Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22

İnsanların Vega- Altar Serverlarını Kötüleme Konuları Hakkında

Merhaba arkadaşlar.

Bu yazıyı yazmak istedim çünkü şu sıralar "Server Birleştirme" ve "Vega/Altar Serverlarında Oyuncu Düşüşü" vb şeklinde çokça konu görmekteyim.

Öncelikle bu serverlardaki oyuncu düşüşünün sebebini anlamak için akil olmaya gerek yok, buradaki oyuncuların ,çoğunluğu farmcılar ve pazarcılar olmak üzere, Sirius serverına gittiğini herkes biliyor.

Ancak görüyorum ki konular sadece bunun üzerine değil Pk dönmemesi ve 2. serverdaki cz nin açık olması üzerine.

Arkadaşlar Vega'da bir oyuncuyum. Pk gayet güzel dönüyor. Neredeyse her akşam Vega2 de premiumsuz 2k np kasıyorum(bu 5k da oluyor 7 k da), istersek farm atıyoruz, sonra baskın yiyoruz herkes toplanıyor pk atıyoruz. Gayet eğlenceli geçiyor zamanımız.

Vega1 e gelecek olursak zaten sürekli dönen bir pk mevcut, biz farm-pk karışık oynadığımız ve itemlerimizi geliştirme aşamasında olduğumuz için 2. cz de takılıyoruz.

Şimdi 2. cz nin kapanmasını isteyenleri anlıyorum elbette. 1 deki adamlar güçlü, itemlerini dizmiş adamlar. Kesemiyorlar elbett, yahut istedikleri np sayısına ulaşamadılar, belki de playerlıkları yetmiyor, belki de çekilmez insanlar hiçbir klan almıyor, kimse sizinle oynamak istemiyor . Yahut itemlerinizi daha dizemediniz, 1 e girip ölüp duruyorsunuz bilmiyorum artık. Bunların hepsi ihtimal dahilinde, birisi de olabilirsiniz, birkaçından da olabilirsiniz. Her şey ihtimal dahilinde.

Ancak şunu anlamanız lazım, para basarak oynamıyor herkes bu oyunu. Ben farmımı yaptım, itemimi dizdim, orta halli bir çarım var sıkıntım yok, ancak itemini dizecek insanlar var daha serverda. Şimdi bu insanlara haksızlık olmuyor mu bu durum? Yani sonuçta herkes görüyor, biliyor olması lazım. Oyunda artık farm sadece cz de var, bahçe harici de günde 20m kazanırsanız öpün başınıza koyun deniliyor. Adamlar o halde çar dizmeye çalışıyor premium çekip. Bu insanların da mı sizin gibi illegal şekilde oyun parasını, gerçek para ile çekip basması gerekiyor arkadaşlar? Hadi onu illegal görmüyorsunuz çoğunuz, tamam da bu adamın belki o kadar basacak parası yok? Neden empati kurmuyorsunuz bu insanlarla, pk atmayı onlar da seviyor elbette, zaten bu oyunu oynayan adam item dizer, sonra full pk atar, pk sı için oynar yani.

Basitçe anlatmaya çalıştım konularda bu durumu ancak burada konu açıp durumu derleyeyim dedim. Bakın size 2 resim atıyorum aşağıya.

Bugün yazdığıma cevap olarak yazılmış. Şimdi ben orada diyorum ki kısaca "Vega1 de toplam 350-450 kişi giriyor JR'ye, Vega2 de toplam 600-750 kişi giriyor JR'ye" basit bir cümle değil mi?

Ancak insanlar o kadar kötülemeye çalışıyorlar, o kadar gözleri kör olmuş ki şu şekilde cevap yazabiliyorlar bu yazıma bile.(Aşağıdaki 2. resimdeki gelen cevap). Kendisi de yazdığımı onaylıyor aslında ancak yanlışmış gibi söylüyor her ne desem, aslında aynısını dediğinin farkında bile değil.

Tamam 2. cz kapansın kapanmasın, Vega boş olsun olmasın, konumuz o değil aslında, ben sadece "kendi görüşümü" dile getirdim burada. "Bence" yani burada yazılan her şey, kendi deneyimim her akşam oynayan bir oyuncu olarak.

