Results 1 to 7 of 7

Kımıldamayan Boss Nasıl Respawn Olup Durur?

Merhabalar.

Vega serverında boss kesmeye çalışıyorduk. Titan slotunda duran klandan arkadaşlar yazınca hemen gittik slota, bir de ne görelim, sanki onlara da haber verilmiş gibi gelen bir ekip, kesinlikle legal bir şekilde oradalar, kuşlar söyledi.

Her neyse boss kesilmeye başlandı, bir baktık bir ekip daha geldi, bunlar da bu aşırı legal ekibin aşırı legal düşmanlarıymış.

Neyse kesiyoruz kesiyoruz, bir de ne olsun, kımıldamayan boss sıfırlanıp duruyor.

Videonun başında kımıldıyor tamam ancak sonrasını izleyin arkadaşlar, bossun doğduğu yer belli bakın sıfırlandığında.

Bu nedir yani ben bossu çekmek için o kadar uğraşırım sıfırlanmaz, adamlar istediği gibi respawn edebilir? Bunun nasıl olduğunu birisi açıklayabilir mi acaba?

Dip not:
    Aşırı legal ekibin aşırı legal olduğunun videosunu paylaşırdım da ancak konum silineceği ve "cr kısmına konu açın" deneceği, açtığım zaman da bu legal kişilerin banlanmayadığını bildiğim için aşırı legal arkadaşlar hakkında konuşmayacağın yahut herhangi bir aşırı legallikten söz etmeyeceğim ancak Vega'da human olan herkes biliyor ne hikmetse, daha isim vermeden "şu kişi" yahut "şu klan" diyebiliyorsa insanlar, bir şüphe ile bakmakta fayda vardır.

Şu bossun şu şekilde sıfırlanmasını nasıl açıklıyorsunuz arkadaşlar cidden merak ediyorum.

Videonun 2.48 -3.10 arasına sarabilirsiniz direkt olarak, kısaca buydu durum.
    Last edited by ScORp_LiON; 09-10-2019 at 06:05 AM.

Senior Member J4s1us's Avatar
    Bozuk Lure patchinin eseri işte.. GM lerde buna rekabet diyor Bİ gitseler eslanta hele sirius a 2-3 okçu ekipten başka boss kesen yok. Hepside okçu yüzdeci..Boss u sen buluyorsun adam direk sana tp olup bossu spawn ettirmeye başlıyor. Boss 10 cm kıpırdıyor direk spawn oluyor şaka gibi.. Normal oynayan adamlar artık boss kesemiyor.

Yada bosslardan respawn kaldırılmalı.

Quote Originally Posted by J4s1us View Post
    Bozuk Lure patchinin eseri işte.. GM lerde buna rekabet diyor Bİ gitseler eslanta hele sirius a 2-3 okçu ekipten başka boss kesen yok. Hepside okçu yüzdeci..Boss u sen buluyorsun adam direk sana tp olup bossu spawn ettirmeye başlıyor. Boss 10 cm kıpırdıyor direk spawn oluyor şaka gibi.. Normal oynayan adamlar artık boss kesemiyor.

Yada bosslardan respawn kaldırılmalı.
    Dostum valla öyle, şu rekabet değil eziyet.
    Anlamadığım aynısını biz yaptığımızda bırak sıfırlanmayı yerinden kımıldamıyor, bunun olayı nedir anlamıyorum.

Zaten boss aramayı çok oldu bırakalı, taramacı dolu her yer. Yeni boss yazısı geçtiği anda "nasıl oluyorsa" o noktaya damlıyorlar.

Senior Member
    Lr tutunca respawn oluyor günaydın

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Bunda şaşılacak bir şey yok. Aynı UTC'deki gibi işte. Diğer taraftan okçular vuruyor, genelde ekranda gözükmüyorlar. Onlar Lightning skill atınca kitleniyor, hp fullüyor. UTC'de de aynı şey var. 1-2 metre hareket eden boss, lightning yüzünden sürekli hp fullüyor. Okçuların marifeti.

Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Lr tutunca respawn oluyor günaydın
    Dostum ben lr mageyim, 1 kere bile lr ile respawn edemedim bossları.

Anca Jr de Boneler ve Minatorlar respawn oluyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Zam_KwTDuUR4 View Post
    Dostum ben lr mageyim, 1 kere bile lr ile respawn edemedim bossları.

Anca Jr de Boneler ve Minatorlar respawn oluyor.
    Dostum zaten bosslarda resistance inanılmaz arttı o yüzden denk gelmemiştir. Sonuç olarak moblara lr tutturunca respawn oluyor . Gidip titan slotunda kasan magelere de bakabilirsin