Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member

Angry Pazarcılar neden oyundan uzaklaştırılmıyor?

Merhaba,

Oyuna hiç bir katkısı olmayan hatta zararı dokunan ömründe cz'ye adımını atmamış bu arkadaşların koca bir oyunu manipüle etmesine neden müsade ediliyor. Yani birkaç tane çok parası olan adam bütün pazar alanının piyasasıyla oynayabiliyor kendi aralarında anlaşıp. knight online'ın buna bir çözüm bulması gerekmekte. ya yeni bir pazar sistemi oluşturup itemlerin ederine knight online karar vermeli oyuncular belirlenen fiyattan çok yüksek ya da çok alçak fiyat koyamamalı ya da bu oyuna zarar veren kendilerini pazarın efendisi ilan eden arkadaşlar banlanıp oyundan uzaklaştırılmalı. Knight online'ın sırtından binlerce lira kazanıyorlar.
    Bilmem yanlış mı düşünüyorum knight online kocaman milyon dolarlık bir oluşum belkide. bir kaç tane kendi arasında anlaşan parası olan adam tarafından manipüle edilişine izin verilmesi bana saçma geliyor.

İyi oyunlar.

ya boş yapmayı ne çok seviyorsunuz böyle konuları gördükçe gülüyorum ve para kazanmaya devam ediyorum

Junior Member
    neden boş yapıyor oluyorum ? söylediklerimin her kelimesi doğru. işinize gelmeyince 'boş yapmayın'

Junior Member
    Neden banlasınlar ki, kullanıcıların çıkarını düşünen bir oyun yok. Adeta bir kumar, kullanıcılar zaten her şekilde, zam yapsam da, dövizi bahane etsem de oynuyor gözüyle bakıyor. Bugün oyundaki bu ticaret döngüsü olmasa KO'nun yüzüne dönüp bakacak 3-5 kişi var. Bu da işlerine gelmediği için ticareti böyle serbest kılıyorlar. Pazarcılar da sözde item alıp sattıklarını söylüyorlar ama yaptıkları tek şey züürtten alıp, zengine vermek, kendilerini de daha da zengin etmek. Aslında yanlış olan şey 30 GBlik itemi, 15 gbden alıp 30'a satmaları. Kendin gir UTC'ye, Krowaz'a Bifrost'a düşür o itemi, sat 30 gbye. Ama milleti dolandırarak, üstelik piyasa bu diyerek bunu yapma.

Senior Member
    Pazar mevzusu Herzaman bir problem Kusura Bakmayin Pazarci arkadaslar Bu Isin Kaymagini yiyorsaniz Bedelinide ödemelisiniz oyuna girim ucuza item alip pahaliya satip gb mi Kasayim siteye satayim Derdiniz Oyunu sömurmekten Baska birsey degil.. Pazarda duran her karakterden saat Basi belirli bir npoint Dusulse O zaman Pk da canlanir.

nabacan pazarcılarla ne işin var . Bu oyunun şuan en büyük problemi İttifak olayları her serverı bitiyor. Net. bir biçimde vega'da ve altar'da gördük. Sorun pazar değil yani. Sorun İttifak yapıp karşı ırka dalmayanlar. He pazar mevzusuna gelince ben pc başında 24 saat durmakta, Pcmi açık bırakmata zorunda değilim. Veririm paazarcılara satarlar kime ne sanane bundan. Ve oyunda farm alanları o kadar kısıtlıki olanlarda malum ittifakçıların elinde bu oyunda pazarda çok char dizen var zoruna gidiyorsa sende pazar yap veya en basiti pazarcılara ks at kar edemesinler nedir yani. Salak saçma konu banmış. Ve son olarak bir serverda pazar biterse net bir şekilşde server bitiyor item alış-verişi şart.
    Last edited by ScORp_LiON; 09-07-2019 at 08:57 PM.

o kadar sorunun içinde pazarcıların derdine düşmüş ittifaklar dururken pazarcıları görüyor

jr ye multi çar girenler, kenar slotlarda sabah akşam koxpla kasanlar vs. vs. o kadar sorunun içinde pazarcıları gördüğün için açtığın konu kadar boşsun

Junior Member
    O parayı al

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Oyun kurallarını ihlal etmeyen kimse oyundan uzaklaştırılmaz. Oyundaki eşyaların fiyatlarını oyuncular belirler, isteyen istediği fiyata oyun içi para birimi ile ya da oyun içi takasla eşya satabilir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Tags for this Thread