Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
    rank vegada 69k np ile 2.sırada arkadaş. 1. sıradaki 100k np kasmış
    gir bide siriusa bak 400k dan başlıyor 3**lü olarak devam ediyor.
    son sıradakiler bile veganın toplam np sinden fazla. sen gelmiş burda alay ediyosun saat akşam 11.30 da vegada cz de AFAD gibi adam arıyoduk biz

Quote Originally Posted by enesernur View Post
    kardeş bende vega oyuncusuyum. çok güzel pk dönüyor 2k np kastım diyosunda. pk falan dönmüyo. sadece akşam vakitleri 2 party çıkıyo cz ye o kadar.
    senin 1 haftada kastığın np yi siriusta 1 saatte kasıyolar. çok güzel pk var 2k np kastım diyosun bide milleti güldürüyosun burda kendine. en basitinden siteden rank sıralamasına gir vegada en iyi adam kaç k np kasmış siriusta en kötü adam kaç k np kasmış? siriusun en kötüleri daha çok np kasmış hiç oyuna girmeden bile görebilirsin siteden

jr sayısına gelincede sabah 110 civarı karus human eşit gidiyor.
    akşamda 2**lü sayılar 300e yaklaşmıyo bile son zamanlarda 600 falan diyen kimse rüyasında falan görmüştür büyük ihtimal
    350 400 bile deil max 250 vega1de jr vakti vegada yayın açan birinden görebilirsiniz
    ben en son girdiğimde 210 220 civarıydı oda ırklar biraz eşitlendiği için. bikaç gün önce 170li sayılardaydı orclar
    Akşam 2 saat pk atıyorum 2k premiumsuz np kasıyorum? Burada komik olan ne arkadaşım? Vegadaki oyuncuların yaş ortalamasını bilmek gerek, herkes işinde gücünde adamlar birkaç bahçe farmı klanı harici. Zaten herkes akşam pk sına giriyor, keza ben de öyle.

Quote Originally Posted by Errico View Post
    Vega da Pk nin dondugunu soyleyen arkadasa hitaben...Her serverda Pk Dönüyor,önemli olan kac kisi ile dondugu..Eger bir serverda 50-60 kisi ile bilemedin 100 kisi ile pk donuyorsa bu Canlilik demek degildir..ki CZ de Olan insanlarin cogu Farm Amacli...
    JR Saatleri su kadar insan giriyor diye yazmissin..Zaten bir o saate Yuzlercesi oynuyor daha sonra cogunu gormuyorsun...
    Ne amaçla girersen, o amaçla oynarsın dostum, pk atacağım diye girersen adam var, farm yapacağım dersen slot var. Ben ne arasam buluyorum sıkıntı yok

Edit: Bir üst mesajda yazdıklarım devam niteliğindedir.

Quote Originally Posted by NOGODRE View Post
    Vega veya başka bir sunucu hakkında o sunucuda oynamayan kişilerin konup açıp kötülemesini doğru bulmuyorum ancak bir gerçek var ki vega diğer yeni sunuculara göre geride görünüyor ki bu konuda sadece vega oyuncularını ilgilendirir.
    Dostum bu "server birleştirme" gibi muhabbetleri açanların amacının server canlandırmak olduğunu gram düşünmüyorum, gb satıcısı olup gb nin artmasını isteyen insanlar bunlar.

Arkadaşlar yanlış anlamayın, Vega ahım şahım, süper bir server değil ancak "server birleştirme" diye konu açılacak yahut server öldü denilecek kadar da kötü bir server değil.

Senior Member PetnaNerepla's Avatar
    Nickname
    InxPetnaNerepla
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Tüm serverlara giriş aynı oyun aynı client aynı id üzerinden yapılıyor.Ora öldü bura bitti şura farmer bura pk server diye konu açmayı bırakın.Oynadığınız serverdan mutluysanız sizden mutlusu yok.Oynadığınız serverdan mutlu değilseniz pazar serverına geçip itemlerinizi satıp oyunu da bırakabilirsiniz size göre daha iyi olan servera da geçebilirsiniz.Bu yüzden birinin şurası öldü konusu açması kadar saçma geldi bu konun bana.Umarım konu altında eleştiriyi kabul edersin illaha haklısın yazmamız gerekmiyordur.

Not:İnsanların vegayı altarı kötülemesine laf etmişsin fakat siriusa "
    Sirius'a gidenlerin hepsi TL ye çeviren tayfa, başka bir havası yok oranın." şeklinde yorum atmışsın.İronik geldi biraz.

Quote Originally Posted by PetnaNerepla View Post

Not:İnsanların vegayı altarı kötülemesine laf etmişsin fakat siriusa "
    Sirius'a gidenlerin hepsi TL ye çeviren tayfa, başka bir havası yok oranın." şeklinde yorum atmışsın.İronik geldi biraz.

Sirius'a gidenlerin çok büyük bir çoğunluğu Vega'dan giden farmcı- gb ci tayfadır. Vega'da olan jr bugu artık sadece Sirius'ta var, Vega'da Jr giren sayısı gb düşmeden önce 2000 i geçiyordu toplamda (Bu sadece V1 de gördüğüm sayı) Sonra gittikçe 1600- 1200 vs diye düştü, millet Sirius'a geçti gb düştükçe. Sıkıntı yok kendi tercihleri ancak neden geçtikleri de ortada, bunu söylemekte sakınca görmüyorum.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    konuyu açanın nickini alın ya siriusa başlar yada yeni server açılınca oraya geçer. hiç sekmez bu beyler.

Quote Originally Posted by xFibonacci View Post
    konuyu açanın nickini alın ya siriusa başlar yada yeni server açılınca oraya geçer. hiç sekmez bu beyler.
    Gel nickim BobrekMafyasi, 24 saat çar online ya V1 dedir ya V2 dedir, akşamları da cz de alta basarsan görebilirsin. Sıkıntı yok Klanda ortam çok güzel, acayip eğleniyoruz her gün, muhabbet vs çok iyi. O bile oyunu oynamaya yeter. Ben serverdan memnunum şuan, bf krovaz gelince çok daha güzel olacak.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Sen bu konuyu neden açtın hocam? Konuya yazanların çoğunluğu aynı düşüncede, sen tek başına herkese cevap verme derdindesin. Bu kadar ölümüne savunduğun şey nedir? Server birleşsin konusu açılmış açılmamış ne fark edecek ki? MGame yarın birleşim kararı alsa ne yapabileceksin mesela? Gb için yazıyorlar diyorsun da, adamın derdi gb satmak olsa niye Vega için düzenleme yapılsın desin. Gider Sirius da kasar gb sini çok zor bir şey değil. 3-5 gün uğraşsa 79 level char yapar şuan. Jr si Ft sine girer vs vs.

Her şeyi geçtim konuyu açmakla ve sürekli cevap vermekle aslında istediğin şeyi değil istemediğin şeyi yapıyorsun. Konuya daha çok dikkat çekiyorsun. Dediğim gibi server birleşimi oyuncular istediği için gerçekleşmiyor, daha çok şirket politikasıyla alakalı. Diyelim ki oyuncunun isteklerini dinlemeye karar verdiler, bunu tek bir konu üzerinden değerlendirmeyeceklerdir ve çoğunluk Vega'nın durumundan memnun değil.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.