Ancak objektiflikten uzak, sadece karalama, kötüleme içeren yazılar gördükçe aynı oyunu oynadığımızı, aynı serverda olduğumuzu düşünmüyorum. Bu gibi insanların da niyetlerinin iyi olduğunu düşünmüyorum, Sirius'a giden farmcılardan farkları yok ki onlara da saygım sonsuzdur, bunlar oraya gidemedikleri için nispet yapıyor olabilirler bilemiyorum.

Oyunun çok hatası var biliyorum, eksiği de çok, yapılması gereken çok şey var, etkinlik çok az, ben biliyorum bütün bunları, pazarda oturuyor zaten akşam pk sı hariç çar, exp kasmak için boş boş oturtuyorum. Ancak konu bunlar da değil.

"Ben oyunun kötü taraflarını da savunmuyorum hiçbir şekilde, o şekilde de yorum atmayınız."

Herkese eyvallah, okuduğunuz için teşekkürler, objektif, mantıklı, haklı sayabileceğiniz, hakaret içermeyen her yoruma açığım. Ancak "saçmalamışsın" tarzında karşıt görüş bildirmeden yorum yapmayınız, yorum yapacaksanız fikriniz olsun arkadaşlar.

İyi akşamlar, İyi oyunlar.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Kardeş kötülüyorlarda haksız değiller gir bi siriusta eslanta bak bide altar vegada bak. Brahmanlar bile full dolu, Altarda sadece titanda 1 pt var. Tek tük paramun kuruluyor.

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    o altarda vegada dönen pk siriusun ardreamında dönüyor hacı cz ye gir bak 7/24 hardcore fetişmetiş pk var la. itemlerin fiyatı düşmüyor artıyor dolar gibi.

KOPUYORUZZZZZZ

Senior Member
    Quote Originally Posted by HardcoreMidgard View Post
    o altarda vegada dönen pk siriusun ardreamında dönüyor hacı cz ye gir bak 7/24 hardcore fetişmetiş pk var la. itemlerin fiyatı düşmüyor artıyor dolar gibi.

KOPUYORUZZZZZZ
    Sende ne Sirius aşığısın ya yok kardeşim gelmiyoruz biz Siriusa bu arada bizene itemin fiyatından.

Quote Originally Posted by HardcoreMidgard View Post

KOPUYORUZZZZZZ
    Sen gb satıcısısın, biliyoruz seni droplarla ilgili her konunun altında, kendini tarif etmene gerek yok

Quote Originally Posted by Lord_Archer View Post
    Kardeş kötülüyorlarda haksız değiller gir bi siriusta eslanta bak bide altar vegada bak. Brahmanlar bile full dolu, Altarda sadece titanda 1 pt var. Tek tük paramun kuruluyor.
    Vegada, Altarda oynayan adamlar artık oturmuş adamlar, kasılmayı bıraktı artık millet, pk tayfası kaldı sadece. Bizim klanda kimse reb kasmıyor misal, reb kasan adamlar zaten çılgın. Ben hiçbir zaman reb kasmak için kasmayacağım orası da ayrı, farm yaparsak vs orada kasıldığı kadar artık. Siriusta yeni çar açıp kasan çok, hele şimdi 1+1 geldi daha çok doluştular. Farm atacak slot bile bulamaz insan orada, millet gb kasma derdinde. Ve eminim ki siriustakilerin en az %80 inde farm yapabilecek kadar item vardır. Jr çarı kasan bile var sadece jr girip gb yi satmayı düşünüyor adam.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Vega da 2 tane char kastım VicTorVonDOOM(mage) ve SUALSIZ(rogue) hepsinde de logospaylaşımı yapan iyi olgun insanlar vardı halen daha kişilik bakımından öyle insanlarla dolu vega, sirius da saatini tuttuğum logosu aldırtmadı adam çağırdım herkesi bekleyin hepberaber alalım dedim ape de geldi direk bastı sadece o aldı kimse alamadı humman önü logos var elinde mattock maden yapan adam ne bu diyip logosu alıyor görev yapanlar zaten bilir görevleri 10 tane falcon kalsın herifin party topluyor 10 tane oldu mu oldu diyip bozuyor partiyi şüphesizki iyi insanlada yok mu tabi ki var ama burada ambiyansdan ötürü onlarda bunları istemeye istemeye burda düzen böyle işliyor diyip devam ediyolar ve server çekilmez bir hal oluyor görevim olmamasına rağmen adamlara yardım ediyorum bana adamsın diyip kendileri aynı şeyi katiyen yapmıyorlar kısaca elindekini 2 tane yapalım mı diyen eski tayfa orada bunun daha mafyaları var Saygısızlık ettiysem özürdilerim ama kötü insanlar siriusda iyi insanlardan çok

