okumuştum öncelerden forumda bir usere pencereni aç beynine oksijen gitsin az diyordun reis

sonra o arkadaşmı başkasımu bilmiyorum konu açtı ... userlerle dalga geçmekten dolayı GM de konuya dahil oldu sizi uyardıydı sanırım

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by yanayorbe5517 View Post
    ben senin bi postunu okumuştum öncelerden forumda bir usere pencereni aç beynine oksijen gitsin az diyordun reis

sonra o arkadaşmı başkasımu bilmiyorum konu açtı ... userlerle dalga geçmekten dolayı GM de konuya dahil oldu sizi uyardıydı sanırım
    Kullanıcılarla dalga geçmem, muhtemelen başka bir forumla karıştırıyorsunuz. Burada kimseye pencereyi aç beynine oksijen gitsin demem. Kaldı ki Mod Lead ya da Gm Lead forum yetkilisini forumda uyarmaz
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Bu arada scorp bi tanedir. Elinden geldiğince playerlara yardım eder ve MANTİK cercevesinde konusur. Bazi insanlar bunu algilayamazlar.Cunku o cerceveden cook uzaklar. Ayriyetten eski bir player olduğunu biliyorum. Gerek oyun bilgisi. gerek yonetme kabiliyeti gamesdepot ile kiyaslanamaz bile. Gamesdepotun tek dedigi sey lutfen crye konu acin lutfen crye konu acin... Scorpun yaptığı sey ise eger musaitse gelip yerinde inceleyip gm ekibine bilgi vermektir.. Kolay kolay foruma yazmam fakat bu konu hakkinda dayanamadım. Gerek mantikli bakis acin gerek yardım severligini seviyoruz scorp.. tesekkur ederiz

Senior Member
    a haberci tayfa çökmüş yine bunlara egonomihh çoğğğ eyi yeeegenimm dicen qweqweqwe

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    yorumumu silmişler hayret yasaklanmadım
    şahsen bu konuyu ben açsaydım yine yasaklanırdım
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Sürekli NTTGame'e pus pahalı indirim yapın diye ısrar etmektense reel hayatta bişeyleri değiştirmeye çalışın, ben kendimi bildiğim bileli 400npoint hep 5$. Başka bu şekilde bu kadar uzun süredir oyun parasını sabit fiyata satan oyun var mı ? Varsa söyleyin bilelim.