Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Genie Hakkında (GM arkadaşlar cevaplarsa sevinirim)

Slotta genie ile kasarken birisi ks geldi bende genie çalışmaya devam ederken bende slotu kaybetmemek için 'z1z1' yaparak genieden daha seri kesmeye başladım slotu. Şimdi asıl sorum şu. Bu adam öyle şikayet edicem böyle şikayet edicem şeklinde konuştu. Bu adam videomu çekip attığında 'Valla makroya benziyor ya dur hapse atalım' mı diyorsunuz, yoksa loglardan kişinin bilgisayarını kontrol edip böyle bi program olup olmadıgına mı bakıyorsunuz(umarım budur).

Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Videoda makroya benzediği için direkt olarak kişiye ceza vermiyoruz, yaptığımız birçok kontrol sonrasında eğer kişinin makro veya illegal yazılım kullandığı tespit edilirse cezalandırıyoruz.

Senior Member Mufflers's Avatar
    Nickname
    JHeroBaRSBaR,IIIILUCOMONIIII
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (10)
    Bu soruna cevap vermek isterdim ama özellikle Game Master arkadaşlardan cevap bekliyorum diye belirtmişsiniz.

başımdan geçen bir olayı yazmak istedim belki fikir edinirsiniz.

Yanlış hatırlamıyorsam geçen seneydi karakterimi 3 gün banlamışlardı bende ticket atarak neden ban yediğimi sorduğumda JR etkinliğinde genie açıldığını söylediler savunmam ise şu şekilde oldu 3 senedir jr ye girmediğimi söyledim . Cevap ise kusura bakmayın yanlışlıkla hesabınız yasaklanmış dediler bende telafi ödülü vs varmı dedim bunun için telafi ödülü verilmez diye bir cevap aldım

Gerisini siz düşünün nasıl bir yönetim ve idari kadroları var
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri diye Deve Demiş Ki Nerem Doğru Ki

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Illegal bir eylem yapılmadığı sürece hiç kimsenin endişe duymasına gerek yoktur.

Herkesin bildiği yöntemler dışında, sadece gm ekibinin kullandığı yöntemler de mevcuttur.

Ek olarak raporlamadaki video incelenir, gerekirse oyun içi kontroller sağlanır. %100 emin olunmadan hiç bir oyuncuya ceza verilmez.

Demin de bahsettiğim gibi illegal bir eyleminiz yoksa içiniz rahat olsun. Endişe etmenize gerek yok.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Mufflers View Post
    Bu soruna cevap vermek isterdim ama özellikle Game Master arkadaşlardan cevap bekliyorum diye belirtmişsiniz.

başımdan geçen bir olayı yazmak istedim belki fikir edinirsiniz.

Yanlış hatırlamıyorsam geçen seneydi karakterimi 3 gün banlamışlardı bende ticket atarak neden ban yediğimi sorduğumda JR etkinliğinde genie açıldığını söylediler savunmam ise şu şekilde oldu 3 senedir jr ye girmediğimi söyledim . Cevap ise kusura bakmayın yanlışlıkla hesabınız yasaklanmış dediler bende telafi ödülü vs varmı dedim bunun için telafi ödülü verilmez diye bir cevap aldım

Gerisini siz düşünün nasıl bir yönetim ve idari kadroları var
    Geçmiş biletlerinizi kontrol ettiğimizde hesabınızın şimdiye kadar herhangi bir oyun erişim engeli almadığı ancak kapatılmış olan forum hesabınız için attığınız bilete yanlışlıkla erişim engeli almış bir oyuncuya gönderilen cevap verilmiş. Bu nedenle telafi yapılmasını gerektirecek bir durum hiç oluşmamış, burada kullanıcılarımızı yanlış yönlendirmiş olduğunuz için kısa bir süre için sizi forumdan uzaklaştırıyoruz.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Geçmiş biletlerinizi kontrol ettiğimizde hesabınızın şimdiye kadar herhangi bir oyun erişim engeli almadığı ancak kapatılmış olan forum hesabınız için attığınız bilete yanlışlıkla erişim engeli almış bir oyuncuya gönderilen cevap verilmiş. Bu nedenle telafi yapılmasını gerektirecek bir durum hiç oluşmamış, burada kullanıcılarımızı yanlış yönlendirmiş olduğunuz için kısa bir süre için sizi forumdan uzaklaştırıyoruz.
    Yanlışlıkla cevap verildiği daha sonra kullanıcıya bildirilmiş mi? Bildirilmediyse haberi yok ise şuan yaptığınız uzaklaştırma haksız.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Videoda makroya benzediği için direkt olarak kişiye ceza vermiyoruz, yaptığımız birçok kontrol sonrasında eğer kişinin makro veya illegal yazılım kullandığı tespit edilirse cezalandırıyoruz.
    Hocam şu cevaba göre bir soru soracağım.

Adam makro mause kullanıyorsa, ve misal Logitech'in yazılımı yüklüyse peki? Yine de z1z1 yapınca ceza mı alacak pc de yüklü olduğundan dolayı?

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    muhtemelen bu hesabımıda kapatırsınız burada ben başıma gelen olayı anlattım arkadaşa. Çözümcü yapıcı olmak varken neden yıkıcı oluyorsunuz
    hesabımı bu kadar basit bir olay yüzünden kapatmanız çok üzücü bir durum
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Yanlışlıkla cevap verildiği daha sonra kullanıcıya bildirilmiş mi? Bildirilmediyse haberi yok ise şuan yaptığınız uzaklaştırma haksız.
    olayı farkına varıp sanırım 6 saat sonra bildiri yapıldı

sıkıntı yok yönetim yasaklıyorsa vardır bir sebebi
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LUCOMON61 View Post
    muhtemelen bu hesabımıda kapatırsınız burada ben başıma gelen olayı anlattım arkadaşa. Çözümcü yapıcı olmak varken neden yıkıcı oluyorsunuz
    hesabımı bu kadar basit bir olay yüzünden kapatmanız çok üzücü bir durum
    Bir konu hakkında bilgilendirme yapıyorsanız bunu tam ve doğru bir şekilde yapmanız gerekli. Aksi taktirde olmamış bir durumu olmuş gibi gösterip buradaki kullanıcıların yanlış düşünmelerine neden oluyorsunuz. Biz bu durumu kabul etmiyoruz.

Forum hesabınız 7 gün sonra tekrardan aktif edilecektir.