Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Banned

modlarda oyuncu olarak neden konu açmıyor ?

mod ların normal kullanıcıdan hiç bir farkı yok. herşeyden memnunmuş gibi bi tavır takınıyorlar.

mod yönetime diklenebilmeli karşı gelebilmeli. özgürce konu açıp düşüncelerini ve eleştirisini yapabilmeli.

1 tane mod oyuncu yönetimi eleştirirken görmedim.

1 tane modda örnek olarak o kadar jr bug konusu var gelipte 1 sefer konu açtığını görmedim.

şimdi şunu diyebilirsiniz . biz zaten GM lerle yakından iletişim halindeyiz.

tamamda sen konu aç konu. böyle olması gerekmezmi ?

herşeyden memnunmus gibi davranıyorlar

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Çünkü onların konu açmasına gerek yok direkt iletişim halindeler. Bazı konuları takip edersen kullanıcıları destekleyici yorum yaptıklarını görebilirsin. Yeri geliyor olumsuz yorum da yapıyorlar. Aslında biz görmesek bile itiraz ettikleri durumlar oluyor.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member
    Yönetim kendi içinde konuşur çünkü. GM'lerin de birbirine söyleyeceği şeyler için konu açmalarını ister misin?

Bu oyunun eleştirel düşüncelerini üslübuna uygun olarak söyleyebilecek yeterince oyuncusu var. Sayıları 5-10 olan modlara muhtaç değiller bunu yapabilmek için.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Bizim iletişim sistemimiz daha hızlı olduğu için forumda konu açmamıza gerek kalmıyor çünkü yaşanan bir sorunu direkt olarak yönetim kadrosu ile konuşabiliyoruz. Çok acil durumlar için kullandığımız whatsapp grubuna kadar, aklınıza gelen her iletişim platformunda toplu olarak bulunuyoruz ve gün içinde çok fazla konuşuyoruz.

Elbette bizler de oyuncuyuz ve yaşadığınız sorunları biz de yaşıyoruz. Açtığınız konularda eğer gerçekten bir sorun varsa bizler de bunu destekliyoruz. Modlar yeni konu açmıyor çünkü bizler oyuncu köprüsü görevindeyiz, sizler gelen önemli konuları yönetime iletiyoruz.

Yönetime diklenme kaba bir tabir olsa da exp eventların uzatılması konusunda artık Khenarth bizden tiksindi Oyuncuların lehine olan her konuda sizler görmeseniz de bizler üzerimize düşeni fazlasıyla yapıyoruz. Mgame bir güncellemeyi tam anlamıyla yapamadığında, bir eksiklik olduğunda ya da bilgilendirmede bir yanlışlık olduğunda elbette bunları ekip olarak konuşuyor ve tartışıyoruz ama böyle kavga, gürültü, diklenme, karşı gelme modunda değil. Çalışma ortamınızda nasıl bir çözüm için çalışıyorsanız bizler de aynı şekilde yapıyoruz.

Modlar sadece cr kısmında konu açıyorlar ve orada sizlerden farklı değiller. Hiçbir mod kanıtsız, rica ile ya da öylesine bir kişiye ceza verdiremez. Sadece öncelik için bir avantaj sağlayabiliriz ama bugüne kadar benim raporumu ön sıralara alın diyen mod da görmedim.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,
    Yönetime diklenme kaba bir tabir olsa da exp eventların uzatılması konusunda artık Khenarth bizden tiksindi Oyuncuların lehine olan her konuda sizler görmeseniz de bizler üzerimize düşeni fazlasıyla yapıyoruz. Mgame bir güncellemeyi tam anlamıyla yapamadığında, bir eksiklik olduğunda ya da bilgilendirmede bir yanlışlık olduğunda elbette bunları ekip olarak konuşuyor ve tartışıyoruz ama böyle kavga, gürültü, diklenme, karşı gelme modunda değil. Çalışma ortamınızda nasıl bir çözüm için çalışıyorsanız bizler de aynı şekilde yapıyoruz.

Çözüme açtığım konuyu kitleyerek mi ulaşıyorsun

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    @Scorp_LioN söylediği gibi bizimde bir çok farklı görüşümüz oluyor bunun için konu açmamıza gerek yok discord vb kullandığımız platformlardan söyleyebiliyoruz yönetime zaten bir çok oyuncunun açtığı konulara desteklediğimizi belirten mesajlarda attığımız oluyor.
    Last edited by Death_Stroke; 09-07-2019 at 09:13 PM.

Senior Member Evanescence_TR09's Avatar
    Nickname
    :_EVANESCENCE_TR_:
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HanimShardimiGetir
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Merhabalar.

Bence MOD'ların konu açmasına gerek yok. Zaten yönetim ile direk görüşebiliyorlar. Sorunları ve fikirlerini direk iletebiliyorlar. Konu açarak şov yapmıyorlar, gerek de yok bence. Sadece KO için değil, diğer oyunlar veya farklı forum sitelerinde de MOD'ların konu açtığını görmedim ben. Çeşitli iletişim kanalları üzerinden direk görüşüyorlar. Zaten amaçta o değil mi? Oluşan sorunları direk yönetime iletmek... Bence, bizler ilk önce MOD kavramını iyi anlamamız gerekli.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Bu yönde koreko daki yenilikleri sürekli ekleyerek gösteren mob arkadaşımız örnek gösterilebilir gerçi biraz sayesinde mi ne olduysa artık koreko giremez olduk

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by KemalClick View Post
    Çözüme açtığım konuyu kitleyerek mi ulaşıyorsun
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Elinizde kanıtlarınız varsa cr üzerinden bildirim yapabilirsiniz.
    Forumda her konunun açılması gereken yer bellidir. CR haricinde diğer bölümlerde şüpheli kullanıcılar hakkında şikayetlerde bulunamıyorsunuz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Misal ne konuda konu açacaklar? pus fiyatları pahalı indirim yapınmı diyecekler zaten onlara belli bir hediye veriliyor diye tahmin ediyorum sonuçta (ücretsiz çalışıyorlar ) veya farm yapıyoruz dropları düşürdünüz gene (açın vanayı ) mı? yada czde 2 ırk birbirini kesmiyor farm yapıyorlar bunları banlayınmı desinler