Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad

Nttnow gidişatı hakkında

NTTNOW un otp gibi girişte kod isteme gibi bir durumu olucak mı ? Yönetimin bu uygulama hakkında ki planı nedir ?

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Boyle Birseyin soz konusu olacagini sanmiyorum,Hatta iptal edilip tekrar yuklenmesi istenebilir..Cunku insanlar Telefonlarini kaybetti,Caldirdi,Satti,Kirdi...
    GSM Hatlarda oyle..Bahsettigin gibi bir durumda binlerce insan magdur olur buda NTTGame icin pek olumlu olmaz...
    Iyi Gunler
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Errico View Post
    Boyle Birseyin soz konusu olacagini sanmiyorum,Hatta iptal edilip tekrar yuklenmesi istenebilir..Cunku insanlar Telefonlarini kaybetti,Caldirdi,Satti,Kirdi...
    GSM Hatlarda oyle..Bahsettigin gibi bir durumda binlerce insan magdur olur buda NTTGame icin pek olumlu olmaz...
    Iyi Gunler
    haklısınız dediklerinizde lakin en kötü birşekilde destek ekibi tarafından giderilebilir bu mağduriyet bizde 5 6 tane char sokanlardan kurtuluruz ve bu sistem devam ettikçe program işlevsiz birşekilde devam etmiş oluyor her gün okadar çok ban atılıyor lakin nedense insanlar eşinden dostumdan telefon bularak sadece 10 dkkada tekrar yeni char açmış olarak dönüyolar program birçok soyulma olayınında önüne geçebilir sahte site veya mesajla birçok insan mağdurda oluyor program dediğim şekilde olursa hiçbirşey yapamazlar bence çok güzel düşünülmüş bir program lakin şuan işlevsiz

Quote Originally Posted by GREENEESsssss View Post
    haklısınız dediklerinizde lakin en kötü birşekilde destek ekibi tarafından giderilebilir bu mağduriyet bizde 5 6 tane char sokanlardan kurtuluruz ve bu sistem devam ettikçe program işlevsiz birşekilde devam etmiş oluyor her gün okadar çok ban atılıyor lakin nedense insanlar eşinden dostumdan telefon bularak sadece 10 dkkada tekrar yeni char açmış olarak dönüyolar program birçok soyulma olayınında önüne geçebilir sahte site veya mesajla birçok insan mağdurda oluyor program dediğim şekilde olursa hiçbirşey yapamazlar bence çok güzel düşünülmüş bir program lakin şuan işlevsiz
    Daha öncede yazdım bu foruma , gelmeli , lakin suan illegal yollarla (örn:android çift ekran ) gibi sınırsız hesap alabiliyorlar .
    Bir kısım insanı bu şekilde oyuna çekip 7 8 ay uygulamayı getirmemek , insanın aklı ile oynamaktır . Multicilerden kurtulmak , illegalden kurtulmak istenmiyorsa başka

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Selamlar NTTNow uygulaması için daha önce söylediğimiz geliştirildikten sonra fonksiyonel bir uygulama olacağıydı. Bu konuda yürüttüğümüz çalışmalar var ancak bu demek değildir ki telefonlarına erişimini kaybeden veya değiştiren oyuncularımızın mevcut hesaplarına erişimleri mümkün olmayacak.

Sizlerinde belirttiği gibi eğer oyuna giriş yapılması için kullanmak zorunda olduğunuz bir mobil uygulama yayınlarsak kullanıcılarımızın mağdur olmaması için gerekli tüm çalışmaları yaparız.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Sikinti09 View Post
    Daha öncede yazdım bu foruma , gelmeli , lakin suan illegal yollarla (örn:android çift ekran ) gibi sınırsız hesap alabiliyorlar .
    Bir kısım insanı bu şekilde oyuna çekip 7 8 ay uygulamayı getirmemek , insanın aklı ile oynamaktır . Multicilerden kurtulmak , illegalden kurtulmak istenmiyorsa başka
    getirirlerse bu tip şeyleri sonuçta herkes yapamaz ve yapanlar içinde sonradan bir önlem alınır zaten konu rahat olmaları yani demek istediğim şu eğer ko oynayıcısını tanıyorsak zaten 4 5 char sokan 4 5 tane telefon alır gene sokar konu önlem almak zaten şimdi adamı görüyoruz adam 4 5 pc sokuyor jr ye hepimiz gıcık oluyoruz mağdem bu illegale girmiyor diyip şahsen mesela 2 pcim var yan yana bende birtane okcu kassam her bosa 1 tane vursam adam bana afq sin şöyle böylesin dese ne yazar aldım vdeonu de se gene birşey yapamaz yani normal oyuncuyu da suça teşvik ediyor çünki adam okadar çok hakına giriliyorki bunu yapmamak . . .lık olur diyor Dostoyevski den alıntı yapmak gerekirse "Herkesin yanlış yaptığı şeyi sen doğru yaparsan; Herkesin yaptığı doğru, senin yaptığın yanlış olur".

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Selamlar NTTNow uygulaması için daha önce söylediğimiz geliştirildikten sonra fonksiyonel bir uygulama olacağıydı. Bu konuda yürüttüğümüz çalışmalar var ancak bu demek değildir ki telefonlarına erişimini kaybeden veya değiştiren oyuncularımızın mevcut hesaplarına erişimleri mümkün olmayacak.

Sizlerinde belirttiği gibi eğer oyuna giriş yapılması için kullanmak zorunda olduğunuz bir mobil uygulama yayınlarsak kullanıcılarımızın mağdur olmaması için gerekli tüm çalışmaları yaparız.
    Peki bu çalışmalar ne durumda ve bize tahmini şu zamanda gibi bir bilgi ile bilgilendirirseniz sevinirim hatta bu konu altında değil genel bir sizin açtığınız bir başlık altında tüm oyuncuları bilgilendirirseniz sevinirim

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GREENEESsssss View Post
    Peki bu çalışmalar ne durumda ve bize tahmini şu zamanda gibi bir bilgi ile bilgilendirirseniz sevinirim hatta bu konu altında değil genel bir sizin açtığınız bir başlık altında tüm oyuncuları bilgilendirirseniz sevinirim
    Henüz çalışmalar hakkında bir bilgi veya tarih veremem ancak bu konu gündemimizde çalışmalarımızın devam ettiğini söyleyebilirim.

Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Henüz çalışmalar hakkında bir bilgi veya tarih veremem ancak bu konu gündemimizde çalışmalarımızın devam ettiğini söyleyebilirim.
    nttnow play store da vardı şu an yok galiba. neyse siteden indirdim telefon numaramı değiştirdim yeni numaram ile nttnow çalışmıyor neden olabilir?
    zaten kayıt yapılmış diyor? numarayı yeni aldım ?

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by enesernur View Post
    nttnow play store da vardı şu an yok galiba. neyse siteden indirdim telefon numaramı değiştirdim yeni numaram ile nttnow çalışmıyor neden olabilir?
    zaten kayıt yapılmış diyor? numarayı yeni aldım ?
    Eğer kullandığınız telefon aynı ise o telefon yeni bir numara ile yeni bir NTTNow üyeliği alamazsınız. NTTNow şu an bir telefonla sadece bir numaranın kullanımına izin verir.

Aynı telefonda farklı numaralar ile veya farklı telefonlarda aynı numara ile uygulamaya giriş yapamazsınız.