Results 1 to 10 of 10
    Senior Member

FT sistemindeki "HATALAR" FTYİ eksi yönde etkilemeye başladı

Şimdi bosslardan,trollerden shaitandan, vrden exp vermediği için, Mageler hiç dalmıyor yani dalma kültürü gelişmemiş. çıkınca öyle ortada dolanıp duruyorlar. Haliyle melelerde karışmıyor. Bosslara ve trollere exp özelliği yada drop özelliği(silver bar silver gem) acilen getirilmeli ki, mele ptlerin mavi alma olasılığı yükselsin.

Siriusta 3 gündür gece ftleri bitmiyor. Bizim ekip tek başımıza altına girip kesiyoruz kendimizi enayi gibi hissediyoruz köşede durup öylece izliyor. Dün vryi kestik 33:55 civari. 5 snye olmasına rağmen mavi vermedi ft lose yazdı.

Gmlerden rica ediyorum bak bir oyuncu olarak. Lütfen şu konuda bir çalışma yapın. Bossların exp vermesi veya drop vermesi bu sorunu düzeltecektir.

Senior Member
    +1 katılıyorum. Bosslara sağlam exp eklenmesi ve wrden jeton dahi olsa drop atması hem meleenin de mavi kutu almasını sağlar hem de etkinliğin bitmesini.

Senior Member FFferik16's Avatar
    FT sistemi değişmeli. 1-2 novaya ölen moblar yerine herkesin ayrı ayrı bir şeylere dalmak zorunda kaldığı, herhangi bir sınıfın hak etmediği şekilde öne çıkmayacağı bir sistem gelebilir.

Veya en kötü sadece R ile kesilen moblar gelse en azından adil mücadele olur.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Cefffff View Post
    +1 katılıyorum. Bosslara sağlam exp eklenmesi ve wrden jeton dahi olsa drop atması hem meleenin de mavi kutu almasını sağlar hem de etkinliğin bitmesini.
    aynen oda olabilir kesinlikle jeton düşmesi daha mantıklı boslarda. birer-ikişer jeton düşmesi meleleri teşfik edicektir onlarında hakkı var.

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Alan skilleri kalkmalı.

Belirli saatte düşne moblar kalkmalı.

O zaman Ft de iyi olan kazanır.

Süre tutarak nova atan mageler değil.
    JustInTime

Senior Member
    Quote Originally Posted by TheTick View Post
    Alan skilleri kalkmalı.

Belirli saatte düşne moblar kalkmalı.

O zaman Ft de iyi olan kazanır.

Süre tutarak nova atan mageler değil.
    alan skilleri kalkmalı mı? hacı burayı yanlış yazdın bence. "mage kalkmalı" yazcaktın. hem konumuz bu değil. konumuz bosların ve trollerin exp vermemesi. verse sorun ortadan kalkacak. ve evet boslardan gene drop olarak birşeyler atarsa mele takımlar için motive olcaktır. yeşil + drop coin alırsalar bence süper olur. kendim mele değilim ama melelere yönelik iyilik olur

Başlıca kuralları bilmiyorsun örnek vermek gerekirse bu kelimeleri duymuşsundur oyunda ; troll dalma,centaur dalma,troll dalcaz mı ?,troll ex vermez,Süre bilmeyen mageye hayır gibi kelimeler sıklıkla duydum ft'de.O zaman o canavarlardan neden exp düşmüyor bunu açıklasınlar o zaman sorun kökten çözülür.
    Last edited by drulltr; 09-04-2019 at 08:34 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by drulltr View Post
    Başlıca kuralları bilmiyorsun örnek vermek gerekirse bu kelimeleri duymuşsundur oyunda ; troll dalma,centaur dalma,troll dalcaz mı ?,troll ex vermez,Süre bilmeyen mageye hayır gibi kelimeler sıklıkla duydum ft'de.O zaman o canavarlardan neden exp düşmüyor bunu açıklasınlar o zaman sorun kökten çözülür.
    aynen bizde onu diyoruz, melelere haksızlık olmasın. trolldan boslardan exp gelsin, ayrica boslardan kutu atsın 2 şer coin mesela. toplam 7 bos cıkıyordu galiba. 14 coin eder bütün partiye fazlasıyla coin atmış olur. yada coin sistemi dc preye göre atsın.

Senior Member 4Changzhi's Avatar
    Nickname
    RaveIsKing
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Kesinlikle destekliyorum, trollerin exp vermesi ve bossların lr den respawn olmaması gerekıyor. Bosslarada basit bir drop eklenebilir.

Senior Member
    kaldırın ftyi günlük mavi kutu görevi gelsin 83 reb +1 en az :d