Page 10 of 14 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 91 to 100 of 139
    Member
    Nickname
    StrokeXpendableS
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ElemenT
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 4Pitou View Post
    Hocam deneyebildiniz mi?
    Evet.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Bunlarda Staff Vuruşları

[IMG][/IMG]

Senior Member
    Quote Originally Posted by TuEsTam10 View Post
    Evet.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Bunlarda Staff Vuruşları

[IMG][/IMG]
    Bu damagelerden sonra umarım bazı mage arkadaşlar utanır da artık mage az vuruyor demez

Senior Member
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Bu damagelerden sonra umarım bazı mage arkadaşlar utanır da artık mage az vuruyor demez
    yorumlarda samimi olmak gerek bu damageleri çıkartan mage partyi bir okçu tek başına düşürür Sslerin hiçbirisinde can değerlerine bakmadığını düşünüyorum. Kimse çıkıp da czde mage karakteriyle bu şekilde pk atamaz. Mage sınıfın hasarlarının arttırılması gerektiğini desteklemiyorum buna karşıyım ama defanslarında küçük bir oynama yapılabilir. Ya da setlerin istediği int değeri biraz aşağıya çekilebilir.

Junior Member
    HP de verelimm Defansta verelim ee hasarinizida arttiralim 50cm boyunuzla bitmiyor istekleriniz.

Junior Member 4Pitou's Avatar
    Quote Originally Posted by TuEsTam10 View Post
    Evet.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Bunlarda Staff Vuruşları

[IMG][/IMG]
    MP 255+(184) olarak hesapladım hocam dediğiniz itemlerle.(Yanlışsam düzeltin)
    https://youtu.be/Vr5-em0e3fg?t=155 Bu arkadaş galiba 83ten 80e düşmüş galiba statlar fazla geldi 162int 255mp yapıp 5 de healte verebilmiş.Üstelik arkadaş lr.1-2 yerde lr meteor/ nova atıyor damageleri de bir Lr mageye göre yüksek hele ki senle kıyasladığım zaman.Üstelik kerykeion var bu oyuncuda 8 bookun yanına yaklaşamaz(damage bakımından).
    Edit:Bu konunun içeriğini hala dilek,istek veya mage'in damageini artırma olarak gören var.Madem Usko'daki buglar / skiller vs. işler KoreKo'daki gibi bire bir uygulanmaya,düzeltilmeye başlandı ; buna da bir bakılmasını istiyoruz o kadar.İnşallah konunun neden açıldığını anlamışsınızdır arkadaşlar.
    (Ayrıca , madem skill açıklamasında bulunmadığı için skillerin 10 senedir aktif olan yan özelliği devre dışı bırakılıyor neden Warriorun Berserk 70 skili atack speed vereceği yerde damage artışı sağlıyor bu konuyu hiç açmıyorum bile.)
    Last edited by 4Pitou; 12-14-2019 at 08:34 PM.

Senior Member
    Yer çekimsiz ortamda çilek yiyerek muz tadı almak isteyen arkadaşlar sayesinde oyun çıkmaz sokağa doğru ilerliyor.

Yönetimin aksiyon alması gerekiyor. Elestirilseniz de bu tarz konuların önünü almalisiniz.

Aynı oyunu oynuyoruz diyerek açılan konularda unutulan nokta aynı oyuncu kitlesiyle oynamiyoruz.

KoreKo'da tek komutcu 3 parti gezen bir ekip gördünüz mü?

KoreKo'da tüm mage klan köprü tutan bir sahne gördünüz mü?

KoreKo'da bahce farmi yapan warior Parti'nin bodyguardlığı yapan mage klan gördünüz mü?

Aynı oyunu oynamıyoruz şunu kafanıza sokun.

Kodları aynı grafiği aynı mantığı aynı bir oyun oynuyoruz KoreKo ile. Ancak aynı oyuncularla oynamıyoruz.

Banned
    Quote Originally Posted by PetnaNerepla View Post
    Hayır kendimi NTTGame'in yerine koyuyorum olaya parasal olarak da bakalım sonuçta biz müşteriyiz ve para veriyoruz;
    Yeni server açılıyor 10 clan başlıyorsa servera 7si mage.Devamında sen bu 7 mage clandan 4 5 tanesine oyunu bıraktırmaya zorluyorsun.Kalıyor 3 meleeden 2si 7 mageden 2si serverda kaldı 4 clan.Yahu bu warrior fazla para yatırıyor eyvallah da enayiliğinden bir silaha 5bin 10bin 20bin veriyor.Sana mı veriyor bu parayı gidip sitelerden veya havale yoluyla alıyor.E kardeşim sen bu kadar mage clana oyunu bıraktırmasan her ay temiz temiz pus pre paranı alsan daha iyi değil mi?Acaba bunu da göremiyorlar mı?Mage clanlar belli bir süre sonra ya oyunu bırakmak zorunda ya da meleeye dönüp farm atmak zorunda.Günümüz meleenin %80lik amacı "meleeye dönelim farm atarız" üstüne olduğu için bunları söylüyorum.

