Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 45
    Senior Member

'' FARM '' Yapan Yayıncıyı Ghostlayan Oyuncunun Ban Yemesi hk.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Adil mi değil mi ?

Tartışalım,çünkü burası '' GENEL TARTIŞMA BÖLÜMÜ ''

Videoyu izlemek isteyen arkadaşlar için ; Youtube'a , YAYINCI GHOSTLAMANIN HAZİN SONU - Knight Online yazıp izleyebilirler.
    Last edited by abdullah seker; 09-02-2019 at 05:11 PM.

Saçmalık. Ks atıyor sadece, ks den ban atmış gibi oluyor.

Yayın açıyorsa bunu da göze alacak. Böyle bir saçmalık olamaz. Delay koyacaksın arkadaşım madem ks istemiyorsun, adam yayıncı bile olmasa seni bulup ks atabilir sabaha kadar. Ben de çekeyim ks ciyi ben de banlatayım bu nasıl saçmalık?

Senior Member
    Eger bu yuzden ban yediyse sacmalik.

cidden bunun için adam banlayacaklarını düşünmüyorum o kadar acizlerki cr konuları bile 5 günde işlem görüyor o da şansınıza denk gelirse.

Senior Member IMcihanMI's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Bu adam 2 ay önce NTTgame'e saydırıp saydırıp bir daha KO oynamam diyordu geri dönmüş ilginç

Senior Member
    Ban yiyen hakketmiş.Oyuncuları bilerek rahatsız etmek engel olmak zaten ban kurallarında yerini alıyor.Herkese ders olsun oyununuzu oynayin milletle uğraşmayin.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Ağzı bozuk bir yayıncı daha. Bitseler de kurtulsak. Neyse konuya gelecek olursak, yayıncı olsun olmasın, adamı her yerde takip edip rahatsız etmesi bildiğim kadarıyla oyun kurallarına aykırı. Bir nevi oyuncu faaliyetlerine engel oluyor. Yayıncılara ben de sinir oluyorum şahsen, ama bu ghostlamaktan ziyade resmen taciz. Bence yerinde bir ceza olmuş.

Ayrıca niye "FARM" diye üstüne basa basa yazıyorsun ki. Farm da bu oyunun bir parçası. Yani Krowaz, Bf, Jr ya da Chaos yayını yapsalar farm olmayacak öyle mi? Onlar da bir nevi farm ve herkes oraları "FARM" yapmak için kazanmaya çalışıyor.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Konu burada yayıncı olup olmaması değil, karşısındaki oyuncunun vermiş olduğu rahatsızlık. Ban politikasını incelerseniz eğer 5. madde tam olarak bu durumla ilgili.

Quote Originally Posted by 1cihan8 View Post
    Bu adam 2 ay önce NTTgame'e saydırıp saydırıp bir daha KO oynamam diyordu geri dönmüş ilginç
    Yeni trend bu olmalı. Sahte sunucularda boy gösterip kanalları her kapatıldığında suçu bize atanlar, yönetim ekibine ve oyuna her türlü kötü sözü söyleyip Knight Online olmadan izleyici sayıları bir elin parmaklarını geçmediği için tekrar geri gelenler ve daha niceleri

Takılmayalım böyle şeylere arkadaşlar, yayıncıların popülerliği sizlerin ellerinde. İzlemek ya da izlememek, işte bütün mesele bu.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Konu burada yayıncı olup olmaması değil, karşısındaki oyuncunun vermiş olduğu rahatsızlık. Ban politikasını incelerseniz eğer 5. madde tam olarak bu durumla ilgili.

Yeni trend bu olmalı. Sahte sunucularda boy gösterip kanalları her kapatıldığında suçu bize atanlar, yönetim ekibine ve oyuna her türlü kötü sözü söyleyip Knight Online olmadan izleyici sayıları bir elin parmaklarını geçmediği için tekrar geri gelenler ve daha niceleri

Takılmayalım böyle şeylere arkadaşlar, yayıncıların popülerliği sizlerin ellerinde. İzlemek ya da izlememek, işte bütün mesele bu.

"İzlemek ya da izlememek, işte bütün mesele bu."

- William Khenarth Kappa

Senior Member
    Ghostlamaktan Ziyade Baska bir Konu war Yayinlarinda Kufur eden Yayinciyi Bir sekilde engellemeniz gerekiyor!! Burada Söylemek istedigim RaybanTakanMageler in Komutcusu arkadas Melee team lere Okcu Team lere Her turlu Kufur ediyor Bir cezasi warmi War Oyun ici mute lenmek!!! Oyunda kufur edemiyor arkadas Ama 300-500 kisi yayinda Bir Baskasina Sövdugunu Rahatlikla Duyabiliyor!!! Cok Sacma Ve Cok rahatsiz edici bir durum Adamlarin Yayin gecmisinden Bakabilirsiniz Yayinda olupda Karsindaki Adam cevap veremiyecegi icin kufredip duruyolar Oyun ici mute Nin Fayda si ney ? 500 kisi önunde bana kufredilse Ben nasil oyun icindeki arkadaslarimla Diyaloglara girebilecegim ? Warsa buna care bulun Sayin Gm ekibi tesekkurler iyi Calismalar