Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Junior Member

JRye bir çözüm getirin...

Sabah erkenden oyuna etkinlik için kalkıyorsun her şeyini tamamlayıp jr tıklıyorsun içeri cekiyor bir bakıyorsun sacma sapan bir yazı cıkıyor veya oyuncular gözükmüyor. Biz bu oyunu oynamasak maaş alamaz görev yapamazsınız ne yapıp edip bunu dediğiniz yapımcıya adam akıllı bildirip gereken ne ise çözeceksiniz bu kadar basit.Şimdi diyeceksiniz ki uslup yanlış ne uslubun yanlış ne yanlış olursa olsun 2000 tlye çalış aylık puslara 600 tl harca gel bana bir sorunu çözeme birde insanlarla dalga geçer gibi dedi server2 de girin 2 de giriyorum aynı sorun 1 de giriyorum aynı sorun çözümün önerin sadece bu ise bırak o koltuğu işgal etme daha iyi biri gelsin ...
    Last edited by Nosemaj; 09-13-2019 at 07:19 AM.

Junior Member
    yaratık bugu falan neyse de oyuncuların gözükmemesi tamamen hata user kaybı olusturucak buglar hemen fixleniyor kimse jr icin oyunu bırakmadıgı icin kafaları rahat elleri ceplerinde yayın yapıyorlar

Jr buglu, bdw allaha emanet, chaoslar ayri muamma. Ftler macro dolu. Utc moblari respawn olur. Su oyunda bir tanr duzgun calisan event var mi

Junior Member
    Kesinlikle hem user kaybı hemde oyundan soğutuyor. Chaoslara utc ye ftlere hiç değinmedim çünkü uğraş yok hocam bu konuda...

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Vallahi bıktık artık sabahları jr'ye girmekten. Giriyorum bug hatası veriyor direk.

Junior Member
    Bence kimsenin umursadığı yok ülke salla başını al maaşını ülkesi zaten oyun yetkilileri de iyi ayak uydurmuş. Önceden hafta 1 olan res şimdi 2 haftada veya daha uzun sürmekte skiller failed vermekte ama dinleyen yok tabiki daha ne denir ki. Şimdi biri az sonra gelip uslup v.s der banlar konuyu kapatır..

Banned
    kanka banlanabilirsin üsluptan dolayı ban geliyo ama sonuna kadar haklısın ya

Junior Member
    Ya ne olursa olsun burada doğruları yazamıyacaksam burada banlasınlar zaten ...

Senior Member
    Desene bunlar da hükümet gibi davranıyor İşlerine gelmeyen terörist hesabı...

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba arkadaşlar,

Mgame ile detayları devamlı paylaşmaya devam ediyoruz fakat sorun tam olarak çözülebilmiş değil. Problem özellikle Sirius 1 sunucusunda baş gösteriyor, akşam saatlerinde daha doğrusu kalabalık olan saatlerde 2. ve 3. sunucuları tercih edebilirsiniz.

Umuyoruz ki kısa sürede sorun çözüme kavuşur.