Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 25 of 25
    Senior Member
    Alakası yok herkez bence önce kendine çeki düzen vermeli ama 75 + olabilir jr veya 77 hergün jr giriyorum o kadar saçma sebeplerden olay çıkıyor ki biri black gem geldi diye ağlar biri buff atmadın diye

Senior Member PetnaNerepla's Avatar
    Nickname
    InxPetnaNerepla
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    80 level yapıp 10k np sınırı getirilebilir.Millet nasıl farm yapıp kasıcak diyenler için de bdwlerden chat görevlerinden np geliyor zaten ayrıca sadece jrden item yapmak imkansız 80e kasamayan 10k np yapamayan da item yapmasın.Amaç yan charların engellenmesi.Kendi charıyla jr katılıp item yapmak isteyen adam hem 80e kasmıştır hem de 10k np kasmıştır zaten.

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Kardesim Ne yaparsaniz yapin,Kafalar degismedikce JR de ve baska aktivitelerde mutlaka sakat adamlarla karsilasacaksiniz. Bunun Onune gecilemez.
    Buff atmadi diye herkezi towna cekenlerimi ararsin,Gem Kaydi diye atack yapmayani mi.Sw vermedi diye heal atmayani mi,Millete Hic yoktan Küfür edeni mi..Normal hayatta göremeyecegin belkide hayatinda hic denk gelmeyecek kafalari burada görürsün,Göreceksinde.. En iyisi mi alismak...
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Korekoda JR ye ilk girişte tüm karakterlerden %1 EXP düşülmektedir.
    Bu güncelleme gelir yapımcı firmadan
    Bunun da 80+ oyuncuları azaltacağını düşünüyorum

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Ya 79 lwl jere çarı kastım itemsiz yamuk bow ile giriyorum np olayı tamamen saçmalık herkes np kasmak zorundamı ?