Results 1 to 2 of 2
    Member
    Infractions
    0/1 (7)

-15 yilimiz kutlu olsun (yildik)

Knight Online'nin 15. senesındeyiz.Oyunda çok fazla şey degisti.Örnekupe kaldırıldı , hesapların hacklenmesi zorlaştırıldı (oyuncu kusuru harici) oyun yöneticileri ile iletisim daha kolay hale geldi vs.Bu yapılanlar önemli ama aslında olması gereken seylerdi.Yani bunda kesinlike övünülücek birsey bana göre deil.Peki bazı seyler ıstenilince düzelebiyorken neden hile, macro, pedal hala var ???? Ben ve benim gibi oyuncular neden caoslarda vb etkınlıklerde kanser olmak zorunda.Benim hakkımı emeklerimi oyunun sahıplerı yonetıcılerı savunamicaksa kım savunucak.Simdi gelıp biri oyunda 20 bın oyuncu banladılar die sacma sapan konusur ama bu oyunda zaten ne kadar oyuncu varki bu kadar koxper , macrocu barındırıyo..Pus fıyatlarının çok yuksek olmasına rahmen oyuna gırebılmek icin para verıyoruz.Potlara kadar pustan alıyoruz.Yani biz legal oyuncular olarak oyunu herseye rahmen oynamaya calıstıkca bırılerı oynamayın sızın yerınız burası deıl dıo sankı.Yok çark böle donüyo dıyosanız bizde çarkı sıkıstıran çomak olmayalım Bizde yapalım aynısını.Caostakı pedal macro tpt için gecici deıl kalıcı cozum ıstıyoruz.(Gerekırse Caos Kaldırılsın)Jr ler cogunlukla hep buglu onlar ıcın cozum ıstıyorz.Ftlerde utclerde hep macrosu olanlar gırebılıo .onlar ıcın cozum olarak npc tıklandıgı zaman tekrar tıklama suresı 1 dakıka olsun ki macro ıse yaramasın.Pazarda pazarcı cetesıne karsı pazarına bakan kısı gozukebılsın 'kı yapılabılır'' pazar tutanlar vs daha kolay tesbıt edılebılsın ve banlansın.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bahsettiğiniz durumların nedenleri ve detaylı açıklamalarına sağ köşede bulunan arama kısmından ulaşabilirsin.