Results 1 to 10 of 10
    Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad

Lightbulb Konu silinsin. Önemi kalmadı.

Konu silinsin. Önemi kalmadı.
    Last edited by karalama2001; 09-04-2022 at 01:18 PM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Kore tarafında daha fazla exp verdiği doğru genie olmadığı için daha fazla exp veriyor olabilir. Detaylarını bilmiyorum

1. Usko için istendi yakın süreçte 20 olarak revize edilmesi beklenmektedir.
    2. Bu görevde usko için istendi ilerde 120 adet olarak revize edilmesi beklenmektedir.
    3. Anahtar görevi için istek varmı bilgim yok
    4. Exp seal sistemi önümüzdeki süreçte eklenmesi beklenen özelliklerdendir.
    5. Takı görevi de istendi ancak ne zaman eklenir belli değildir.
    6. Bu scroll gelse bile çok pahalı olur kore tarafı uskoya göre hesabı yapınca 600 cash civarına denk geliyor 1 saatlik bir sc için pahalı
    7. Yeni premium sadece 83 kasarken faydalı 1-80 LV %400, 81-83 %200, 83/1-10 %100 Platinum prenin yenilenmiş hali gelir mi bilmiyorum.

Senior Member NeedB's Avatar
    Hocam exp kasmak zaten kolay, millet 1 haftada reb 5 den reb 10 a kastı.
    Koreko'da çok daha kolay diye iyice suyunu çıkarmamak lazım.

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by NeedB View Post
    Hocam exp kasmak zaten kolay, millet 1 haftada reb 5 den reb 10 a kastı.
    Koreko'da çok daha kolay diye iyice suyunu çıkarmamak lazım.
    Ekibi olan oyuncular için kolay. Ama tek başına kasan için zor. Ayrıca biraz kişi kastıktan sonra partiler bulunmayacak artık. Tek başına hiç kasamayacaksın. Bunun önüne de böyle geçiliyor.

Senior Member
    Race
    El-Morad
    exp kasmak kolay diyolar ya.. siz girin lr mageye de göreyim. 1 slot harpy toplayıp kesemez haldeyiz.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Quote Originally Posted by MagicStorm View Post
    exp kasmak kolay diyolar ya.. siz girin lr mageye de göreyim. 1 slot harpy toplayıp kesemez haldeyiz.
    Ne bekliyosun? O zaman herkes lightning olur, hem kitler hem flameyle aynı damage atar.

Senior Member
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Lord_Archer View Post
    Ne bekliyosun? O zaman herkes lightning olur, hem kitler hem flameyle aynı damage atar.
    Ben damagenin düşük olmasından söz ettim mi? Mageden gram anlamayıp yorum yapmayın şuraya. Herşeyi biliyosunuz demi.

Exp kasmanın neresi kolay ekip olarak kasıyorlar doğru ama onunda belli bir maliyeti oluyor. Geçen birisi reb 10 a kasarken ki masrafim 800 lirayı geçti demişti.
    Konuya gelecek olursam destekliyorum kardeşim explerde bazı güzellikler ve hususiyle 5 maddenin gelmesi lazım

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Biz reb10 kasmaya başlamadan önce 2-3 ay sürer diye tahmin ediyorduk. Hırs yapmadığımız halde 25 gün sürdü. Bu süreci 15-16 gün içinde tamamlayanlar da oldu. Exp kasmak zaten bu kadar kolaylaşmışken bir tık daha kolaylaşsa mesela 1 hafta içinde reb5-reb10 arası sürse inanın oyundan gram zevk almazsınız. Zaten canlı yayınlar sayesinde fazlasıyla exp event yapılıyor ve 24 saat içinde bitmesi gerekirken hafta sonu dahil bazen pazartesi mesai saatleri içinde kapatıldığı bile oluyor.

Bazı görevler konusunda haklısınız ama onlar da yakın sürede güncellenecektir diye düşünüyorum.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Biz reb10 kasmaya başlamadan önce 2-3 ay sürer diye tahmin ediyorduk. Hırs yapmadığımız halde 25 gün sürdü. Bu süreci 15-16 gün içinde tamamlayanlar da oldu. Exp kasmak zaten bu kadar kolaylaşmışken bir tık daha kolaylaşsa mesela 1 hafta içinde reb5-reb10 arası sürse inanın oyundan gram zevk almazsınız. Zaten canlı yayınlar sayesinde fazlasıyla exp event yapılıyor ve 24 saat içinde bitmesi gerekirken hafta sonu dahil bazen pazartesi mesai saatleri içinde kapatıldığı bile oluyor.

Bazı görevler konusunda haklısınız ama onlar da yakın sürede güncellenecektir diye düşünüyorum.
    Bence yanlış. Exp'e zaman harcamak çok can sıkıcı bir durum. Tersine oyundan soğutuyor. Bireysel yapsan zaten zor, parti ile yeri geldiğinde 8 karakterin de sorumluluğunu alıyorsun. Harcadığın parayı hesaba katmıyorum bile. Geçen sene görev sıfırlanmasından önce çektiğim eziyeti bir ben bilirim. Arkadaşı reb 5 yaptık, öyle bir enerji harcamışım ki kendime reb basmaya uğraşmak istemedim bile, sırf görevleri sıfırlanınca uğraşmamak için.
    Last edited by NocturnalCreature; 09-08-2019 at 02:14 PM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.