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Vega da Pk nin dondugunu soyleyen arkadasa hitaben...Her serverda Pk Dönüyor,önemli olan kac kisi ile dondugu..Eger bir serverda 50-60 kisi ile bilemedin 100 kisi ile pk donuyorsa bu Canlilik demek degildir..ki CZ de Olan insanlarin cogu Farm Amacli...
    JR Saatleri su kadar insan giriyor diye yazmissin..Zaten bir o saate Yuzlercesi oynuyor daha sonra cogunu gormuyorsun...
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Vega veya başka bir sunucu hakkında o sunucuda oynamayan kişilerin konup açıp kötülemesini doğru bulmuyorum ancak bir gerçek var ki vega diğer yeni sunuculara göre geride görünüyor ki bu konuda sadece vega oyuncularını ilgilendirir.

Quote Originally Posted by Zam_KwTDuUR4 View Post
    Merhaba arkadaşlar.

Bu yazıyı yazmak istedim çünkü şu sıralar "Server Birleştirme" ve "Vega/Altar Serverlarında Oyuncu Düşüşü" vb şeklinde çokça konu görmekteyim.

Öncelikle bu serverlardaki oyuncu düşüşünün sebebini anlamak için akil olmaya gerek yok, buradaki oyuncuların ,çoğunluğu farmcılar ve pazarcılar olmak üzere, Sirius serverına gittiğini herkes biliyor.

Ancak görüyorum ki konular sadece bunun üzerine değil Pk dönmemesi ve 2. serverdaki cz nin açık olması üzerine.

Arkadaşlar Vega'da bir oyuncuyum. Pk gayet güzel dönüyor. Neredeyse her akşam Vega2 de premiumsuz 2k np kasıyorum(bu 5k da oluyor 7 k da), istersek farm atıyoruz, sonra baskın yiyoruz herkes toplanıyor pk atıyoruz. Gayet eğlenceli geçiyor zamanımız.

Vega1 e gelecek olursak zaten sürekli dönen bir pk mevcut, biz farm-pk karışık oynadığımız ve itemlerimizi geliştirme aşamasında olduğumuz için 2. cz de takılıyoruz.

Şimdi 2. cz nin kapanmasını isteyenleri anlıyorum elbette. 1 deki adamlar güçlü, itemlerini dizmiş adamlar. Kesemiyorlar elbett, yahut istedikleri np sayısına ulaşamadılar, belki de playerlıkları yetmiyor, belki de çekilmez insanlar hiçbir klan almıyor, kimse sizinle oynamak istemiyor . Yahut itemlerinizi daha dizemediniz, 1 e girip ölüp duruyorsunuz bilmiyorum artık. Bunların hepsi ihtimal dahilinde, birisi de olabilirsiniz, birkaçından da olabilirsiniz. Her şey ihtimal dahilinde.

Ancak şunu anlamanız lazım, para basarak oynamıyor herkes bu oyunu. Ben farmımı yaptım, itemimi dizdim, orta halli bir çarım var sıkıntım yok, ancak itemini dizecek insanlar var daha serverda. Şimdi bu insanlara haksızlık olmuyor mu bu durum? Yani sonuçta herkes görüyor, biliyor olması lazım. Oyunda artık farm sadece cz de var, bahçe harici de günde 20m kazanırsanız öpün başınıza koyun deniliyor. Adamlar o halde çar dizmeye çalışıyor premium çekip. Bu insanların da mı sizin gibi illegal şekilde oyun parasını, gerçek para ile çekip basması gerekiyor arkadaşlar? Hadi onu illegal görmüyorsunuz çoğunuz, tamam da bu adamın belki o kadar basacak parası yok? Neden empati kurmuyorsunuz bu insanlarla, pk atmayı onlar da seviyor elbette, zaten bu oyunu oynayan adam item dizer, sonra full pk atar, pk sı için oynar yani.

