Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 22 of 22
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Sen bu konuyu neden açtın hocam? Konuya yazanların çoğunluğu aynı düşüncede, sen tek başına herkese cevap verme derdindesin. Bu kadar ölümüne savunduğun şey nedir? Server birleşsin konusu açılmış açılmamış ne fark edecek ki? MGame yarın birleşim kararı alsa ne yapabileceksin mesela? Gb için yazıyorlar diyorsun da, adamın derdi gb satmak olsa niye Vega için düzenleme yapılsın desin. Gider Sirius da kasar gb sini çok zor bir şey değil. 3-5 gün uğraşsa 79 level char yapar şuan. Jr si Ft sine girer vs vs.

Her şeyi geçtim konuyu açmakla ve sürekli cevap vermekle aslında istediğin şeyi değil istemediğin şeyi yapıyorsun. Konuya daha çok dikkat çekiyorsun. Dediğim gibi server birleşimi oyuncular istediği için gerçekleşmiyor, daha çok şirket politikasıyla alakalı. Diyelim ki oyuncunun isteklerini dinlemeye karar verdiler, bunu tek bir konu üzerinden değerlendirmeyeceklerdir ve çoğunluk Vega'nın durumundan memnun değil.
    Savunduğum şey "objektiflik" tir. Kişilerin objektiflikten uzak konularına bir cevaptır. Orada da belirtmeme rağmen neden bu cevabı yazdığınız bilmiyorum. Ölümüne savunma gibi bir durum- derdim yok, oynadığım server hakkındaki yalan yanlış bilgilere cevaptır.

Benim istememle- oyuncuların istemesiyle gerçekleştiğini savunmadım ki? Yahut onları ikna edip "ne olur böyle konular açmayın, ikna olacaklar" demek değil ki? Server hakkındaki yalan yanlış bilgileri düzeltmek.

Yazdığım yazıyı tekrar okursan zaten orada da belirtmiştim bu sorduklarını. Hatta herkesin yazdıklarına cevap var yazıda işin garibi Bu son mesajım olsun hatta bu konudaki, cevap yazan arkadaşlar ilk mesajı bi daha okusun yazıyım kısaca

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Zam_KwTDuUR4 View Post
    Savunduğum şey "objektiflik" tir. Kişilerin objektiflikten uzak konularına bir cevaptır. Orada da belirtmeme rağmen neden bu cevabı yazdığınız bilmiyorum. Ölümüne savunma gibi bir durum- derdim yok, oynadığım server hakkındaki yalan yanlış bilgilere cevaptır.

Benim istememle- oyuncuların istemesiyle gerçekleştiğini savunmadım ki? Yahut onları ikna edip "ne olur böyle konular açmayın, ikna olacaklar" demek değil ki? Server hakkındaki yalan yanlış bilgileri düzeltmek.

Yazdığım yazıyı tekrar okursan zaten orada da belirtmiştim bu sorduklarını. Hatta herkesin yazdıklarına cevap var yazıda işin garibi Bu son mesajım olsun hatta bu konudaki, cevap yazan arkadaşlar ilk mesajı bi daha okusun yazıyım kısaca
    Okudum hocam okudum da, senin kriterlerinin başkasını tatmin etme zorunluluğu yok, ben de bunu demek istiyorum. 2k np 9 aylık server için çok düşük bir sayı. V1 de 4-5k olsun adam memnun değil demek ki. "Biz eğleniyoruz" demenin objektif bir tarafı yok bana göre.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.