Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25
    Senior Member yivabeyi's Avatar

Sunucu Gözlemlerim/Yeni başlayacaklar

Merhaba arkadaşlar eski ve yeni oyuncular.
    1 gündür tüm serverları inceleme işine giriştim. Ben Altar oyuncusuyum. fakat herşeyimi yaktım. 30k npoints 40 gb kadar çok önemli bir şey değil.
    Bir sunucu nasıl ayakta durur Helal olsun Destan ve Diez.
    oyuncu sayısı ortalama olacak.
    illegalite en az seviyede olacak.
    ve pazar yapılabilinecek.
    Bu 3 özellik bir sunucuda varsa o sunucu batmıyor...
    Altardaki 9 raptorler Destanda yok ..
    Altarda eslantta zoraki 2 parti bulursun dünden beri Diez karusta kral görev parti yazısı geçiyor hepsi farklı farklı daha fazla parti var 15 yıllık sunucuda.
    Yeni sunuculara bir umut başladık bir şeylerde yaptık yapmadık değil. ama son 2 ayda kısıtlamalar herşeyin PUSa dönmesi bizi rahatsız etmedi değil. oyundan bir şey kazanamaz olunca Gem Fragment Kutu ve + basmaya yöneldik. droplarda leş olunca boss işini bıraktım.
    ordanda sıfır çekince dedim kardeşim yeni sunucuların hepsimi böyle. Vega altarın ikizi. Sirius iğne atsan yere düşmez ama PAZARDA.. çünkü slotlarda 3rdliler maşallah kapatmış..
    yeni sunucular benim için bitmiştir.
    Yılların serverı Destanın Piyasası ALTARDan kat ve kat daha iyi kardeşim.
    daha çiçeği burnunda sunucu altarda piyasa leş. 500k buy iron bow nedir arkadaş. destanda bile 1m 1.200
    oyuna para girişi desen yok bir şeylerden kazanamayınca ne oluyor bu kez? çek pustan sat. kim nasıl alabiliyorsa alır sende bir şeyler alırsın.
    yeni sunucular tamamen ticarete dönmüş.
    Yeni başlayacak oyunculara farmerlara veya eski oyunculara tavsiyem.
    Diez de 2 dc pre çek 3 gün sonra sat 9 set dizersin. hem egonu tatmin edersin hem iş görür görmezde değil yap farmını rahat rahat.
    Destanda çek pustan bir şeyler sat ister farmer ol ister cz kas ister rlb herşeyin karşılğını alırsın.
    Diğer sunuculara gelince Gordion ıssız ada. rosetta bot sw gibi. Ares şey ya kaymakamlık valilik binası gibi hepsi memur valla benim gözlemlerim ve sizin emeklerinizi düşününce. şuan oyunun tadına varılabilir 2 sunucu var Destan ilk önerim 2. diez. +10lara kafanızı takmayın.
    aşağı yukarı 1 2 aya yeni sunucularda 10lanır .

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    altardaki +10 raptorlar gerçekten çok can sıkıcı ben de altardan rosettaya sonra rosettadanda dieze geçtim memnunum. en azından aradaki fark uçurum değil şimdi zaten herkes +3 +10, e bende +9 a +3 dizebiliyorum milyarlar dökmeden. ama altarda rosettada öyle değil işte yine adamlarda full +3 +10 var ama +7 +1 anca dizebiliyorsun npt oluyorsun kimse anlatmasın eski svler şöyle eski svler böyle kötü diye.

Quote Originally Posted by sui_N7tMPVcQ View Post
    altardaki +10 raptorlar gerçekten çok can sıkıcı ben de altardan rosettaya sonra rosettadanda dieze geçtim memnunum. en azından aradaki fark uçurum değil şimdi zaten herkes +3 +10, e bende +9 a +3 dizebiliyorum milyarlar dökmeden. ama altarda rosettada öyle değil işte yine adamlarda full +3 +10 var ama +7 +1 anca dizebiliyorsun npt oluyorsun kimse anlatmasın eski svler şöyle eski svler böyle kötü diye.
    aynen eski swler daha iyi biz enayi gibi kendimizi yiyoruz. bana göre yeni sw ticaret eski sw gameplay.

