Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Arkadaş oyun içinden aldığını belirtmiş.
    Benim o yazılandan anladığım şu: Tek bir arka plan üzerinde çalışılacak. O zaman kurallar tekrar gözden geçirilsin. Çalışmalar çok güzel, ama karakterler dışında ben oyuna ait bir arka plan göremiyorum. Tek başına baktığım zaman Knight Online' a özgü mekanlarmış gibi durmuyor.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member WoLFapaK's Avatar
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Benim o yazılandan anladığım şu: Tek bir arka plan üzerinde çalışılacak. O zaman kurallar tekrar gözden geçirilsin. Çalışmalar çok güzel, ama karakterler dışında ben oyuna ait bir arka plan göremiyorum. Tek başına baktığım zaman Knight Online' a özgü mekanlarmış gibi durmuyor.
    Katılıyorum. Yani kurallar, oyundan 2-3 karelik dokuyu sürekli olarak klonlayıp kendine özgü bir doku üreterek görsel oluşturmaya açık gibi gözükmüyor.

Resmen saçmalık !

3- Çalışmalar mutlaka Knight Online oyunu içerisinden alınmış arka plan üzerinde hazırlanmalı, en az bir Knight Online karakteri içermelidir ve isteğe göre GIF olarak da hazırlanabilir.

siz ne yazdığınızı da bilmiyorsunuz arkadaş ? yada biz salağız... hayır yıllardır insanları zaten salak yerine koyuyorsunuz artık utanmadan çekinmeden gözümüze sokarak yapıyorsunuz bu işi... Tebrikler................

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by uni_9nSULVZr View Post
    Bu ay yine birinci olamadım ve sadece merak ettiğim için soruyorum 1. olan arkadaşın benim görselimden daha iyi olan neyi var da o seçildi ? peki 2. olan arkadaş arka planda gökyüzü hariç oyundan hiç bir parça kullanmamış arka planda ufacık bi parça oyun içi görseli yetiyor ise kurallar kısmına öyle yazabilirsiniz ben de kum için delosa deniz için emc ye gökyüzü için moradona gidip açısıyla bilmem neyiyle uğraşmam tasarımımı ona göre yaparım .
    Her ay aynı kişilerin kazanmasına itiraz eden arkadaşlara da şunu söylemek istiyorum bu bir görsel yarışması ise photoshoptan saatlerce uğraşılmış bir görselin paintten 5 dakika içinde hazırlanan görsele bi üstünlüğü olsun yani .

1. olan arkadaş açıkça ikinize de zeka ve mizah olarak fark atmış. 2'nizde klasik şeyler yapmışsınız deniz kum güneş kızlar filan. Resmi beğenmek görecelidir aradaki mizah farkı ise kabak gibi bellidir.
    Mesela bana kalırsa senin resmin 3.lüğü bile haketmiyor yoklukta seçilmiş işte.

Member Jaggerman's Avatar
    Nickname
    RHAEGARTH
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Scoot58 View Post
    1. olan arkadaş açıkça ikinize de zeka ve mizah olarak fark atmış. 2'nizde klasik şeyler yapmışsınız deniz kum güneş kızlar filan. Resmi beğenmek görecelidir aradaki mizah farkı ise kabak gibi bellidir.
    Mesela bana kalırsa senin resmin 3.lüğü bile haketmiyor yoklukta seçilmiş işte.
    herkesin mizah anlayışı farklıysa demek ki

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Kazanan Arkadaşlarimizi Tebrik Ederim .

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Şimdi yarışmaya geym of Tıronsun son sezonu gibi aydınlığa sahip çalışmayla katılım yapıp da neden seçilmedim diyen isyankarlar gelir
    Last edited by KaptanHarbiDeli; 09-04-2019 at 10:42 PM.

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Jaggerman View Post
    herkesin mizah anlayışı farklıysa demek ki
    Zaten tatil denildi mi deniz kum güneş akdeniz akşamları vırt zırt akla geliyor. 2'nizde sıradan olanı yapmayı seçmişsiniz. 1. olan arkadaş ise eğlenceli bir fikir üretmiş. Aradaki fark bu.

Bir kere senin resmini de seçmemeleri gerekirdi çünkü mantık hatası var. Onu da şöyle izah edeyim tamam emek vermişin uğraşmışın gif olarak hazırlamışsın eyvallah emeğe saygım var.
    Ancak arkadaş sen yaz günü güneşin altında ateş yakma fikrini nereden aklına getirdin?
    Çok mu düşündün yani o sıcakta ateş yakmayı? Bunun bana mantıklı bir açıklamasını yapar mısın?

