Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Nasıl iyidir? Ben mi yanlış biliyorum, cidden yanlış biliyorsam öğrenmek için soruyorum. Benim bildiğim Hell fire 30 gün, minerva 60 gün. Özellikleri de aynı değil mi? Minerva'da da 300 hp, 50 deff, %9 exp seçebiliyorsun, hellfire wings'te de aynılarını seçebiliyorsun. Hellfire wings bunların yanında 300 weight de veriyor sadece. Ama 30 günlük. Hellfireyi iyi yapan bunların yanında verdiği +300 weight mi yani? 1 ay fazladan bu özelliklere sahip olmak varken kim niye 1 aylık +300 weight'i daha iyi bulabilir ki?

Hellfireyi oyun içi temin edemiyorsun, özel itemdir, görsel olarak farklılık yaratır o yüzden iyidir diyorsanız yorum yapamam.

Bu arada abyss dungeonda sabit boss kesme eventleri yerine böyle cz'de kill event yapılması her daim daha iyidir. Atraksiyonlu eventler her daim tutar. Party VS, Kill event gibi yayınlar çoğalır umarım.
    mantıklı mantıklı konuşup milleti isyana götüreceksin yapma
    JustInTime

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Nasıl iyidir? Ben mi yanlış biliyorum, cidden yanlış biliyorsam öğrenmek için soruyorum. Benim bildiğim Hell fire 30 gün, minerva 60 gün. Özellikleri de aynı değil mi? Minerva'da da 300 hp, 50 deff, %9 exp seçebiliyorsun, hellfire wings'te de aynılarını seçebiliyorsun. Hellfire wings bunların yanında 300 weight de veriyor sadece. Ama 30 günlük. Hellfireyi iyi yapan bunların yanında verdiği +300 weight mi yani? 1 ay fazladan bu özelliklere sahip olmak varken kim niye 1 aylık +300 weight'i daha iyi bulabilir ki?

Hellfireyi oyun içi temin edemiyorsun, özel itemdir, görsel olarak farklılık yaratır o yüzden iyidir diyorsanız yorum yapamam.

Bu arada abyss dungeonda sabit boss kesme eventleri yerine böyle cz'de kill event yapılması her daim daha iyidir. Atraksiyonlu eventler her daim tutar. Party VS, Kill event gibi yayınlar çoğalır umarım.
    Merhaba,

Gözden kaçırdığınız nokta eşyaların NPoints değeri.

Ödülleri belirlerken kişisel tercihlere göre değil, genel olarak NPoints değerine göre seçim yapıyoruz.

Hellfire Wings her ne kadar satışta olmayan bir eşya olsa da özellik açısından PUS üzerinde satılan Dragon's Wing ile aynı özelliklere sahip ve satışta olan bu eşyanın değeri 899 NPoints. Minerva Package eşyasının satış fiyatı ise 729 NPoints.

Senior Member NeedB's Avatar
    Patheoz 10x kill 5dk da bitecek gibi

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Gözden kaçırdığınız nokta eşyaların NPoints değeri.

Ödülleri belirlerken kişisel tercihlere göre değil, genel olarak NPoints değerine göre seçim yapıyoruz.

Hellfire Wings her ne kadar satışta olmayan bir eşya olsa da özellik açısından PUS üzerinde satılan Dragon's Wing ile aynı özelliklere sahip ve satışta olan bu eşyanın değeri 899 NPoints. Minerva Package eşyasının satış fiyatı ise 729 NPoints.
    Benim ödül ile ilgili bi yorumum yok. Niye o ödül veriliyor da demedim. Sadece neden minervadan iyi olduğunu düşünüyor onu merak ettim. Pahalı olması onu daha iyi yapmaz. Kaçırdığım başka bi şey mi var diye merak ettim ama yokmuş demek ki. Teşekkürler cevap için.

Junior Member
    Merhaba.GM kill etkinliğinden kazandığım ödül hesabıma yüklenmedi.Ne zaman yüklenir?

Nick: Tony
    Server: Altar

Senior Member
    Gm arkadaşlar müsait zamanda ares-dies-gordiona uğrarlarsa güzel vakitler geçirilebilir.(ilk 10 kişi 5 dakika içinde belli olur mesela )

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ödüller güzelmiş. 30 günlük Hellfire Wings, Minerva Package eşyasından her zaman için daha iyidir.
    Görüntü olarak bakacak olursak;
    kanatın tasarımı bana göre sınıfta kalmış ayriyeten '' 30 gün ''
    minevra packagede istediğin tasarımı seçebiliyorsun ayriyeten '' 60 gün ''

İşlevsel açıdan bakacak olursak ;
    kanat : 300 hp,50 defans,%9 exp,3 np vermekte
    minevra package : 300 hp veya diğer alternatifleri veriyor.

mantık açısından bakacak olursak 60 gün boyunca hem karakterinin dış görünümü güzelleşiyor hemde 60 gün boyunca 300 hp takviye yapıyorsun bumu daha avantajlı yoksa 30 gün boyunca 300 hp 50 def takviyesimi ? ( %9 exp ve 3 np çerez niyetine )

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    kanka dieze gelsene bişey deneyecem. Bakıyım elimizde avcumuzda tek kalan kırma skili çalışıyor mu çalışmıyor mu