Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Junior Member
    Hocam yazıda ön yargı cümlesi yok ki. Sanırım seninle anlaşamayacaz. Yazında zaten birden fazla yazım yanlışı var.Onlara dikkat etmekten sağlıklı düşünemiyorum iyi geceler.

Senior Member
    Sen hiç de pişman olmamışsın küfür etmekten. Ceza almaktan pişman olmuşsun. Yoksa burada dalga geçer gibi babam öğretemedi siz öğrettiniz yazmazdın.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Mute güzel ama pazar çar küfür ettimi ban politikası uygunlansın.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Ceza süreniz sona erdiğinde kaldığınız yerden konuşmaya devam edebilirsiniz

Senior Member
    Pazardan sw sc buf sc atak sc çek hangisi lazim olursa onu tradedn goster daha iyi anlasilir :d

Senior Member
    Quote Originally Posted by AKTOLGALI63 View Post
    Hocam yazıda ön yargı cümlesi yok ki. Sanırım seninle anlaşamayacaz. Yazında zaten birden fazla yazım yanlışı var.Onlara dikkat etmekten sağlıklı düşünemiyorum iyi geceler.
    yazım yanlışı olunca ne oluyor yanlış anlaşılma oluşturmadığı sürece önemsiz konuşurken .,?! kullanıyor musun bağlaç olan de ayrı yazılır bunu konuşurken gösterebiliyor musun telaffuzunda yada vurgunda

insanları böle gereksiz hatalarla yargılamak ne kadar doğru al bu da senden alıntı ''anlaşamayacaz'' ğı nerede kardeş

gece uykulu kafayla ön yargı genelleme gibi anlamlar çıkardım biraz da olsa andırıyor yazın insanlar genellemedir her insan bir değildir

elbet sinirlendiğinde küfür etmiştir evet ettim ama oyunda pmden etmedim oyun ibaresi yazında geçmiyor bu sebeple ön yargı yok yazında k.b
    Last edited by karimli; 09-05-2019 at 02:46 PM.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AKTOLGALI63 View Post
    Tamam Efendim haklısınız küfür etmemeliydim öğrendim babamdan değil sizden öğrendim lütfen kaldırın und bile isteyemiyorum. otur kalk yapmaktan c tuşu eskidi. 3 gündür dilsizlerin halinden anladım Allah sizden razı olsun ne zaman kalkar acaba chat ban.
    Sw:Altar
    Pm: D0naldTrump
    Geçmiş olsun umarım tekrarlamazsın

Senior Member
    doland trump. seni manesten de biliyorum. farklı birisi olsan bile nick rezalet şekilde kirlenmiş bir nick. umarım 1 aylıktır. sürekli boş yapan millete sataşan birisisin. kalkmaması en hayırlısı

Senior Member doltard1's Avatar
    Kanka dilsiz olman oyunda iyidir düşünsene küfür etsen bile karşıya gitmeyecek sana kötü cevapta gelmeyecek kendini öyle teselli et acilmazsa