Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by nightowl View Post
    Tek konu oluyor demedim, tek konu üzerinden devam edersek, daha sağlıklı sonuç alabiliriz dedim.Mantığınızı çalıştırıp düzgün bir biçimde fesatlık düşünmeden okusaydınız anlamış olurdunuz.
    İkinci kısma gelecek olursak evet ne insanlar var maalesef...
    Tamam sen devam et ordan. Konumu da saptırma. Buna modlar karar verir. Ayrıca bu konu daha çok yorum aldı. Daha küçük bir konuya yönlendirmenin anlamı yok.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Philly View Post
    Tamam sen devam et ordan. Konumu da saptırma. Buna modlar karar verir. Ayrıca bu konu daha çok yorum aldı. Daha küçük bir konuya yönlendirmenin anlamı yok.
    Haklısın, keşke yorumların %50 si sana ait olmasaydı tabi, neyse senin gibi birine harcayacak başka vaktim yok.Burda ortak bir durumdan bahsettiğimiz için düzgün bir öneride bulundum ancak direkt olarak attığım o yoruma karşılık verdiğin cevaptan nasıl biri olduğunu kendi zannımca anladım zaten.

İyi forumlar.

Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by nightowl View Post
    Haklısın, keşke yorumların %50 si sana ait olmasaydı tabi, neyse senin gibi birine harcayacak başka vaktim yok.Burda ortak bir durumdan bahsettiğimiz için düzgün bir öneride bulundum ancak direkt olarak attığım o yoruma karşılık verdiğin cevaptan nasıl biri olduğunu kendi zannımca anladım zaten.

İyi forumlar.
    Hadi kardeşim.

Ne diyorduk... Return Supply Coupon neden hala aktif değil? Neden alamıyoruz. Oyuna her girdiğimde bana açılmamış bir letterımın olduğunu hatırlatıp duruyor. İyi de açamıyorum ki Bunun altında ne aramalıyız?
    Last edited by Philly; 09-05-2019 at 03:35 AM.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Konuyu tekrar hatırlattık, geri dönüş aldığımızda bilgi vereceğiz arkadaşlar.

Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Konuyu tekrar hatırlattık, geri dönüş aldığımızda bilgi vereceğiz arkadaşlar.
    Teşekkür ederiz. Umarım sonuç alınır.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Eğer bir değişiklik olmazsa bir sonraki sunucu bakımında Altar, Vega ve Sirius sunucularında Returnee Supply Coupon kullanımı aktif edilecektir.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Eğer bir değişiklik olmazsa bir sonraki sunucu bakımında Altar, Vega ve Sirius sunucularında Returnee Supply Coupon kullanımı aktif edilecektir.
    Güzel haber, bir oyuncu mutlu olacaktır.