Basitçe anlatmaya çalıştım konularda bu durumu ancak burada konu açıp durumu derleyeyim dedim. Bakın size 2 resim atıyorum aşağıya.

Bugün yazdığıma cevap olarak yazılmış. Şimdi ben orada diyorum ki kısaca "Vega1 de toplam 350-450 kişi giriyor JR'ye, Vega2 de toplam 600-750 kişi giriyor JR'ye" basit bir cümle değil mi?

Ancak insanlar o kadar kötülemeye çalışıyorlar, o kadar gözleri kör olmuş ki şu şekilde cevap yazabiliyorlar bu yazıma bile.(Aşağıdaki 2. resimdeki gelen cevap). Kendisi de yazdığımı onaylıyor aslında ancak yanlışmış gibi söylüyor her ne desem, aslında aynısını dediğinin farkında bile değil.

Tamam 2. cz kapansın kapanmasın, Vega boş olsun olmasın, konumuz o değil aslında, ben sadece "kendi görüşümü" dile getirdim burada. "Bence" yani burada yazılan her şey, kendi deneyimim her akşam oynayan bir oyuncu olarak.

Ancak objektiflikten uzak, sadece karalama, kötüleme içeren yazılar gördükçe aynı oyunu oynadığımızı, aynı serverda olduğumuzu düşünmüyorum. Bu gibi insanların da niyetlerinin iyi olduğunu düşünmüyorum, Sirius'a giden farmcılardan farkları yok ki onlara da saygım sonsuzdur, bunlar oraya gidemedikleri için nispet yapıyor olabilirler bilemiyorum.

Oyunun çok hatası var biliyorum, eksiği de çok, yapılması gereken çok şey var, etkinlik çok az, ben biliyorum bütün bunları, pazarda oturuyor zaten akşam pk sı hariç çar, exp kasmak için boş boş oturtuyorum. Ancak konu bunlar da değil.

"Ben oyunun kötü taraflarını da savunmuyorum hiçbir şekilde, o şekilde de yorum atmayınız."

Herkese eyvallah, okuduğunuz için teşekkürler, objektif, mantıklı, haklı sayabileceğiniz, hakaret içermeyen her yoruma açığım. Ancak "saçmalamışsın" tarzında karşıt görüş bildirmeden yorum yapmayınız, yorum yapacaksanız fikriniz olsun arkadaşlar.

İyi akşamlar, İyi oyunlar.

kardeş bende vega oyuncusuyum. çok güzel pk dönüyor 2k np kastım diyosunda. pk falan dönmüyo. sadece akşam vakitleri 2 party çıkıyo cz ye o kadar.
    senin 1 haftada kastığın np yi siriusta 1 saatte kasıyolar. çok güzel pk var 2k np kastım diyosun bide milleti güldürüyosun burda kendine. en basitinden siteden rank sıralamasına gir vegada en iyi adam kaç k np kasmış siriusta en kötü adam kaç k np kasmış? siriusun en kötüleri daha çok np kasmış hiç oyuna girmeden bile görebilirsin siteden

jr sayısına gelincede sabah 110 civarı karus human eşit gidiyor.
    akşamda 2**lü sayılar 300e yaklaşmıyo bile son zamanlarda 600 falan diyen kimse rüyasında falan görmüştür büyük ihtimal
    350 400 bile deil max 250 vega1de jr vakti vegada yayın açan birinden görebilirsiniz
    ben en son girdiğimde 210 220 civarıydı oda ırklar biraz eşitlendiği için. bikaç gün önce 170li sayılardaydı orclar
    Last edited by enesernur; 09-10-2019 at 07:20 AM.