Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Ntt now ile başlayamama

Oyuna 1+1 gelmiş hoş gelmiş uzun süredir oynamıyordum yeni serverda başlayım dedim ntt now ilk çıktığında kayıt olduğum için numaramı kullanamıyorum telefona indirdim ama kayıtlı numara diyor olmuyor.Bu işin çözümü varsa yeni hesap açıp başlamak istiyorum yeni serverlarda

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    OTP yeterliydi şu oyunda ama neden böyle bişey yaptılar anlamadım yine multi girenler patır patır giriyor.

Junior Member
    Şuan bildiğin çare arıyorum oyunu nasıl oynarım diye 50 yıllık sunucularda oynamak istemiyorum ama yok yani bir oyuna nasıl başlanmaz nasıl oyuna başlanmadan soğutulur onu yaşıyorum.Bana yardımcı olabilecek hiç bir yetkili bilgili kimse yok mu? Gerçekten bu kadar mı yönetiliyor oyun.Numara değiştirme telefon değiştirme o kadar zor olmamalı.yada limiti kaldırın şunu diyin numara hangi hesaba aktif edilirse sadece o hesap giriş yapabilir filan nebilim bir çare bulun bakışıyorum launcher ile şuan...

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Numara değiştirme nttnow sıfırlama gibi hizmetler şu anda yok malesef.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Junior Member
    ticket filan atsak yardımcı olmazlar mı?

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Ya tarihini tam hatırlamıyorum ama o hatırlamadığım tarihten sonra bu destek kalktı. Yardımcı olurlar mı sanmıyorum ama şunu biliyorum ki forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Bi ticket aç bakalım
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Smendes View Post
    Oyuna 1+1 gelmiş hoş gelmiş uzun süredir oynamıyordum yeni serverda başlayım dedim ntt now ilk çıktığında kayıt olduğum için numaramı kullanamıyorum telefona indirdim ama kayıtlı numara diyor olmuyor.Bu işin çözümü varsa yeni hesap açıp başlamak istiyorum yeni serverlarda
    Selamlar, NTTNow'da bir numara ile sadece bir hesabı yeni sunucular için kayıt edebiliyorsunuz. Yeni bir hesap ile yeni sunuculara giriş yapmak istiyorsanız yeni bir telefon, numara ve hesaba ihtiyacınız olacak. Bu konu hakkında tarafımızdan bir değişiklik yapılmıyor.