Page 3 of 14 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 139
    Senior Member
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Maalesef bu mantık yüzünden konu ilerlemiyor. Mage parti herkesi kesecek diye bir oyun kuralı yok. Ama sizlerin mantığına göre mage karakter hem çok yüksek hasar verecek, hem hpsi çok yüksek olacak, hem warrior kadar defansı olacak ve bu karakter hiç ölmeyecek.

Mage kırılgan fakat PvP alanlarında en fazla NP elde eden karakterdir. Ek olarak konu mage sınıfının yetersizliği değil, kore ile yapılan karşılaştırma.
    Dediğimden cidden bunu mu anladınız? Bence tekrar okumanız lazım. Şuan defansı en düşük olan kim=mage. hp en düşük olan=mage. Resisti en düşük olan=mage. En az damage atan=mage. 1 ws 1 atamayan, karşısındakinden direkt tek yiyen kim=mage. Daha saymalı mıyım. Sizin de dediğiniz gibi mage kırılgandır ama yüksek damage atar. İstediğim itemi alayım vurudğum damage 1,5k yı zor görüyor. Fakat hp ve defansı rekorlar kıran wariror bana seri 3k vuruyor. Ben atağımı arttırmak için hp ve defanstan ödün vermek zorundayım. Fakat mage hariç diğer jobların hp, atak ve defansı birlikte güçlenebiliyor. Okçu çooook uzaklardan seri 1,5k damage vuruyor. malice yersem uzaktan 2k yı rahat görüyor. Fakat benim en sağlam skilim bile o kadar vurmuyor. Zaten okçu kadar uzağa da vuramıyorum ve elim düşürülebiliyor. Bence siz 83 reb 10 full itemli bir mage editleyin kendinize ve herhangi bir serverda 1 hafta pk atmayı deneyin. Ne dediğimizi anlayacaksınız. Bu arada magenin pvp alanlarında en çok np kasan karakter olmasının sebebi 3 party gezmesi. 3 party gezmesinin sebebi de 1 party asla iş yapamaması. Mageler 3 party çıkmadıkları zaman rank ın R sini göremiyor... 3 party çıktığı zaman 1 party mele den daha fazla np kasmasına itiraz etmiyorsunuzdur umarım. Bırakın da 24 kişi 8 kişiyi kessin artık o kadar da olsun.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by MagicStorm View Post
    lkp nin +0 veya +3 olması fark etmez, magic power bonusu aynı. Aslında farkında olmadan magenin bir rezilliğini daha aklımıza getirdiniz sayın GM. Magenin en elit takısını geliştirince magic power bonusu artmıyor. Acaba diğer joblarda böyle bir takı var mı? Bu arada bir zamanlar krowazı en hızlı kim kesecek yarışması düzenlediniz ve yarışmayı okçular kazanmıştı. Bunu da hatırlatayım...
    Lütfen gönderdiğim yorumu tekrar okuyun, aynı şekilde devam edecekseniz size cevap vermeyi bırakacağım.
    Size göre Krowaz'ı en hızlı mage kesmeli, en iyi farm mage tarafından yapılmalı, mage karakterler yeri göğü yıkıp yakıp her şeye sahip olmalı.

Sizin istediğiniz bu mage türü Knight Online'da var olmayacak.

Quote Originally Posted by PetnaNerepla View Post

Tam tersini istiyoruz.Mage kırılgandır ama damagei yüksektir yani 8k 9k hp olacağına 6k hp olsun fakat üstte attığım gibi damageler 1500 - 2200 arası değişmesi lazım.Size yazdığım mesaja cevap vermemişsiniz beklemekteyim hala.11. mesajdan bahsediyorum.
    Fırsat bulduğumda diğer konuyu test edeceğim.

Senior Member
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    Reis bak kendin kendinle çelişiyorsun. En yüksek hasarı warrior asas çıkarıyor. En az defansa mage sahip. En az hp'ye mage sahip. Hani en yüksek hasar magede olcaktıda hp'si defi düşük olacaktı? Söylediğin job warrior. Hem hp'si 14k hem ap'si 7k hem defansı 2k.
    +11111111111111 aynen kendi kendisiyle çelişiyor.

Senior Member
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Lütfen gönderdiğim yorumu tekrar okuyun, aynı şekilde devam edecekseniz size cevap vermeyi bırakacağım.
    Size göre Krowaz'ı en hızlı mage kesmeli, en iyi farm mage tarafından yapılmalı, mage karakterler yeri göğü yıkıp yakıp her şeye sahip olmalı.

Sizin istediğiniz bu mage türü Knight Online'da var olmayacak.