Yani kısacası hiçbir şekilde akıl mantık içermiyor magelere oyunu bıraktırmak.Hem server açısından hem NTTGame açısından.

10 clan örneğine takılıcak yoktur heralde yüzdelik örnek vermek için 10 clandan bahsettim.

USKO için gelen vampiric nerf 80 skill nerfler aşırı tepki aldı bunun sebebi KoreKO'daki nerfleri almanız fakat orjinal mage damagelerini almamanız yüzünden.Şuanda insanlar KOREKO'daki gibi 80 teklemesiyle 3k vursa kimse şikayet etmez ya da alan skilleriyle 2200 damageleri görse ne vampiric nerf ne 80 nerf kötü oldu şeklinde boşa konu açmaz.Çünkü zaten pkda 8 kişi hatta eski serverdaysan 16-24 kişi olmadan bir işe yaramayan yanlışlıkla içine melee girdiğinde tek yiyen jobu üstüne üstlük bir de nerflerseniz insanlar çıldırma noktasına gelir.
    kendimi petnaneraplenin yerine koyuyorum olaya parasal olarak bakalım. yeni server açılıyor hangi ekip güçlüyse onları bahçede koruyorum. kayıp yaşanacağını anladığımda güçlü rakibe geçip yoluma devam ediyorum. "win win" kavramı hayatımın bir parçası oldu. gecenin 4'ünde boss taşına ks oluyor uyanıp karaktere giriyorum ve felolarda da yine aynı şekilde. ben olmasam bile tasmamın sahiplerinde ıd pw otp bulunması sebebiyle karakterime ve diğer clan arkadaşlarımın karakterlerine çok rahat şekilde girip iki ırk ortak oynayarak hem bahçeden hemde boss taşından para kasıyorum.

Junior Member
    Arkadaşlar bende yıllardır mage oyuncusuyum konudan anladığım kadarıyla yüksek damageler görüp mele partylere daha novayla tek atalım isteniyor, geçmişe baktığımızda bence karakterler gerçekten eşitti mage warrior ve asas ile vs atabiliyordu ama şuan warriorların attığı damageler allahuekber dedirtiyor yani mageler olarak bunları dile getirseniz yada Vampiric fire skilinin eskisi gibi mana çekip hp vermesi için mücadele etseniz daha çok destek alabilirsiniz yani şuan için sağlam mage ekip mele partyi kesebiliyor böyle boş tartışmalarla dikkatleri mage karakterinin üzerine çekmeyin

Quote Originally Posted by xC1arKK3nT View Post
    Arkadaşlar bende yıllardır mage oyuncusuyum konudan anladığım kadarıyla yüksek damageler görüp mele partylere daha novayla tek atalım isteniyor, geçmişe baktığımızda bence karakterler gerçekten eşitti mage warrior ve asas ile vs atabiliyordu ama şuan warriorların attığı damageler allahuekber dedirtiyor yani mageler olarak bunları dile getirseniz yada Vampiric fire skilinin eskisi gibi mana çekip hp vermesi için mücadele etseniz daha çok destek alabilirsiniz yani şuan için sağlam mage ekip mele partyi kesebiliyor böyle boş tartışmalarla dikkatleri mage karakterinin üzerine çekmeyin
    Warrior fazla pus harcadığı için en baba karakter yaptılar. Diğerleri sadece warriora meze...

Member
    Nickname
    StrokeXpendableS
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ElemenT
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 4Pitou View Post
    MP 255+(184) olarak hesapladım hocam dediğiniz itemlerle.(Yanlışsam düzeltin)
    https://youtu.be/Vr5-em0e3fg?t=155 Bu arkadaş galiba 83ten 80e düşmüş galiba statlar fazla geldi 162int 255mp yapıp 5 de healte verebilmiş.Üstelik arkadaş lr.1-2 yerde lr meteor/ nova atıyor damageleri de bir Lr mageye göre yüksek hele ki senle kıyasladığım zaman.Üstelik kerykeion var bu oyuncuda 8 bookun yanına yaklaşamaz(damage bakımından).
    Edit:Bu konunun içeriğini hala dilek,istek veya mage'in damageini artırma olarak gören var.Madem Usko'daki buglar / skiller vs. işler KoreKo'daki gibi bire bir uygulanmaya,düzeltilmeye başlandı ; buna da bir bakılmasını istiyoruz o kadar.İnşallah konunun neden açıldığını anlamışsınızdır arkadaşlar.
    (Ayrıca , madem skill açıklamasında bulunmadığı için skillerin 10 senedir aktif olan yan özelliği devre dışı bırakılıyor neden Warriorun Berserk 70 skili atack speed vereceği yerde damage artışı sağlıyor bu konuyu hiç açmıyorum bile.)
    Statlarında görüntüsünü atayım. Daha iyi olur.

[IMG][/IMG]