Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Senior Member yivabeyi's Avatar
    Quote Originally Posted by P4L4 View Post
    Krowaz ve UTC gelsin istiyoruz yeni sunuculara
    utc bilmemde krowaz gelebilir gibi yada bi kombo yapıp utc krowaz dark knight full pus olabilir ama söyleyeceklerini sanmıyorum oldukça ketumlar muhtemel khenarthın dediğine göre tarih vermedi ama yakında diyorsa bf ve csw ekim güncellemesinde gelicektir tahminimce

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by yivabeyi View Post
    utc bilmemde krowaz gelebilir gibi yada bi kombo yapıp utc krowaz dark knight full pus olabilir ama söyleyeceklerini sanmıyorum oldukça ketumlar muhtemel khenarthın dediğine göre tarih vermedi ama yakında diyorsa bf ve csw ekim güncellemesinde gelicektir tahminimce
    artık ne var ne yok gelsin en azından vega altar canlanır belki o zaman birleşme olur kro bf utc gelince.

Senior Member yivabeyi's Avatar
    Quote Originally Posted by P4L4 View Post
    artık ne var ne yok gelsin en azından vega altar canlanır belki o zaman birleşme olur kro bf utc gelince.
    Ben istiyorumki şöyle kalabalık legal oyuncular bir araya gelsin hep beraber rekabet edelim oyunun tadını çıkaralım eksikleri tamamlayalım oyunu oyuncuya göre uyarlatalım. Tabi şımarık şişe dibi gözlüklü 3 5 koreli kekonun elinde olunca oyun (3 5 ten kastım knight ekibi daha fazladır belki bilemem ) elimizden bir şey gelmiyor zaten şuan ben anlamıyorum knight rotasından çıktı ya o eski halinde oyuna girmek için deliren insanlar kayboldu. hep duyuyorum forumlarda vs şunlar olsa geliriz bunlar olsa başlarım. bende ordan burdan fikirlere bakıp ortaya oyunu canlandıracak öneriler sunuyorum cevap %95 mantık dışı ben bunu %95 olan bölüm ekstra olduğundan yaptıramayız o şımarık laftan anlamayan egoist korelilere benim çıkarımım bu kro bf utc getirme işi tamamen nttgame ait bir işlem bugun isteseler 1 haftaya sokarlar sistemi ama utc için dk için erken yalnız krowaz gelebilir renk gelirdi.

Tags for this Thread