Results 1 to 7 of 7
    Senior Member

Sirius Pazar Sc Açınca DC DC DC DC!!!!!!!!!!!!!!

Bu pazar sc kalkmasının sebebi pazar sc yi açınca verilen hatayı düzeltememenizdi bana kalırsa. Şuan Sirius en canlı server ve pazarda bi hayli kalabalık. Aradığımızı hemen bulalım diye Pazar sc aldık. Çokta memnunduk gelmesinden ancak uskoda nerde görülmüş bir hatanın düzeltildiği. İlk çıktığından beri kronik hata devam ediyor. Yıldım ya YAPIMCIYA İLETTİK BEKLİYORUZ CÜMLESİNDEN BIKTIM SIKILDIM BUNALDIM.

Şuan 8.ciye dc yedim. 1 hata nasıl olur yıllardır düzeltilmez. Bu kadar vurdum duymazlık neden ya bu oyunda. NEDEN HİÇ.BİR ZAMAN OYUNCU İSTEKLERİ GÖZ ÖNÜNE ALINMAZ. NEDEN %90I TÜRK OLAN BİR OYUNDA KORELİLERDEN KAT KAT YERİN ALTINDA DEĞER GÖRÜRÜZ. AÇIKLAYIN YA MERAK EDİYORUM. BU VURDUM DUYMAZLIK ZATEN YABANCI KAÇIRDI HEPSİ BIRAKTI. BİZ DEVAM EDİYORUZ AMA KULAKLARINIZI ÇINLATA ÇINLATA NEREYE KADAR GİDER ONUDA BİLMEM. SANIRIM BU SENE İÇİNDE BENDE BIRAKACAM YETER GARİ.

Farm atıp char dizecen tek farm yeri cz olan oyunda İTTİFAK'taki adamlar karşı ırktan 2-3 parti getirip kafana çöküyor!!! Oyunun amacı karşı ırkı kesip np kasmak ama bunun tersi durum var. Bizim yapacağımız birşey yok demek kadar ilgisizsiniz. Ki bu adamların olduğu serverlar bomboş. Adamlar para kasan etkinlik olmadığı için oyuna ara verdiler pus pre almıyorlar şuan. Birde yayın açıp size sövüyorlar 100lerce kişinin önünde. Oyunla yakından uzaktan ilgileri yok. (BvB'den bahsediyorum)

Pazar yapacam dizecem Pazar tutma, Pazar sc iptal zaten dc dc dc

Halen herkesin isteği 2. serverlarda cznin kapatılması oda yok.
    Last edited by vel_8jfmrRdk; 09-12-2019 at 02:16 PM.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Şu an bahsettiğiniz durumu deniyorum Sirius 3 sunucusunda herhangi bir sorun yaşamıyorum. Aldığınız hatanın menicia list eşyasından kaynaklı olduğuna emin misiniz?

Pazar sc'sinde olan dc sorunu zaten bir süre önce çözüldü ve sorunsuz olarak kullanılabilmekte.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member
    yemin ediyorum oyunda hiç oyunda lag yok ama pazar sc ye bastığım vakit bi donma sonra çat dc. Düştüğüm gibide nete bakıyorum herhangi bir kopma yokki zaten düştüğüm gibi geri giriyorum hemen.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Eşyanın kullanıldığı zaman yaşanan hata bahsettiğiniz şekilde değil, şu an yaşadığınız durum farklı bir sebepten kaynaklı. Donanım kaynaklı bir sorun yaşıyor olabilirsiniz belki, isterseniz onu kontrol edin.

Senior Member
    sanırım en iyisi video çekmek hocam. Ama genede teşekkürler açıkcası cevap atmanızı beklemiyordum. Bence asıl sorun sizin bizim Türk oyunculara değer verdiğinizi göstermeniz. Şuan konuyu açarken çok sinirliydim ama cevap verip ilgilenmeniz bile gönül almaya yetiyor. Teşekkür ederim. Lütfen biz TÜRK oyuncuların yanınızda olduğunu söylemeden bunu hissetirerek devam etmeniz dileğiyle.

Hataya gelirsek cidden benlik durum değil bilgisayarım 0 ve toplanacak en iyi pclerden birine sahibim tek knight yüklü birde başka hiçbirşey yok.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by vel_8jfmrRdk View Post
    sanırım en iyisi video çekmek hocam. Ama genede teşekkürler açıkcası cevap atmanızı beklemiyordum. Bence asıl sorun sizin bizim Türk oyunculara değer verdiğinizi göstermeniz. Şuan konuyu açarken çok sinirliydim ama cevap verip ilgilenmeniz bile gönül almaya yetiyor. Teşekkür ederim.
    Hataya gelirsek cidden benlik durum değil bilgisayarım 0 ve toplanacak en iyi pclerden birine sahibim tek knight yüklü birde başka hiçbirşey yok.
    Dediğiniz gibi video çekip iletebilirseniz belki daha net durumla ilgili yorum yapabiliriz.

Senior Member
    bu konuyla ilgilenirlmesi gerekiyor. Halen dc dc dc dccccccccccccccccccccccccccccccccc özelden videosunuda attım hocam ilgilenirseniz sevinirim. 25. dcyi filan yedim. Dc yemeyim diye kuytu köşeye kaçmaya başladım. Genede atabiliyor.