Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 53

Thread: Vega hk.

Senior Member

Vega hk.

Merhaba,

Vegada oynayan bir oyuncu olarak şunu belirtmeliyim ki Vegada oyuncu kalmadı, görev yapan yok, cz farm slotları boş, pk atan yok, moradonda pazarlar bitmiş rogue itemlerinin satıldığı yer vardır kaishan önü orada pazar bile artık kalmamış, hep aynı adamları görüyorsun sanki oynayan sabit 100 kişi kaldı hep aynı kişilerle, clanlarla karşılaşıyorsun alttan yeni gelen yok, yeni birilerini görmüyorsun, durum buyken kimsede gelip vegaya başlamaz. Bahçe farm slotları bile bomboş kimse bahçe farm yapmıyor. 15. yıl etkinlikleri, görev sıfırlanması dahada kötü etkilendi millet başka sunuculara kaçtı. Mevcut oyuncularda karşısında rakip olmadığı için pus itemi artık almıyor, milletin oynayası kalmadı, kimse online olmuyor.

Sunucunun acilen başka bir sunucu ile birleşmesi gerekiyor.

(8.9.19 22:40) Vega 1 JR oyuncu sayı; 197-205 olarak bitti.
    (9.9.19 22:40) Vega 1 JR oyuncu sayı; 210-210 olarak bitti.
    Last edited by Arlina; 09-09-2019 at 07:49 PM.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    1+1 sanki bitek Sirius'a geldi. Bence 1+1 bitmesini beklemeden Altar + Vega birleşmek zorunda.

Banned
    an itibari ile V2 deyim Jr basan sayısı 470 daha 3 dk var server karalama konusu olduğunu heme anlayabiliyoruz

Quote Originally Posted by FlyHigh24 View Post
    an itibari ile V2 deyim Jr basan sayısı 470 daha 3 dk var server karalama konusu olduğunu heme anlayabiliyoruz
    Bunların klanı yok, oynayacakları adamları yok, tek başına cz mi çıkmaya çalışıyorlar ne yapıyorlar bilmiyorum, ezik çarları olduğuna %100 eminim, kimse partisine almıyor, ne dc presi var ne itemi farma da almıyor normal olarak adamlar, bunlar da vega+altar birleşsin de oradaki eziklerle gücümüzü birleştirelim diye mi düşünüyor ne yapıyor bilmiyorum

Senior Member
    Ben sunucu dolsun, canlanasın diye birşey belirtiyorum. Hemen KO'nun kanser kitlesi konuya dadanmış; size varya bu kafayla aslında herşey müstahak TL yatırdığınız charlar ile 2 pt birbirinizle pk atıp durun. Bir insan neden istemesin kalabalık olsun, sunucu canlanasın ama bunların kafa nasıl çalışıyor çözemiyorum.
    Last edited by GamesDepot; 09-08-2019 at 06:28 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Arlina View Post
    Ben sunucu dolsun, canlanasın diye birşey belirtiyorum. Hemen KO'nun kanser kitlesi konuya dadanmış; size varya bu kafayla aslında herşey müstahak 10000 TL yatırdığınız charlar ile 2 pt birbirinizle pk atıp durun. Bir insan neden istemesin kalabalık olsun, sunucu canlanasın ama bunların kafa nasıl çalışıyor çözemiyorum.
    Birleşirse adamlar nasıl farm yapsın kolay mı o kadar para döktüler farm çarlarına

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by FlyHigh24 View Post
    Evet Jr basan sayısı belirliyor zaten sunucunun kalabalıklığını. 1 saat akşam 1 saat sabah. Bayağı doluymuş.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    bunu çözümü basit. siriusa kayıt kapanacak

Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Evet Jr basan sayısı belirliyor zaten sunucunun kalabalıklığını. 1 saat akşam 1 saat sabah. Bayağı doluymuş.
    Belirleyen ne sen onu söyle sirüsta gerçek oyuncumu var sanıyorsun full multi pazar ile övünmeye devamm... gb 50 lira miladerim para kasıyosss

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by drulltr View Post
    Belirleyen ne sen onu söyle sirüsta gerçek oyuncumu var sanıyorsun full multi pazar ile övünmeye devamm... gb 50 lira miladerim para kasıyosss
    Gerçek oyuncu ne sana göre? Cz de pk atıyormuş gibi görünen farmer para babaları mı? Güldürme beni. Ayrıca Vega'da oynamadım hiç ama en başından beri böyle olacağı belliydi. Altar'da da Vega'da da aynı şeyi yaptılar. Sirius'un da sonu Manes olacak kaçarı yok
    Last edited by NocturnalCreature; 09-04-2019 at 08:58 PM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.