Senior Member
    Steam platformu da dahil olmak üzere steamden sonra açılan hiç bir sunucuda oynamanızı tavsiye etmem keyif alamazsınız herkesin amacı item basıp satmak olduğu için gereksiz item bolluğu var.

Eski sunuculardada(ares-dies-gordion) oynanmaz. +9,+10 edit item bolluğu var ve buna rağmen pazarcı diye tabir ettiğimiz insanlar stokçuluk yaparak fahiş fiyatlara edit itemleri satıyorlar.Bunlara para kazandırmaya gerek yok.

Rosetta ve destan kalıyor.

Rosetta 2011-2015 arası açılmış tüm serverlerin birleştirilmiş hali +8 utc silahları bolluğu vardı ve bunlar +9 a denendi bir sürü +9 utc silahları var ve bir o kadar da item bolluğu var ama genel olarak wb dışında +10 item yok bu yüzden ucuz ve güzel bir sunucu

Destan 2012 de açılmış 2019 a kadar birleşmemiş tek sunucudur kemik tayfa tarafından oynanıyor bana göre yıkılmaz kaledir destan.

Yeni başlayacak oyunculara destan ve rosettayı tavsiye ediyorum.
    Last edited by abdullah seker; 09-12-2019 at 01:06 PM.

Quote Originally Posted by SchizopH View Post
    Diez'de +10 Silahlar var evet. Ancak +10 Raptoru 18gb'ye alıyorsunuz. Herkesle eşit seviyeye 18gb ile ulaşıyorsunuz.

+10Baal 40gb'ye alıyorsunuz herkesle eşit seviyeye hem de krowaz silaha sahip olarak erisiyorsunuz.

+10 Shard 8gb. Oyunda +11 diye bir item olmadığına göre 8gb ile herkes ile esit seviyede daggerlere sahip oluyorsunuz.

+3Roc 3.5gb
    +3Sos 6.5gb
    +3We 1.8gb

+3Lego5gb
    +3Rol 8gb
    +3Re 2.5gb
    +3Elf Belt 10gb

Oyunda +4 takı yok. 20gb' ye +3 Takı setinizi diziyorsunuz. 150gb'lik takı seti olan adamın sizden tek farkı Rof oluyor. Onu da oyunculuk ile kapatırsınız.

Yeni serverlerde bütçesi olmayan kimse barinamaz.

Şuraya gelip yok edit item yok +10 kaynıyor falan yazmasın kimse. Yeni serverlerde zibil gibi olan +9 itemlere karşı +7 itemlerle oynadığını sananlar oynamaya devam etsinler
    eyvallah valla ben harcadığım paraya acıyorum inan. öyle bi algı vardıki. hiç bir şey yapamazsın falan. halbuki dupe zamanı cypherda edanada oynamış insanım işte kötü yönlendirildik. boşa para akıttık valla şuan diezde başlıyorum.. eski oyuncuya eski server hacı

Quote Originally Posted by abdullah seker View Post
    Steam platformu da dahil olmak üzere steamden sonra açılan hiç bir sunucuda oynamanızı tavsiye etmem keyif alamazsınız herkesin amacı item basıp satmak olduğu için gereksiz item bolluğu var.

Eski sunuculardada(ares-dies-gordion) oynanmaz. +9,+10 edit item bolluğu var ve buna rağmen pazarcı diye tabir ettiğimiz insanlar stokçuluk yaparak fahiş fiyatlara edit itemleri satıyorlar.Bunlara para kazandırmaya gerek yok.

Benim tavsiye edebileceğim destan ve rosetta sunucuları var yeni başlayacak oyuncular destan ve rosettaya göz atabilir.
    +10 alır rlb oynarsın sıkma canını czye gerek yok. hem rlbdede farm var olmadı ardream

Senior Member
    Kardeşim bana şunu söylesene 8gb ye +10 Shard alıyorsun karşında da 8gb ye +10 Shard'ı olan adam oluyor. Eski serverde neden oynanmasin?