Bari şişe çevirme oyunu gibi bir şey koysaydın oraya veya meyve soğuk içecek filan. Ateş ne alaka gündüz gözüyle sıcağın altında.
    Last edited by Scoot58; 09-06-2019 at 08:56 PM.

Member Jaggerman's Avatar
    Nickname
    RHAEGARTH
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Scoot58 View Post
    Zaten tatil denildi mi deniz kum güneş akdeniz akşamları vırt zırt akla geliyor. 2'nizde sıradan olanı yapmayı seçmişsiniz. 1. olan arkadaş ise eğlenceli bir fikir üretmiş. Aradaki fark bu.

Bir kere senin resmini de seçmemeleri gerekirdi çünkü mantık hatası var. Onu da şöyle izah edeyim tamam emek vermişin uğraşmışın gif olarak hazırlamışsın eyvallah emeğe saygım var.
    Ancak arkadaş sen yaz günü güneşin altında ateş yakma fikrini nereden aklına getirdin?
    Çok mu düşündün yani o sıcakta ateş yakmayı? Bunun bana mantıklı bir açıklamasını yapar mısın?

Bari şişe çevirme oyunu gibi bir şey koysaydın oraya veya meyve soğuk içecek filan. Ateş ne alaka gündüz gözüyle sıcağın altında.
    Scoot'cum oynadığın oyun gerçek hayat roleplayi değil farkındasın dimi güldüm bu güzel yorumuna.Bak arkada felankor da güneşi harlıyor demişim.Ona niye takılmadın mesela? Yazın plaja gittiğinde felankor görüyorsun sanırım.Ne alaka dimi güneşle felankor falan Bu ay engin yaratıcılığın ile senden de bi çalışma bekliyorum

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Jaggerman View Post
    Scoot'cum oynadığın oyun gerçek hayat roleplayi değil farkındasın dimi güldüm bu güzel yorumuna.Bak arkada felankor da güneşi harlıyor demişim.Ona niye takılmadın mesela? Yazın plaja gittiğinde felankor görüyorsun sanırım.Ne alaka dimi güneşle felankor falan Bu ay engin yaratıcılığın ile senden de bi çalışma bekliyorum
    Feloyu da yazacaktım gereksiz yere ateş saçıyor onun yerine ağzından su püskürtebilirdi insanlar serinlesin gibisinden peşpeşe kombo yapmak istemedim sadece.
    Dediğim gibi emeğine saygım var uğraşmışsın ona bir lafım yok emeğine sağlık tekrar diyorum. Ama yaratıcılık konusunda kusura bakma 1. olan arkadaş sizlere fark atmış.
    Evet plajda felankor görmüyorum aynı şekilde lufersonda traktörde görmüyorum ama adam koymuş çokta güzel olmuş serinleme mantığına uygun yani hem de eğlenceli olmuş.

Quote Originally Posted by Patheoz
    Herkese Merhaba,

Ağustos ayı ile birlikte yılın en sıcak günleri yaşanıyor. Serinlemek için havuz veya denizlere akın ettiğimiz bu günlerde tatil yapma sırası Knight Online karakterlerinize geldi.

Bu ayki etkinlikte sizlerden yıl boyunca canavarların ve karşı ırkın peşinde koşan, Moradon sokaklarında en iyi eşyaları bulmak için günlerini harcayan karakterinize layık bir tatil yaptırdığınız görsel çalışmalar yapmanızı istiyoruz.
    Mantık hatasını anlatabildim mi? Hem söylenenlere uymuyor hem de alakasız. Bunun roleplay ile en ufak alakası yok madem öyle oyun diye aklımıza ne gelirse koyalım saçma sapan bir şey ortaya çıksın. Soran olursa da deriz işte ya oyun işte emek harcadık bak falan filan inter milan.
    Empati yapalım hadi sen bu yarışmayı düzenlesen ve bunları söylesen "yazın en sıcak günlerini yaşadığımız günlerde serinlemek için karakterleri yolluyoruz" desen sonra senin resmini başkası yapmış olsa sen seçer misin? Yoksa arkadaş sen dalga mı geçiyorsun dersin?

Boş zamanım fazla yok ama olursa bende katılıyorum mümkün olduğunca kurallar dahilinde tamamen oyun içine bağlı kalarak bir şeyler yapmışlığım var ama ben 2 3 aydır etkinliklere katılmama kararı aldım çünkü alakasız kurallara uygun olmayan resimler seçildiği için gerek görmedim.

Bu arada hakkını yemeyelim geçen ay da bana göre sen 1.liği haketmiştin gerçekten güzeldi temmuz ayındaki çalışman.
    Last edited by Scoot58; 09-07-2019 at 10:39 AM.