Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Junior Member

Logos Alıp Dc ve Expi Slotlarına Büyük Bosslar Atması

Kendi kurduğum yaklaşık 3 haftadır beraber olduğumuz kişilerle bu konu hakkında ciddi anlamda şikayetciyiz logos alıp dc olmak tesadüf müdür ? ve büyük bossların slotta kafamıza düşmeleri engellenemez mi 2 günde bir gece pressok'tayız ve bu konu hakkında irtibatta olduğumuz 3 partyde şikayetçi. İlginize arz ediyoruz

Junior Member
    Nickname
    CaptagoN
    Kesinlikle katılıyorum. Bir de geniede ts basma olsa boss sorunu yaşanmayacak.

Junior Member
    aynen öyle ben son zamanlarda bu boss olaylarında ve dc sorunlarında bir artış olduğunu iddia ediyorum ve biz yattıp partyi topladık 2 dakika sürmeden talos ortadan kayboldu kim ne ara kesti bizim yatmamızı mı beklediler merak ediyorum

Junior Member
    Nickname
    CaptagoN
    Hayır exp kasacaz diye uyku haram oldu zaten. Bi reb10 olamadık vakit kaybından. Yetkililer lütfen ilgilensin konu ile rica ediyorum !

Junior Member
    Quote Originally Posted by CaptagonS View Post
    Hayır exp kasacaz diye uyku haram oldu zaten. Bi reb10 olamadık vakit kaybından. Yetkililer lütfen ilgilensin konu ile rica ediyorum !
    al benden de o kadar bakalım sonuç alabilecek miyiz? muhattap bulabilecek miyiz merak ediyorum

Senior Member
    biz kasarken de vardı. beleşe exp yok. reb 10 olacaksan uğraşacaksın

Junior Member
    beleşe exp kasan yokki kardeşim zaten ben bile sürekli bakmama rağmen sadece npoints masrafım 800tl exp için olan kısım reb 9 %26'yım görevsiz şuanda birşey kalmadı ama bu son zamanlarda artış söz konusu saydığım olaylarda

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Reb10 kasarken en büyük kabuslardan birisi logos aldıktan kısa süre sonra dc olmaktır ama bu durumun oyunla bir ilgisi yoktur ve genelde ISS kaynaklıdır. ISS kaynaklı değilse ve internete wifi üzerinden bağlanıyorsanız tavsiyem tüm online oyunlar için lan (kablolu) üzerinden bağlanmanızdır.

Bosslarda ise tek sorun titan spotunun üstünde çıkan Talos mobudur. Muhtemelen gazabını yaşamayan kalmamıştır. Khenarth'ın bu konuyla ilgili bilgisi var diye biliyorum ancak aksiyon konusunda bilgim yok.
    Cheat Report konuları açan kişi ve yetkili ekip tarafından görülmekte olan özel paylaşımlardır. Herhangi bir sebeple Cheat Report konuları resmi forum, farklı forum sayfaları ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan hesaplar GM inisiyatifine göre cezalandırılacaktır.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Nickname
    GengaR
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DamnWeAreSoGooD
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bosslarda ise tek sorun titan spotunun üstünde çıkan Talos mobudur. Muhtemelen gazabını yaşamayan kalmamıştır. Khenarth'ın bu konuyla ilgili bilgisi var diye biliyorum ancak aksiyon konusunda bilgim yok.
    (human) Dark Stone slotuna da hem TK hem Talos atıyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Reb10 kasarken en büyük kabuslardan birisi logos aldıktan kısa süre sonra dc olmaktır ama bu durumun oyunla bir ilgisi yoktur ve genelde ISS kaynaklıdır. ISS kaynaklı değilse ve internete wifi üzerinden bağlanıyorsanız tavsiyem tüm online oyunlar için lan (kablolu) üzerinden bağlanmanızdır.

öncelikle ilgilendiğiniz için tesekkür ederiz genel anlamda her logos aldıktan 10 dakika içinde bir 2-3 kişi dc yaşadığımız zamanlar oluyor ki burda ben adanadayım londroda oynayan priestim dahi oluyor zaman zaman boss konusunda geçen üzerimize mi çektiler bilemiyorum dark stone slotunda da bizi yatırdı malesef tabiki bosslar için sizden kesin bir sonuç bekleyemiyoruz sadece bilgi almak amacı ile sormamı istediler

Page 1 of 2 12 LastLast