Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

İnternet Hesap iptali. Lütfen yardım edin.

Yeni id şifre açtım cash yükledim. OTP sitesine ve ntt game sitesine giriş yaptığımda internet Hesap İptali diyor ve hiçbir şekilde giremiyorum. Farkı bir nttgame hesabından mecbur olarak yazmak zorunda kaldım çünkü giriş yapamıyorum.

Hesap id :

Lütfen inceleyip hesabımı açar mısınız daha karakter bile oluşturamadan hesap kapatıldı
    Last edited by GamesDepot; 09-04-2019 at 07:54 AM.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Neden bu kadar fazla hesap açmaya çalıştınız?

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Junior Member
    Oyuna yeni bir arkadaşım başlayacaktı. oyunla ve site ile ilgili hiç bir bilgisi yoktu. herşeyi eline yüzüne bulaştırdı. 800 cash çektirip bronze pre aldıracaktım. şimdi hesabı bloke olunca çok morali bozuldu. bende farklı bir hesaptan yazmak durumunda kaldım. lütfen bana bu konu hakkında yardımcı olur musunuz

Junior Member
    Şimdi konuşuyorum doğrulama kodu bir türlü gelmediği için farklı hesaplar açmayı denemiş. ve sonunda doğrulama kodu geldiği için hesabını açmış. bende hesabını açtığı için hemen 800 cash çektirdim. bronze pre çekip oyuna başlatacaktım. ama böyle bir hata aldık. internet hesap iptali. yardımcı olursanız çok sevinirim.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    İlgili hesap aktif hale gelmiştir. Oyuna giriş yapabilirsiniz.

İyi oyunlar.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Benim başımada aynı sorun geldi facebook linkine tıkladım nttgame diye charım soyuldu yeni char açtım ve switch pre aldım 2. gün charım blocklandı destek ekibine bu soyulan hesabımdan ticket attım ama dönüş alamadım lütfen 1500 tl lik yatırım yaptım ki 'Shagrath' ismindeki charımda 1400 tl değerinde idi ve oyuldu 3000 tl lik bi yatırırım oldu ve charıma giremiyorum. gerçekten psikolojim bozuldu lütfen yardım edin.

Karakterimin ismi ' Dormammu ' sunucu altar.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by igo_pHhwbZUt View Post
    Benim başımada aynı sorun geldi facebook linkine tıkladım nttgame diye charım soyuldu yeni char açtım ve switch pre aldım 2. gün charım blocklandı destek ekibine bu soyulan hesabımdan ticket attım ama dönüş alamadım charıma giremiyorum. gerçekten psikolojim bozuldu lütfen yardım edin.

Karakterimin ismi ' Dormammu ' sunucu altar.
    Hesap desteğini yalnızca destek sistemi üzerinden alabilirsiniz, bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine spam yapmadan bilet gönderebilirsin.