Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Quote Originally Posted by Errico View Post
    Kardesim Saydigin Tum Olumsuzluk Sadece Bahane...
    Orasi Mücadele Ortami,Ortam canlansin diye Farm Oraya Tasindi zaten...
    Cok Kafana Takma Bence,Kaldiramayacak adam zaten Bu Oyunu Oynamaz...
    Bahane değil dostum hepsi tek tek yaşanacak. Mücadele ortamı olması için herkesin itemlerinin yakın ya da o noktaya gelebilecek düzeyde olması lazım. +3 takılı adama old takılarla hiçbir şey yapamazsın. +2 takılı olman lazım en az ki bunun için de ya para yatıracaksın, ya emek harcayıp farm yapacaksın. O kadar para yatıramayacak olan oyuncular sence pk ya çıkacak mı sanıyorsun? Sadece cz de olan farmdan faydalanamayacak kimse, hal böyleyken başta Str priler bırakır oyunu, sonra mageler ki zaten kendilerine ait hiçbir farm slotu yok, para yatırmadan mage dizmek imkansız. Hiçkimse slota bile oturamayacak. Ben bile sıkılıyorum bu durumdan o kadar itemim olmasına rağmen.

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Zam_KwTDuUR4 View Post
    Bahane değil dostum hepsi tek tek yaşanacak. Mücadele ortamı olması için herkesin itemlerinin yakın ya da o noktaya gelebilecek düzeyde olması lazım. +3 takılı adama old takılarla hiçbir şey yapamazsın. +2 takılı olman lazım en az ki bunun için de ya para yatıracaksın, ya emek harcayıp farm yapacaksın. O kadar para yatıramayacak olan oyuncular sence pk ya çıkacak mı sanıyorsun? Sadece cz de olan farmdan faydalanamayacak kimse, hal böyleyken başta Str priler bırakır oyunu, sonra mageler ki zaten kendilerine ait hiçbir farm slotu yok, para yatırmadan mage dizmek imkansız. Hiçkimse slota bile oturamayacak. Ben bile sıkılıyorum bu durumdan o kadar itemim olmasına rağmen.
    Guzel Kardesim Hala Ayni seyleri Tekrarliyorsun,Bende Diyorum ki Artik Senelerdir bir duzen tutturulmus oyle gidiyor.Yeni Serverlarda bir sure 2 CZ nin olmasi bunun normal oldugunu aciklamaz.CZ nin Özellikle Bir Savas Ortami Oldugunu Unutarak yorum yapmamak lazim.Sadece Bu Oyunda Degil Her Oyunda Parasi olan Hizli Level atlar,Daha Güclü Olur bu Sektorun kaninda var bu senin actigin konu ile duzelmez...Yani Gercekten Kendini Yoruyorsun...
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Senior Member
    sirius 2de cz kapatılmaz bunu geçin siriusa 4.kanal şart oldu yer yok yerrrrr kasıcak

Guzel Kardesim Hala Ayni seyleri Tekrarliyorsun,Bende Diyorum ki Artik Senelerdir bir duzen tutturulmus oyle gidiyor.Yeni Serverlarda bir sure 2 CZ nin olmasi bunun normal oldugunu aciklamaz.CZ nin Özellikle Bir Savas Ortami Oldugunu Unutarak yorum yapmamak lazim.Sadece Bu Oyunda Degil Her Oyunda Parasi olan Hizli Level atlar,Daha Güclü Olur bu Sektorun kaninda var bu senin actigin konu ile duzelmez...Yani Gercekten Kendini Yoruyorsun...
    Şİmdi öncelikle konuyu ben açmadım, açılan konuya yorum yapıyorum.

Onun dışında senelerdir 2. cz nin olması değil konumuz, farm slotu yok cz dışında şuanda. Önceki senelerde eslantta bile farm atabilirdin, şuan dc pren olsa bile eslantta farm yapamazsın. Önceki senelerle kıyaslamak mantıksız oluyor bunun için.

Şimdi bu gibi oyunlarda para basanlar elbette daha güçlü olur ancak para basmayıp kendini dizmek isteyenler de kendi itemini yapabilir. Şuanki durumda cz harici farm atabileceğin ortam yok ondan bahsediyorum. Cz dışında hiçbir slot yok. Para basan adamlar bahçeyi, Aocları vs kapıyor zaten, para basmayıp item dizen adamlar hangi slotları alacaklar söyler misin? Dediğimi anlamamakta ısrar ediyorsun.

Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    bende sana diyorum ki bu zamana kadar herkez bir sekilde bu oyunu oynadi ve oynuyor,Delos Droplarinin cz tasinmasi insanlari mi fakirlestirdi...
    Oynayan yine oyununu oynuyor.Eslant Droplari dusurulmus olabilir evet ama Farm Yapan Hala Yapiyor..Bu Duzenin Bozulmasini Istiyorsan Arkanda Büyük Bir Toplulukla hareket ederek GB Sitelerinin Kapanmasini yada KO ile isbirligi Yapmamasini isteceksiniz.
    Cunku Senin Düsünce Tarzina gore Bu Isin Sorumlululari GB siteleri...
    NTTGame ile bir cok konuda Anlasamasamda Suan ki Farmin CZ tasinmasi dogru bir hareket.AOC Tek Elliliginden Insanlar Kurtulmus CZ ye canlilik gelmis oldu.
    ama 2 CZ olmasi bu Canliligi yine bölüyor

bende sana diyorum ki bu zamana kadar herkez bir sekilde bu oyunu oynadi ve oynuyor,Delos Droplarinin cz tasinmasi insanlari mi fakirlestirdi...
    Oynayan yine oyununu oynuyor.Eslant Droplari dusurulmus olabilir evet ama Farm Yapan Hala Yapiyor..Bu Duzenin Bozulmasini Istiyorsan Arkanda Büyük Bir Toplulukla hareket ederek GB Sitelerinin Kapanmasini yada KO ile isbirligi Yapmamasini isteceksiniz.
    Cunku Senin Düsünce Tarzina gore Bu Isin Sorumlululari GB siteleri...
    NTTGame ile bir cok konuda Anlasamasamda Suan ki Farmin CZ tasinmasi dogru bir hareket.AOC Tek Elliliginden Insanlar Kurtulmus CZ ye canlilik gelmis oldu.
    ama 2 CZ olmasi bu Canliligi yine bölüyor
    Şimdi senin mantığına göre sadece itemli adamlar bu oyunu oynar, itemsiz adam da jr girer, ordan gelen gb yi de satar , ne oyun umurunda olur ne cz. Yani oyunda 3 parti pk ya çıkar en fazla 1 e düşerse onu anlatmaya çalısıyorum.

oyunun anası bellenmis ne cz si bırakın kalsın oldugu gibi adamlar 7 ayda csw acamadılar csw beyler kendinizi kandırmayın umurlarında bile degilsiniz

Senior Member
    Quote Originally Posted by bsrdmrc View Post
    sirius 2de cz kapatılmaz bunu geçin siriusa 4.kanal şart oldu yer yok yerrrrr kasıcak
    beter olun farm diye diye oldürdünüz oyunu

Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Zam_KwTDuUR4 View Post
    Şimdi senin mantığına göre sadece itemli adamlar bu oyunu oynar, itemsiz adam da jr girer, ordan gelen gb yi de satar , ne oyun umurunda olur ne cz. Yani oyunda 3 parti pk ya çıkar en fazla 1 e düşerse onu anlatmaya çalısıyorum.
    Yok Guzel kardesim benim mantigima gore oyle degil,Senin,Sözde Benim Mantigim uzerinden yaptigin Yorum bu...