Fırsat bulduğumda diğer konuyu test edeceğim.
    Kardeşim ben senin dediğin gibi bir mage istemiyorum. Yorumlarımı dikkatli okur isen, senden başka böyle bir anlam çıkaran da olmadı. Ben bu oyunun bir denge üzerinde ilerlemesi gerektiğini düşünüyorum. Eğer bir job kırılgan ise karşılığında bir yerden avantaj sahibi olması lazım değil mi?
    Mesela warrior 14k hp, 2k defans ve 7k ap ile yeri göğü inletiyor. Ayrıca bu warrior cz de aoc ye 1-2 skill vurarak çok iyi farm da yapıyor. Fakat mage bunların hiçbirisine sahip değil. Birisi magenin krowaza 2k vururken kendisinin 5k ap li çarı ile 1.5k vurduğundan dert yanmış. Ben de ona cevaben dedim ki, mage zaten hp ve defans olarak kırılgan, bırak da senden 200 damage fazla vursun krowaza dedim. O yorumu kişinin dediğine cevaben yazdım. Fakat gerçeklere bakacak olursak krowazı da yine en hızlı kesen mage değil. Kendiniz bir zamanlar yarışma düzenlediniz, krowazı en hızlı kesen kim olacak yarışması. Rosetta serverinden bir okçu ekip kazandı. Bunu da hatırlatayım.

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MagicStorm View Post
    Kardeşim ben senin dediğin gibi bir mage istemiyorum. Yorumlarımı dikkatli okur isen, senden başka böyle bir anlam çıkaran da olmadı. Ben bu oyunun bir denge üzerinde ilerlemesi gerektiğini düşünüyorum. Eğer bir job kırılgan ise karşılığında bir yerden avantaj sahibi olması lazım değil mi?
    Mesela warrior 14k hp, 2k defans ve 7k ap ile yeri göğü inletiyor. Ayrıca bu warrior cz de aoc ye 1-2 skill vurarak çok iyi farm da yapıyor. Fakat mage bunların hiçbirisine sahip değil. Birisi magenin krowaza 2k vururken kendisinin 5k ap li çarı ile 1.5k vurduğundan dert yanmış. Ben de ona cevaben dedim ki, mage zaten hp ve defans olarak kırılgan, bırak da senden 200 damage fazla vursun krowaza dedim. O yorumu kişinin dediğine cevaben yazdım. Fakat gerçeklere bakacak olursak krowazı da yine en hızlı kesen mage değil. Kendiniz bir zamanlar yarışma düzenlediniz, krowazı en hızlı kesen kim olacak yarışması. Rosetta serverinden bir okçu ekip kazandı. Bunu da hatırlatayım.
    Undy sc ve red pot yok 7k ap de yok uydurmayın

8krowaz 8 dual pe 10 wirinom 3 Rof 3 neck 3 sos ile 8500 hp oluyor 2k sc ile 10500 ap de 5600 nere 7k ap var 10shelli arkadaşta 6200 oluyor

Senior Member iVibe's Avatar
    Mage karakter oynayanların önünde 2 seçenek olmalı. Ya full mp yapıp hp'den feragat ederek yüksek damage vurabilmeli ya da hp ağırlıklı olup damage'den feragat edebilmeli. Mevcut durumda full mp yada hp magenin damage konusunda farkı yok. Varsa da aradaki hp farkına değecek bir fark yok. Mp bonuslu takıların bir önemi olmalı. 1299 döneminde mageler rom takardı. Rol ile Rom aynı sınıfa sahip item ama artık rom'un yüzüne bakan yok. Bu da değişen damageler yüzünden.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by amyloss View Post

8krowaz 8 dual pe 10 wirinom 3 Rof 3 neck 3 sos ile 8500 hp oluyor 2k sc ile 10500 ap de 5600 nere 7k ap var 10shelli arkadaşta 6200 oluyor
    https://www.youtube.com/watch?v=k588LtAvMd4

00.34

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Bir örnek de ben vereyim;
    11 yıllık oyun hayatımda ilk defa Ice "Frost Nowa" (Meteor değil!) hasarının 1517 vurduğunu gördüm.

OnlyTRANCE - CZ Ice Mage PK Movie (Knight Online - Olympia)

https://www.youtube.com/watch?v=V_eqLoNmw1Q

Senior Member
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by amyloss View Post

Warriorda 7k ap gördüm. 14k hp de gördüm. Gördüğüme göre konuşuyorum senin 10 shelli arkadaşına göre değil.

Junior Member ILaund's Avatar
    Nickname
    Laund
    Clan
    IncredibLe
    Race
    Karus
    Yeri göğü yıkmaya gerek yok. Hepsini aynı anda yapabilen bir job var zaten oyunda

#TormentAttımVurYere