Destan 8 senelik server herkesde olan itemlere 30 40 gb veriyorsun yine eşit olamiyorsun.

+10 edit item bolluğu var ne boş bir kelimedir.

18gb ye herkes ile esit Raptoru kullanabiliyorum.

Siz gidin +7 silahin çöp olduğu serverlerde +15gb verin
    +10 silah ne demek ya ?
    Diesin eşit olduğundan bahsediyorsunuz değil mi ?

Bir asas düşün dual +10 shard takıyor ve +7 görev mythrilleri takıyor takılarıda +2 +3 karışık bu asas +8 krowaz setli,+9 fulitol takmış ve iron set takmamış bir mageyi tekleyebilme ihtimaline sahipken bumu bahsettiğin eşitlik ?
    eski sunucularda asas-warrior eşitliği vardır buna bir şey diyemem doğru ama asas-warrior dışında bir job oynayacaksan 3-0 geride başlıyorsun.

Ek olarak ben yeni serverleride övmüyorum aksine orada oynayanların sömürüldüğünü düşünüyorum.

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Diez'de +10 Silahlar var evet. Ancak +10 Raptoru 18gb'ye alıyorsunuz. Herkesle eşit seviyeye 18gb ile ulaşıyorsunuz.

+10Baal 40gb'ye alıyorsunuz herkesle eşit seviyeye hem de krowaz silaha sahip olarak erisiyorsunuz.

+10 Shard 8gb. Oyunda +11 diye bir item olmadığına göre 8gb ile herkes ile esit seviyede daggerlere sahip oluyorsunuz.

+3Roc 3.5gb
    +3Sos 6.5gb
    +3We 1.8gb

+3Lego5gb
    +3Rol 8gb
    +3Re 2.5gb
    +3Elf Belt 10gb

Oyunda +4 takı yok. 20gb' ye +3 Takı setinizi diziyorsunuz. 150gb'lik takı seti olan adamın sizden tek farkı Rof oluyor. Onu da oyunculuk ile kapatırsınız.

Yeni serverlerde bütçesi olmayan kimse barinamaz.

Şuraya gelip yok edit item yok +10 kaynıyor falan yazmasın kimse. Yeni serverlerde zibil gibi olan +9 itemlere karşı +7 itemlerle oynadığını sananlar oynamaya devam etsinler
    kardeşim tam olarak söylemek istediklerimi yazmışsın elinze sağlık. Anlamıyor işte bunu bazıları

Yeni serverlerde +8 shard alıyorsun 8gb'ye karşında tonla +9 shardli adam oluyor ve arada uçurum fiyat var.

Diez'de alıyorsun +10 shard'ı 8gb'ye karşında +11 Shard'lı adam yok zaten +11 yok
    altarda +9 ib fiyatı sordum reb 11.. 70 gb fiyat verdi adam exp hepa olsa neyse.
    burda +21 ib fiyatı sordum 25 gb dedi . valla ben diezde 9ları ve +3 takıları çekerim +70te kasmam bütcem cok yok farmımla +70 itemlerinide aldımmı baslarım kasmaya. işkence ve sinir krizleri geçiriyoruz yeni swlerde

Member LaineTh's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    XxSEExNOxEVILxX
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Önyargılarınızı kırma adına çok yakın bir zamandan örnek vereceğim. Karakterimin çoğu itemlerini sattım, job değiştirmek için. Bu arada boş kalmayayım, canım sıkılmasın diye cz bırakmadım. Toplasan 3 gün aralıksız pk attım, hero-nazi arası simgeden düşmedim. Asıl bomba yer ise şurası : 83 asas. itemler : dual old silver earring - +1 bdn - +2iron belt - old rol ve +3imir ring. +7 krowaz set. +9raum +8wb. Bu char ile tabiri caizse deli gibi pk attım. Ve ben pkyı bıraktıktan sonra yaklaşık 10 gün sonra karakterim naziden - S'ye düştü. Server : DİEZ