View Poll Results: Siriusa Kayıtlar Kapansın Mı?

Voters
55. You may not vote on this poll
  • Evet kapansın.

31 56.36%
  • Hayır kapanmasın.

24 43.64%
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 35
    Sirus başlamak pişmanlık zaten. Koxper dan önünü göremiyor millet chaos u söylemiyorum bile

TERTEMİZ SUNUCU; ALTAR.

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by XLarge_ View Post
    Sirus başlamak pişmanlık zaten. Koxper dan önünü göremiyor millet chaos u söylemiyorum bile

TERTEMİZ SUNUCU; ALTAR.
    Nereye gülüyoruz kardeşim, asfhvgjahfkjsfnasfjkasfj alemsin vallas fghsjafkbjskfşasfasfasfasf

Senior Member
    bu hardcore midgard denen kişi radarınızdan kaçıyor gibi. yazdığı hakaret içeren yorumlar bile var. tüm açılan konuları siriusu övüp diğer serverları yererek trollüyor. itemleri satmak için vegaya adam istiyorsun yorumuna yazılan sen tl'ci kafasındasın cevabına attığı yorum içler acısı. buranın moderatörlüğünü yapmadığımın farkındayım ama rahatsız oldum bu şekilde yorumların yer almasından.

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by platpp View Post
    bu hardcore midgard denen kişi radarınızdan kaçıyor gibi. yazdığı hakaret içeren yorumlar bile var. tüm açılan konuları siriusu övüp diğer serverları yererek trollüyor. itemleri satmak için vegaya adam istiyorsun yorumuna yazılan sen tl'ci kafasındasın cevabına attığı yorum içler acısı. buranın moderatörlüğünü yapmadığımın farkındayım ama rahatsız oldum bu şekilde yorumların yer almasından.
    Demekki bir şeyleri güzel yapıyoruz rahatsız olmaya devam et

Quote Originally Posted by platpp View Post
    Hakaret içeriği göremedik nerede ? Ayrıca tl ci falan diyorsunda adam eslant aoc kapansın diye uğraşanlardan biri burada kim tl ci kim gb ci belli dostum hiç çamur atma arkasındayız arkadaşın. Forum sadece gb kasıp satan tayfanın tekelindeydi slotlarına laf edince hakareti asıl onlar ediyor.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Sirius sunucusuna kayıtları kapatmak gibi bir düşüncemiz yok arkadaşlar.

Ama Altar-vegayı dengelemek için kapatmıştınız kanka neden haksızlık yapıyırsınız.örnek veriyim koreko gmlerine zam yapsalar size yapmasalar bu haksızlık olmaz mı? Bu 3üde aynı anda açılmış yeni swler neden ayrımcılık yapılıyor biz vega-altar halkı olarak fazladan hiç bişey istemiyoruz sadece eşitlik istiyoruz not=bende eskişehirliyim ve aynı yaştayız o yüzden kanka dedim.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Sirius sunucusuna kayıtları kapatmak gibi bir düşüncemiz yok arkadaşlar.
    Eslant Aoc slotuna bir düzenleme düşünüyor musunuz ? Konudan haberdarsınızıdır lütfen yorum belirtiniz.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    en güzeli tek sunucu yapıp altar vega siriusu ve kanal sayısını 5 yapmak.

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Sayın GM lütfen eslant aoc hakkında görüş belirtiniz, ileride bir düzenleme düşünüyor musunuz ? bir slotun günde 3mageye afk olarak 5-6 gb bırakması ne kadar adaletli ? Hemde cz ye pk ya oyuna bir katkısı olmadan. Bari zorlaştırın 6-7 mage kesebilsin, sizin de işinize yarar daha çok cash çekerler hem ?