Results 1 to 9 of 9
    Senior Member

Mage terorizminin yaptırımı var mı?

Deva tam kesilirken kişiyi towna atmanın cezası var mı? cezası 1-3-5 gün olarak nedir? Burayı okuyan terorist magelere yetkililer bir şey demek istiyor mu? Az önce bir mage terorizmine kurban gittim. DEvanın içine girip 3lü 5li yapmamı söyledi. Sırf sıra ben de diye. Ben de dışından atağa devam ettim. Sözlü sataşmaya devam edince vurduğum her ok 3lü5li olarak isabet ettiğini hatta tüm okcuların yanıma gelip 3lu5li yaparsa daha sağlıklı olacağını söyledim deva tam kesilirken beni towna cekti.

Şu saatten sonra şerefim üstüne yemin ederim ki devayi gördüğüm saniye video başlatacağım üşenmeden adım adım report edeceğim. Burayı okuyan mageler artık terörizminizden sıkıldık.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Video alırsan bann cezası var. Bilerek ölsen bile o şekilde davranırsa ceza alır.

"Oyuncu faaliyetlerine kasıtlı olarak engel olmak veya oyun içerisinde huzursuzluk vermek"

https://forum.nttgame.com/forum/showthread.php?92339

Senior Member
    O halde buradan insanların deva kutusunu almayı engelleyen towna çeken yanına çeken magelere sesleniyorum benim JR me denk gelmemek için dua edin. Sinsice devaya gelir gelmez video açacağım. Çevremde kim varsa ve bu konuyu okuyan kim varsa sesleniyorum deva sırası sizdeyse video başlatın. Tarih saat gösterin "-" tuşuyla bitti gitti o halde. Hakkınızı aç gözlü bir mageye kaptırmayın.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Bu tür oyunculara bir yaptırım söz konusu, gerekli kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne bildirimde bulunun lütfen.

Senior Member
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Selam,

Bu tür oyunculara bir yaptırım söz konusu, gerekli kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne bildirimde bulunun lütfen.
    Adama bundan sonra yapışında report edeceğimi söylediğimde hiç bir şey olmaz yamuk bowla JR girmişsin utanmadan ceza alcağımı düşünüyorsun diyor. +8FP reb 3 exp iron bow varken bile JR deki multilerden sıkılıp itemlerimi nakite çevirdim görev itemleri takıyorum. Görev itemi kullanmak suç mu? bu yüzden towna çekme hakları var mı peki?

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sontaran View Post
    Adama bundan sonra yapışında report edeceğimi söylediğimde hiç bir şey olmaz yamuk bowla JR girmişsin utanmadan ceza alcağımı düşünüyorsun diyor. +8FP reb 3 exp iron bow varken bile JR deki multilerden sıkılıp itemlerimi nakite çevirdim görev itemleri takıyorum. Görev itemi kullanmak suç mu? bu yüzden towna çekme hakları var mı peki?
    Bundan sonrası için bu tip oyuncuları CR üzerinden bildirirsen o kişilerin de bu düşüncelerine son vermiş olursun

Senior Member
    Ben de bugün değişiklik olsun diye Sirius da 80 lwl mage ile jr girdim rakipler deva kesmeye başladı bizim diğer mage esc aldı . Neyse aradan zaman geçti deva cana bakmaya gidiyoruz adam sürekli bizi TP ediyor . Neymiş efendim deva 4.5 dk dan önce kesilmez imiş . Biz her deva canına bakmaya niyetlendiğimizde bizi TP ediyor . Ya var ya yemin ediyorum çıldırdım ya . En son adamlar deva kesti Black gem ile çıktık . Ben de yan karakter 2. Karakter olarak mage oynuyorum ama şu mageler hele ki oyun bilgisi zayıf düşünme yetisi biraz az kişiler o jobu jr de oynayınca gereksiz call , esc , TP alınca sinirden köpürüyor çıldırıyorum

Senior Member
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Bundan sonrası için bu tip oyuncuları CR üzerinden bildirirsen o kişilerin de bu düşüncelerine son vermiş olursun
    hahaha bundan sonra Jr girmeden video kayıdımı hazırlayacağım umarım serverı bu magelerden temizlerim

Junior Member
    Jr sorunlarıda düzeltilir umarım yıldık