Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Post Delos Shadow = Makro Slotu?

Slm arkadaslar hemen hemen gordugum her serverde delosta mage ve warrıor provokecıler hep sabıt kımıldamadan aynı haraketlerı yaparak nerdeyse 24 saate yakın farm yapıyorlar hıc bır gm veya normal oyuncu bunları gorup reportlamıyor mu?? makroyla farm yoksa ıllegal hal mı aldı? bılmedıgımız bı karar mı var lutfen fıkrını paylassın herkes tesekkurler.

Quote Originally Posted by ElMoradCastle View Post
    Slm arkadaslar hemen hemen gordugum her serverde delosta mage ve warrıor provokecıler hep sabıt kımıldamadan aynı haraketlerı yaparak nerdeyse 24 saate yakın farm yapıyorlar hıc bır gm veya normal oyuncu bunları gorup reportlamıyor mu?? makroyla farm yoksa ıllegal hal mı aldı? bılmedıgımız bı karar mı var lutfen fıkrını paylassın herkes tesekkurler.
    Kimsenin umurunda değil delos artık, gitmiyorum bile bıktım zira o dediğin tayfadan. SAdece makro değil tbl de mevcut orada çokça. Abbys gem drobunun bile kaldırılması gerek oradan.

Quote Originally Posted by Zam_KwTDuUR4 View Post
    Kimsenin umurunda değil delos artık, gitmiyorum bile bıktım zira o dediğin tayfadan. SAdece makro değil tbl de mevcut orada çokça. Abbys gem drobunun bile kaldırılması gerek oradan.
    55 lvl çarla slota provoke atıldığında coins ve monster atması ekstradan çöp atması saatte 15 20m bıraktırıyor deneye bilirseniz deneyin evet ama denetmezler hileyle farmcılar kimseye bırakmaz

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    O slot bu oyunun madeni, 4 saatte 25ms, 500 abys gem ve 20mden az para alırsanız gelin beni bulun.

Quote Originally Posted by Lord_Archer View Post
    O slot bu oyunun madeni, 4 saatte 25ms, 500 abys gem ve 20mden az para alırsanız gelin beni bulun.
    aynen slot değerli olsun onda sorun yokta makroyla kasmak diğer insanları eşşek yerine koymak gm ler sık ve yeterince kontrol yapmıyor ben sürekli dillendireceğim o makrocuları gördüğüm her zaman teşekkürler konuya verdiğiniz destek yorum için

+++++++ elle farm yapanlar yorumlara damlasın ? makroyla oturarak farm yapanlar ve slota yaklaştığınızda sizi yan hesaplarıyla bp asas gibi çarlarıyla kovalayanlar hiçmi zorunuza gitmiyor yahu ilginç bu knight oyuncusuda

Junior Member
    konuya denk gelmem güzel oldu destan serverinde oynuyorum 83 warriorum var gece sıkıldıgım dolaşıyordum shadowda bahsedilen ikiliden gördüm mesaj atıp dropları sordugumda cevap vermemişti ben de dropları paylaşmak istemiyor sanmıştım 2.5 saate yakın farm yaptım solo warrior ile 250 abbys + arrow kalkan vs. kastım demekki drop bu diyordum ama bu konu geniş bakmamı sağladı umarım gereken incelemeler yapılır

Member LaineTh's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    XxSEExNOxEVILxX
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Selamlar. Şüpheli gördüğünüz oyuncuları BURADAN nasıl raporlanacağını öğrenip, BURADAN rapor edebilirsiniz. İyi günler.

Delos worm slotunu neden kontrol etmiyorsunuz? diğer illegaller banlanıyor güzel ama worm slotlarında 24 saat makroyla dönen kişiler var belli uyku saatlerinde çarlarını kestiğinizde yatık şekilde bekleyip kalkmıyor bile sadece online olduklarında kımıldıyıp makro değilim ayağına yatıyorlar bunları banlayın artk server Siriüs !!!

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Quote Originally Posted by ElMoradCastle View Post
    Delos worm slotunu neden kontrol etmiyorsunuz? diğer illegaller banlanıyor güzel ama worm slotlarında 24 saat makroyla dönen kişiler var belli uyku saatlerinde çarlarını kestiğinizde yatık şekilde bekleyip kalkmıyor bile sadece online olduklarında kımıldıyıp makro değilim ayağına yatıyorlar bunları banlayın artk server Siriüs !!!
    Slotu alamayan gencin isyanı.

Madem adamlar makro o kadar eminsin git video çek pm at, hareket etmediklerini ama atak yaptıklarını ispatla. Bu kadar zor değil.

Tags for this Thread