Page 9 of 14 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 81 to 90 of 139
    En çok npyi kasan mageler , eslantta bütün slotları alan mageler , kaleyi hep alan mageler ama sorsan mageler nerfleniyor.. Siz de haklısınız kardeşim aynen

Senior Member
    Quote Originally Posted by mselimhekim1 View Post
    En çok npyi kasan mageler , eslantta bütün slotları alan mageler , kaleyi hep alan mageler ama sorsan mageler nerfleniyor.. Siz de haklısınız kardeşim aynen
    Topluluk halindeler diye nedir bu isyan mageler birlik halde hareket ediyorsa ona karşı zayıflatma işlemi yapılamaz. Bazı skillerin değişmesine bende taraftarım da düzeltilmesi gereken sorunları da mevcut. Biran önce düzeltilmeli. İsyanla bir yere varılmaz.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Kore tarafında farklı olarak belirttiğiniz hasar seviyesini ve bu hasarı çıkaran karakterin tüm eşyalarını gösteren bir içerik sunabilir misiniz?
    Şu mgame ile biz iletişime geçelim verin mail adresini...

Senior Member
    Yakında CZ sadece anlaşmalı ekiplerin kardeş kardeş farm yaptığı, ikinci EMC ya da ikinci Lüfer olarak tanımlandığında yanlış olmayacak bir yer olacak gibi geliyor.

Karakterler ve skilleri en adaletli şekilde buradaki yorumlardan bağımsız olarak en baştan test edilmeli.

Hangi karakter ne giydiğinde ne kadar hasar atabiliyor en baştan test edilmeli.

Burada herkes oynadığı sınıfın güçlenmesini, oynamadığı sınıfların yok edilmesini istiyor.

Tüm bu yorumlardan bağımsız bir şekilde gerekli testlerin yapılıp oyuncu itirazları dikkate alınmadan yeni bir optimizasyona ulaşılması gerekiyor.

Ardream'da warior bir hiç.

Ardream'da bir Kurian tüm Ardream'ı esir alıyor. Diğer haritalarda da zaten çıplak çarlarla tüm sınıfları kesiyor. Çok farkı yok.

RLB'de asas ölümsüz.

CZ'de seri spike atan bir warior var.

Magelere gelince, eğer gerçekten Kore'de atılan hasarlar böyleyse ve bu hasarlar bize gelirse CZ'de karşılıklı anlaşma halinde farm yapan bir warior parti ve bu partiyi koruyan 2 mage parti olur.

PK diye birşey kalmaz.

Yani tüm karakterlerde dengeleme adına ciddi bir reform gerekiyor.

Ve bu dengeleme Kurian her an pot ciftliyor bunu düzelttim ama şansa bala asasın da dakikada bir dolan ve 10 saniye süren ciftlemesini kaldıralım şeklinde gaz alma şeklinde bir reform olmamalı.

Karakterler arası illaki avantajlar ve dezavantajlar olacak ancak genel manada bir dengesizlik söz konusu.

Junior Member
    Kimse resist arttirip mageden az hasar almaya calismaz cunku kimsenin umrunde degil mage asas asasi dusunur warior warioru dusunur.
    Oncelikle tp skiline ufak bir cooldown gelmelidir.

Junior Member 4Pitou's Avatar
    Quote Originally Posted by OnlyTRANCEE View Post
    Bir örnek de ben vereyim;
    11 yıllık oyun hayatımda ilk defa Ice "Frost Nowa" (Meteor değil!) hasarının 1517 vurduğunu gördüm.

Arkadaşlar konunun amacı warior güçlü asas güçlü mage güçsüz değil.Gereksiz bir kavga var.
    Ortada 2 farklı regionda oynanan "aynı" oyun var ve ikisinin de damage mekanikleri konusunda bir uyuşmazlık var.Bu arkadaşın koyduğu resim bu konunun direkt karşılaştırması olmuş bence.

Mageler ekip olarak oynayabildikleri için o kadar np kasabiliyorlar. Şimdi ise iki party mage zor düşürüyor. Nedir bu mageyi ve asası bitirme çabanız ?

Member
    Nickname
    StrokeXpendableS
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ElemenT
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Merhaba arkadaşlar, 83/8 magem var rosettada Full mp setim var. Şuanda İşyerindeyim konuyu yeni gördüm.Akşam eve geçince size full mp ile attıgım damagelerin ksclerini atayım.İtemler şöyle Crystal takı set +3 , +8 fire book , +8 linen 4 parça 1 parça +9 Hepsi mp basılı.

Durum şöyle 2k damageyi bazen asaslara vururken görüyorum ama hp yi görseniz rezalet Neyse akşam bi kaç görüntü atayım.

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by OnlyTRANCEE View Post
    Bir örnek de ben vereyim;
    11 yıllık oyun hayatımda ilk defa Ice "Frost Nowa" (Meteor değil!) hasarının 1517 vurduğunu gördüm.

Buradaki paylaştığım erkan görüntüsünün araştırılması gerekiyor

Junior Member 4Pitou's Avatar
    Quote Originally Posted by TuEsTam10 View Post
    Merhaba arkadaşlar, 83/8 magem var rosettada Full mp setim var. Şuanda İşyerindeyim konuyu yeni gördüm.Akşam eve geçince size full mp ile attıgım damagelerin ksclerini atayım.İtemler şöyle Crystal takı set +3 , +8 fire book , +8 linen 4 parça 1 parça +9 Hepsi mp basılı.

Durum şöyle 2k damageyi bazen asaslara vururken görüyorum ama hp yi görseniz rezalet Neyse akşam bi kaç görüntü atayım.
    Hocam deneyebildiniz mi?