Results 1 to 10 of 10
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

x nickli karakter hakkinda

twitc platformunda knight online yayini yapmakda ve oyunu asiri seviyede kötuleme karalama kampanyasi yapmakta. Arkadas k2 zamanlarinda hile ile kendini mesur ettigini saniyor ha bu arada kendisi dunya sampuani . Kimseyle ws atmaz onun adi x Nttgame yayin ekibinin bu kanalini ziyarete davet ediyorum kendisi hileyi hurdayi belesciligi cok sevsede biz ntt game yonetiminden gayet memnunuz cunki oyunu para olarak gormuyoruz
    Last edited by SkCLucky; 09-08-2019 at 10:52 AM.

Member Mandy_Maria's Avatar
    Nickname
    MandyMariaIsBack
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    İnsanlara kilolarindan dolayı böyle hitap etmen gerekmiyor bence.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by Seysen View Post
    biz ntt game yonetiminden gayet memnunuz cunki oyunu para olarak gormuyoruz.
    Peki -maalesef ki- oyunun ve oyuncunun bundan haberi var mı?

Quote Originally Posted by Seysen View Post
    Oyun oynamak hobidir ve bunun maliyeti vardir kalite istiyorsan para vericeksin.
    Kalite isteniyor ve para veriliyor ancak kalite gelmiyorsa? Buglar, gelmeyen güncellemeler, iyileşmeyen oyun motoru, önceki çağdan kalma grafikler, bitmek bilmeyen domatesli soğanlı etkinlikler, asla oyunu oynayan oyuncuya yarayacak etkinlik/ödül gelmemesi, CR'nin/bilet sisteminin yavaşlığı vs.

-----
    İlgili kişiye hakaret etmeden de CR'ye konu açarak bildirebilirsiniz, haklıysanız zaten işlem görecektir. Ancak sırf ona karşı olumsuz bir his beslediğiniz için ceza alması için bahanelerin arkasına sığınıyorsunuz gibi geldi. He bu arada kendisinin yayınlarını falan takip etmem, olumlu/olumsuz fikrim yok hak ediyorsa elbette ceza alsın.
    Last edited by FFferik16; 09-08-2019 at 06:40 AM.

Member
    Infractions
    0/1 (7)
    x u hiç sevmem ama oyunu seviyeli bir şekilde eleştirmesi hakkıdır.Bu oyuna para verıyoruz ve karsılıgını alamıyoruz.Şu oyunu ayakta tutan tek sv kaldı oda sırıus.Diğer sunucularda yapılan hatalar yapılmasın .Macro , pedal , pazar çetesi , buglar , koalisyonların önüne gecilsin ki oyun daha fazla ayakta kalabilsin.Gerçek yayıncılara destek verılmeli.(macro,pedal kullanmayan , oyuna oyuncu kazandıran yayıncılar)Bir çok gercek yayıncı destek olmadıgı icin ko yayınlarını bıraktı.Kalanların cogu (hepsı deıl) twichte canlı yayında macro pedal ıle pk atıyor.Ancak oyuncular ıhbar ettigi zaman oda bazen ınceleme yapılıyor.Oda biraz zahmetli tabi.Vidıo cek , youtube yukle sıteye gonder.Madem bu işi oyuncuların sırtına yukledınız bıraz daha kolay yapılmasını saglayın su işi.Örn:Her sunucuda bu ıslerle ılgılenen bırısı olsun , kralıktakı paranın birazı yada daha fazlası bu ısı yapana odensın.Bu sekılde gm lerınde oyuncularında yuku hafıflemıs olur.
    Last edited by SkCLucky; 09-08-2019 at 10:53 AM.

Quote Originally Posted by FFferik16 View Post

Kalite isteniyor ve para veriliyor ancak kalite gelmiyorsa? Buglar, gelmeyen güncellemeler, iyileşmeyen oyun motoru, önceki çağdan kalma grafikler, bitmek bilmeyen domatesli soğanlı etkinlikler, asla oyunu oynayan oyuncuya yarayacak etkinlik/ödül gelmemesi, CR'nin/bilet sisteminin yavaşlığı vs.

-----
    İlgili kişiye hakaret etmeden de CR'ye konu açarak bildirebilirsiniz, haklıysanız zaten işlem görecektir. Ancak sırf ona karşı olumsuz bir his beslediğiniz için ceza alması için bahanelerin arkasına sığınıyorsunuz gibi geldi. He bu arada kendisinin yayınlarını falan takip etmem, olumlu/olumsuz fikrim yok hak ediyorsa elbette ceza alsın.
    +1111

Şu etkinlikten War pre, holly parçası düşme olasılığı milyarda 1 bile değil ayrıca. 1 günlük premium bile vermekten aciz bir yönetim. Yani ne olacak 1 gün war pre alsa şu etkinlik süresince herkes? Yook olmaz herkese benden gem of life, ağaç sc ... Ben bir kişi bile görmedim şu etkinlikte düzgün materyal alan. Herkese soruyorum bu arada dragoon servant kesildiğinde.

Senior Member
    Yaptıkları doğru olmasa da senin yaptığını iğrenç buluyorum yok tosuncuk yok nttgame den memnunuz felan sen memnun olabilirsin ama olmayanlar var
    eleştiri de mi yapılmayacak oyunun gidişatına göre yapılan hataları görmemek mümkün değil
    korsan sunucu teklifleri düşünüyorsa onun kişisel tercihidir nttgame den uzaklaşır belki bir daha uskoya dahi giremez ama sen kim oluyorsun da hakaret vari konuşuyorsun nttgame macrocu adamı yayınına aldı zamanında da tblciyi çıkarmıştı kaldı ki k2 zamanında illegal olmayan pt ye alınmıyordu o ise pkda kullanmış
    videolarında herkesi keserim kral benim dediğini de görmedim
    şuan vs atsa ne atmasa ne zaten adam gibi dizili charı yok
    kendisi dünya şampuanı derken senin hayatta ki başarın ne acaba merak ettim knightı boşver
    senin böle bir uslupla pek bir başarın olacağını sanmıyorum ben ne x çok seviyorum ne de senin bu yaptığını doğru buluyorum varsa seni rahatsız edenler at cr ye işlem görsün
    Last edited by SkCLucky; 09-08-2019 at 10:57 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post

-----
    kesinlikle katılıyorum. + olarak adam hoşuna gitmiyorsa izleme birader silah mı dayıyorlar kafana izleyeceksin diye?

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Oyuna aşırı derecede aykırı ve kötüleyici yorumlar yapıyorsa link eklemelisin herkes görsün gerekli cezayı zaten uygularlar

Açtığın konu biraz yetersiz kaldı.

Adamın yayınlarını izliyorum negatif birşey görmüyorum adam sonuna kadar haklı sert eleştiri yapması bu adamı kötü yapmaz. Bizler bu oyuna aylık vergi gibi parasını pus masraflarını veriyorsak bize kusursuz bir oyun sunmak zorundalar. Oyunun en fazla user sayısına ulaştığı en çok katılım olan etkinlikte buglar olması çok saçma bunun gibi hala çözüm olmamış chaos koxperleri de oyunda yeterince çözüme gidilmesi gereken şeyler varken nttgame veya mgame haklı bulmayın birşeyler yapıyorlarsa bunu zaten yapmak zorundalar sonuç olarak karşılığını alıyorlar biz daha fazlası bekliyoruz.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Gerçekten bahsettiğiniz gibi bir durum mevcutsa bunu kısa bir video ile Cheat Reports bölümüne iletebilirsiniz. Onun haricinde buraya ek bir konu açılmasına gerek yoktur.